در حال بارگذاری ...
 • ارسال پل فلزی ۴۲ متری به مناطق سیل زده لرستان توسط راهداری زنجان

  راه های روستایی منطقه قلایی شهرستان سلسله استان لرستان بر اثر سیل دچار آسیب شده اند که با همت راهداران مستقر استان زنجان در منطقه ، تاکنون راه ارتباطی بسیاری از آنان مجدد برقرار شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از ارسال پل فلزی خرپایی ۴۲ متری به مناطق سیل زده لرستان خبر داد .

  عبدالحسین علی اکبری اظهار داشت : این پل در سال های گذشته برای مواقع بحرانی ساخته و آماده شده بود که با توجه به ضرورت نیاز در استان لرستان به منظور تسهیل تردد در مناطق سیل زده با ۵ دستگاه کمرشکن ارسال شد .

  وی با اشاره به انتخاب زنجان به عنوان یکی از استان‌های معین در بازسازی و پاکسازی محورهای استان لرستان تصریح کرد : نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در محل ماموریت ابلاغی در شهرستان سلسله حضور دارند و بازدیدهای میدانی از شهرستان به صورت مرتب انجام می پذیرد .

  مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد : راه های روستایی منطقه قلایی شهرستان سلسله استان لرستان بر اثر سیل دچار آسیب شده اند که با همت راهداران مستقر استان زنجان در منطقه ، تاکنون راه ارتباطی بسیاری از آنان مجدد برقرار شده است .

  عبدالحسین علی اکبری یادآور شد : ۳۱ دستگاه ماشین آلات به همراه ۳۸ نفر راهدار این اداره کل در شهرستان سلسله حضور دارند .
  مطالب مرتبط

  ایجاد اشتغال پایدار با احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین شهری

  ایجاد اشتغال پایدار با احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین شهری

  تاکنون تعداد ۱۲۵ فقره موافقت اصولی جهت احداث مجتمع های خدماتی رفاهی صادر شده که از این تعداد ۴۰ مجتمع در حال بهره برداری و ۱۸ باب در حال ساخت و اجرا و مابقی در حال اخذ استعلامات لازم از دستگاههای ذیربط می باشد .

  |

  اجرای عملیات تعریض و بهسازی ۴۰ کیلومتر از جاده‌های مازندران طی سال جاری

  اجرای عملیات تعریض و بهسازی ۴۰ کیلومتر از جاده‌های مازندران طی سال جاری

  در راستای صیانت وافزایش سطح ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی محورهای جاده‌ ای استان عملیات تعریض و بهسازی این محورها با بکارگیری چند اکیپ به صورت همزمان سرعت بیشتری به خود گرفت و با تلاش شبانه روزی و اقدامات جهادی این امر محقق می شود .

  |

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  برگزاری کارگاه تخصصی کمیته بین‌المللی پل‌های راه (پیارک) در سازمان راهداری

  تمامی اقداماتی که در بالا دست پل‌ها از سوی ارگان‌های مسئول انجام می‌شود ، همه در محل پل به ما می‌رسد . بنابراین رسیدن به دستورالعملی ثابت در این زمینه برای سازمان‌های مسئول و تعامل بین آنها در زمینه لایروبی پل‌ها ، آبخیزداری و نظایر آن ضروری است .

  |

  نظرات کاربران