در حال بارگذاری ...
 • ارسال پل فلزی ۴۲ متری به مناطق سیل زده لرستان توسط راهداری زنجان

  راه های روستایی منطقه قلایی شهرستان سلسله استان لرستان بر اثر سیل دچار آسیب شده اند که با همت راهداران مستقر استان زنجان در منطقه ، تاکنون راه ارتباطی بسیاری از آنان مجدد برقرار شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از ارسال پل فلزی خرپایی ۴۲ متری به مناطق سیل زده لرستان خبر داد .

  عبدالحسین علی اکبری اظهار داشت : این پل در سال های گذشته برای مواقع بحرانی ساخته و آماده شده بود که با توجه به ضرورت نیاز در استان لرستان به منظور تسهیل تردد در مناطق سیل زده با ۵ دستگاه کمرشکن ارسال شد .

  وی با اشاره به انتخاب زنجان به عنوان یکی از استان‌های معین در بازسازی و پاکسازی محورهای استان لرستان تصریح کرد : نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در محل ماموریت ابلاغی در شهرستان سلسله حضور دارند و بازدیدهای میدانی از شهرستان به صورت مرتب انجام می پذیرد .

  مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان تاکید کرد : راه های روستایی منطقه قلایی شهرستان سلسله استان لرستان بر اثر سیل دچار آسیب شده اند که با همت راهداران مستقر استان زنجان در منطقه ، تاکنون راه ارتباطی بسیاری از آنان مجدد برقرار شده است .

  عبدالحسین علی اکبری یادآور شد : ۳۱ دستگاه ماشین آلات به همراه ۳۸ نفر راهدار این اداره کل در شهرستان سلسله حضور دارند .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  بازگشایی راه‌های مسدود شده ورزقان در آذربایجان شرقی با تلاش راهداران

  علاوه بر محور گل آخور ، در محورهای ارزیل - طرزم ، گوراند - گوراکش ، کوجان - ورزقان ، میلق - سند آخور و کلو نیز ریزش اتفاق افتاده بود که توسط عوامل اداره راهداری ریزش برداری شده و تردد در محورها جریان دارد .

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران