در حال بارگذاری ...
 • بهسازی و نوسازی سامانه‎های سرمایشی در ترمینال‎های فرودگاه مهرآباد

  با توجه به پایان فصل زمستان در اسرع وقت همکاران تاسیساتی در خصوص تبدیل سیستم‎ها از گرمایشی به سرمایشی اقدام کردند و با توجه به نوسازی این زیرساخت‎های تاسیساتی ، یک دستگاه بویلر به منظور افزایش ظرفیت سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی تاسیسات و دو دستگاه برج خنک‎کننده به منظور افزایش ظرفیت سیستم سرمایشی موتورخانه تاسیسات ترمینال ۲ نصب شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد از بهسازی و نوسازی سامانه‎های سرمایشی در ترمینال‎های این فرودگاه به منظور خدمت‎رسانی بهتر به مسافران در فصل گرما خبر داد .

  میرسعید صفی‎نیا گفت : با توجه به اینکه ارتقای خدمات فرودگاهی موجب افزایش رضایت مسافران می‎شود تلاش می‎کنیم با ایجاد هوای مطبوع و دلخواه مسافران در فصل‎های سرد و گرم سال موجب رضایت آنها شویم .

  وی در مورد اجرای این پروژه گفت : در این زمینه با ایجاد پنجره‎های دوجداره ، سرویس برج‎های خنک‎کننده جهت تامین سرمایش سالن‎های ترمینال و ساختمان‎های اداری وهمچنین نوسازی و بهسازی زیرساخت‎های تاسیساتی از ماه‎ها پیش اقدامات خوبی صورت گرفت .

  صفی‎نیا با بیان اینکه سال ۹۷ را می‎توان به عنوان یک نقطه عطف در خصوص تجهیز زیرساخت‎های تاسیساتی فرودگاه مهرآباد دانست ، گفت : در سال ۹۷ برای تجمیع موتورخانه‎ها ومقاوم‎سازی زیرساخت‎ها و اقدامات اصولی در خصوص کاهش مصرف انرژی و احداث موتورخانه‎های جدید و نصب دیزل ژنراتورها و چیلرهای ۲۵۰ و ۶۰۰ تنی و نصب دیگ‎ها وهواسازهای جدید اقدامات لازم انجام گرفته است .

  وی گفت : با توجه به پایان فصل زمستان در اسرع وقت همکاران تاسیساتی در خصوص تبدیل سیستم‎ها از گرمایشی به سرمایشی اقدام کردند و با توجه به نوسازی این زیرساخت‎های تاسیساتی ، یک دستگاه بویلر به منظور افزایش ظرفیت سیستم‎های سرمایشی و گرمایشی تاسیسات و دو دستگاه برج خنک‎کننده به منظور افزایش ظرفیت سیستم سرمایشی موتورخانه تاسیسات ترمینال ۲ نصب شد .

  صفی‎نیا ادامه داد : همچنین پس از تعمیر اساسی چیلر ابزوریشن ترمینال ۲ این سیستم به ساختمان برج مراقبت پرواز اختصاص یافت تا پس از بازسازی و بهسازی کامل طبقات ۷ و ۸ و ۹ ساختمان تکنیکال بلاک در آن به تولید هوای مطبوع بپردازد .
  مطالب مرتبط

  اتمام ۱۰ طرح فرودگاهی در مهرآباد طی سه ماهه اول سال ۹۸

  اتمام ۱۰ طرح فرودگاهی در مهرآباد طی سه ماهه اول سال ۹۸

  نصب ILS باند ۲۹ راست ، نصب سیستم سوئیچینگ مهرآباد ، احداث فود کورت ترمینال ۲ ، بهسازی و نوسازی ورودی ترمینال ۱ ، تکمیل لاین‎بندی جلوی ترمینال ۴ و ۶ و بهسازی سرویس‎های بهداشتی ترمینال‎های ۱ و ۲ از پروژه‎هایی هستند که در سه ماهه دوم سال ۹۸ اجرا خواهند شد .

  |

  استقبال شرکت فرودگاه‌ها از برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره)

  استقبال شرکت فرودگاه‌ها از برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره)

  طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ، قرار است پس از افتتاح ترمینال سلام در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، از بخشی از فضای ترمینال یک این مجموعه برای برقراری پروازهای داخلی استفاده شود .

  |

  نظرات کاربران