در حال بارگذاری ...
 • پیشگیری و مقابله با سیلاب در فرودگاه اراک با انحراف مسیر سیل

  برای مقابله با بحران ، کانال کشی سیلاب ورودی به فرودگاه را انجام دادیم و جلسه های فوق العاده را با مقامات استان با توجه به پیش بینی ورود سیلاب برگزار کردیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، استقرار بیل مکانیکی و کانال کشی سیل ورودی به فرودگاه ، از جمله تدابیر فرودگاهیان اراک برای پیشگیری و مقابله با سیلاب بود .

  رحیم حسین نسب ، مدیر فرودگاه اراک با اعلام این خبر عنوان کرد : از جمله اقدامات انجام شده در فرودگاه اراک برای پیشگیری از وقوع سیل می توان به استقرار بیل مکانیکی برای انحراف سیلاب احتمالی ، آماده باش تمام کارکنان و شرکت در جلسه های کمیته بحران استان و شهرستان اراک (هر روز در جلسه از ۲۷ اسفند) اشاره کرد .

  حسین نسب گفت : همچنین برای مقابله با بحران ، کانال کشی سیلاب ورودی به فرودگاه را انجام دادیم و جلسه های فوق العاده را با مقامات استان با توجه به پیش بینی ورود سیلاب برگزار کردیم .

  مدیر فرودگاه اراک افزود : انحراف آب ورودی به فرودگاه ، رصد بالا آمدن آب تالاب میقان و آمادگی مقابله آن با احداث خاکریز و کانال ، برنامه ریزی برای تعریض دریچه اصلی ورودی آب زیرگذر باند و ارتفاع دهی فونداسیون فنس فرودگاه برای قسمت شمالی و غربی در نقش سیل بند به اندازه حدود ۵۰ سانتی متر از دیگر اقدامات انجام شده بود .
  مطالب مرتبط

  تشکیل کمیسیون بررسی رویدادهای ترافیک هوایی (ATS) در سال جاری

  تشکیل کمیسیون بررسی رویدادهای ترافیک هوایی (ATS) در سال جاری

  سال گذشته با تلاش کارشناسان مدیریت ایمنی برای نخستین بار برنامه عملی اجرای سیستم مدیریت ایمنی را منطبق با ویرایش چهارم سند ۹۸۵۹ ایکائو و مقررات ملی کشورمان و نیز ساختارها و رویه های سازمانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تنظیم کردیم که این برنامه ۱۷۹ فعالیت را در هشت ...

  |

  نظرات کاربران