در حال بارگذاری ...
 • انسداد محور راور – دیهوک به سمت مشهد به دلیل طغیان رودخانه

  محور باغین - یزد - طبس و همچنین مسیر سیریز - یزد - طبس به عنوان مسیرهای جایگزین تعیین شده اند و مسافران می توانند از این محورها استفاده کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان خبر داد : محور راور – دیهوک به سمت مشهد به دلیل طغیان رودخانه تا اطلاع ثانوی مسدود است .

  به‌دلیل طغیان رودخانه در اثر بارندگی‌های ۲۵ فروردین ۹۸ محور راور- دیهوک ، پل کالیشور تخریب و همچنین از کیلومتر ۶۰ تا ۷۰ دچار آبگرفتگی و تخریب شده و تا اطلاع ثانوی مسدود است .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان در این رابطه گفت: رانندگان از سفرهای غیر ضروری و تردد از این مسیر اکیدا خودداری نموده و در صورت لزوم از مسیرهای جایگزین استفاده کنند .

  سید علی حاج سید علیخانی افزود : محور باغین - یزد - طبس و همچنین مسیر سیریز - یزد - طبس به عنوان مسیرهای جایگزین تعیین شده اند و مسافران می توانند از این محورها استفاده کنند .

  وی تصریح کرد : با توجه به اینکه طغیان رودخانه های این منطقه هنوز جریان داشته و محور مورد نظر دچار آبگرفتگی و صدمه شده اند ، پس از پایدار شدن شرایط جوی و توقف رودخانه ها ، راهداران تلاشگر استان حداکثر توان خود را در بازگشایی مسیر بکار خواهند گرفت ، اما تا اطلاع ثانوی فقط از مسیرهای ذکر شده امکان تردد وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  ساخت گیت‌های خروجی اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه

  ساخت گیت‌های خروجی اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه

  مقرر شد کمیته ای متشکل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ، گمرگ ، فرمانداری دشت آزادگان و مرزبانی خوزستان از این پایانه بازدیدی داشته و موضوع بسته شدن درب فرعی پایانه مرزی چذابه پیش از اربعین حسینی را مورد بررسی قرار داده و تصمیم نهایی را به ستاد ابعین استان ابلاغ ...

  |

  کاهش سه درصدی کشته های جاده ای در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  کاهش سه درصدی کشته های جاده ای در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  کمیسیون هماهنگی ارتقای ایمنی به‌منظور تحلیل تصادفات و سوانح ، هم‌اندیشی و تصمیم‌گیری در مورد موضوعات مرتبط با ارتقای ایمنی تردد در محورهای برون‌شهری استان به طور مستمر برگزار می‌شود تا شاهد کاهش تصادفات در محورهای مواصلاتی استان باشیم .

  |

  نظرات کاربران