در حال بارگذاری ...
 • بهسازی و نوسازی سامانه‎های سرمایشی در ترمینال‎های فرودگاه مهرآباد

  با توجه به پایان فصل زمستان در اسرع وقت همکاران تاسیساتی در خصوص تبدیل سیستم‎ها از گرمایشی به سرمایشی اقدام کردند و با توجه به نوسازی این زیرساخت‎های تاسیساتی ، یک دستگاه بویلر به منظور افزایش ظرفیت سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی تاسیسات و دو دستگاه برج خنک‎کننده به منظور افزایش ظرفیت سیستم سرمایشی موتورخانه تاسیسات ترمینال ۲ نصب شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد از بهسازی و نوسازی سامانه‎های سرمایشی در ترمینال‎های این فرودگاه به منظور خدمت‎رسانی بهتر به مسافران در فصل گرما خبر داد .

  میرسعید صفی‎نیا گفت : با توجه به اینکه ارتقای خدمات فرودگاهی موجب افزایش رضایت مسافران می‎شود تلاش می‎کنیم با ایجاد هوای مطبوع و دلخواه مسافران در فصل‎های سرد و گرم سال موجب رضایت آنها شویم .

  وی در مورد اجرای این پروژه گفت : در این زمینه با ایجاد پنجره‎های دوجداره ، سرویس برج‎های خنک‎کننده جهت تامین سرمایش سالن‎های ترمینال و ساختمان‎های اداری وهمچنین نوسازی و بهسازی زیرساخت‎های تاسیساتی از ماه‎ها پیش اقدامات خوبی صورت گرفت .

  صفی‎نیا با بیان اینکه سال ۹۷ را می‎توان به عنوان یک نقطه عطف در خصوص تجهیز زیرساخت‎های تاسیساتی فرودگاه مهرآباد دانست ، گفت : در سال ۹۷ برای تجمیع موتورخانه‎ها ومقاوم‎سازی زیرساخت‎ها و اقدامات اصولی در خصوص کاهش مصرف انرژی و احداث موتورخانه‎های جدید و نصب دیزل ژنراتورها و چیلرهای ۲۵۰ و ۶۰۰ تنی و نصب دیگ‎ها وهواسازهای جدید اقدامات لازم انجام گرفته است .

  وی گفت : با توجه به پایان فصل زمستان در اسرع وقت همکاران تاسیساتی در خصوص تبدیل سیستم‎ها از گرمایشی به سرمایشی اقدام کردند و با توجه به نوسازی این زیرساخت‎های تاسیساتی ، یک دستگاه بویلر به منظور افزایش ظرفیت سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی تاسیسات و دو دستگاه برج خنک‎کننده به منظور افزایش ظرفیت سیستم سرمایشی موتورخانه تاسیسات ترمینال ۲ نصب شد .

  صفی‎نیا ادامه داد : همچنین پس از تعمیر اساسی چیلر ابزوریشن ترمینال ۲ این سیستم به ساختمان برج مراقبت پرواز اختصاص یافت تا پس از بازسازی و بهسازی کامل طبقات ۷ و ۸ و ۹ ساختمان تکنیکال بلاک در آن به تولید هوای مطبوع بپردازد .
  مطالب مرتبط

  تامین مطالبات مردمی و رعایت استاندارد خدمات مسافری در فرودگاه مهرآباد

  تامین مطالبات مردمی و رعایت استاندارد خدمات مسافری در فرودگاه مهرآباد

  در حوزه نرم افزاری نیز می توان به اقداماتی از جمله بهبود سیستم های اطلاع رسانی مسافران از وضعیت پروازها ، تاکید به شرکت های هواپیمایی در خصوص اطلاع رسانی وضعیت پروازها و تاخیرات احتمالی ، نصب کیوسک های نظر سنجی و سامانه اس ام اس برای بررسی عملکرد واحد های مختلف در ترمینال ها ...

  |

  نظرات کاربران