در حال بارگذاری ...
 • انسداد محور راور – دیهوک به سمت مشهد به دلیل طغیان رودخانه

  محور باغین - یزد - طبس و همچنین مسیر سیریز - یزد - طبس به عنوان مسیرهای جایگزین تعیین شده اند و مسافران می توانند از این محورها استفاده کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان خبر داد : محور راور – دیهوک به سمت مشهد به دلیل طغیان رودخانه تا اطلاع ثانوی مسدود است .

  به‌دلیل طغیان رودخانه در اثر بارندگی‌های ۲۵ فروردین ۹۸ محور راور- دیهوک ، پل کالیشور تخریب و همچنین از کیلومتر ۶۰ تا ۷۰ دچار آبگرفتگی و تخریب شده و تا اطلاع ثانوی مسدود است .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در این رابطه گفت: رانندگان از سفرهای غیر ضروری و تردد از این مسیر اکیدا خودداری نموده و در صورت لزوم از مسیرهای جایگزین استفاده کنند .

  سید علی حاج سید علیخانی افزود : محور باغین - یزد - طبس و همچنین مسیر سیریز - یزد - طبس به عنوان مسیرهای جایگزین تعیین شده اند و مسافران می توانند از این محورها استفاده کنند .

  وی تصریح کرد : با توجه به اینکه طغیان رودخانه های این منطقه هنوز جریان داشته و محور مورد نظر دچار آبگرفتگی و صدمه شده اند ، پس از پایدار شدن شرایط جوی و توقف رودخانه ها ، راهداران تلاشگر استان حداکثر توان خود را در بازگشایی مسیر بکار خواهند گرفت ، اما تا اطلاع ثانوی فقط از مسیرهای ذکر شده امکان تردد وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است ، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور ۲۷۰ نیروی راهدار برف روبی و پاکسازی محورها ادامه دارد و در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

  |

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  بر اساس آمارهای رسمی ۱۰ درصد از کل تردد جاده ای در کشور مربوط به مازندران است و این آمار اهمیت امنیت جاده های استان را مضاعف می کند . به طور قطع بودجه استانی برای تثبیت و ارتقای امنیت جاده های مازندران کفایت نمی کند و تامین اعتبارات ملی برای این منظور ضروری است .

  |

  ایمن سازی محور ایلام به مهران برای ورود زائران اربعین حسینی

  ایمن سازی محور ایلام به مهران برای ورود زائران اربعین حسینی

  با توجه به پیش بینی ها روزانه به طور متوسط ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تردد ورودی و خروجی در پایانه برکت خواهیم داشت که ساماندهی راههای دسترسی را در دستور کار خود قرار داده ایم و پیش بینی میکنیم تا قبل از شروع اربعین حسینی نسبت به سال گذشته ساماندهی کاملی را داشته باشیم .

  |

  نظرات کاربران