در حال بارگذاری ...
 • افزایش پرواز در مسیر تهران - ارومیه و بالعکس

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگا ه های آذربایجان غربی از افزایش پروازهای تهران - ارومیه و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی تابان خبر داد .

  کمال پرهیزکار با اعلام این خبر گفت : با هماهنگی‎های انجام شده دو سورتی پرواز در هفته در مسیر تهران – ارومیه و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی تابان از امروز ۲۶ فروردین ماه از فرودگاه ارومیه برقرار می شود .

  مدیرکل فرودگاه‎های استان آذربایجان غربی افزود : این پروازها روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته  انجام می شود که در ساعت ۱۹:۲۰ از تهران به سمت ارومیه حرکت می‎کند و ساعت ۲۱:۲۰ از فرودگاه ارومیه راهی مهرآباد می‎شود .
  مطالب مرتبط

  آمادگی فرودگاه ارومیه برای خدمت رسانی به زائران حج تمتع سال ۹۸

  آمادگی فرودگاه ارومیه برای خدمت رسانی به زائران حج تمتع سال ۹۸

  برنامه ریزی های اداره کل فرودگاه های استان از چند ماه قبل برای انجام هر چه بهتر پروازهای حج آغاز و در همین راستا بررسی دستگاه های کمک ناوبری و سیستم های بازرسی انجام شده است و همه سیستم های فرودگاه کاملا عملیاتی هستند .

  |

  انجام عملیات وارسی پروازی ۵ فرودگاه‎ طی هفته گذشته

  انجام عملیات وارسی پروازی ۵ فرودگاه‎ طی هفته گذشته

  پنجشنبه ۳۰ خرداد ، عملیات وارسی پروازی سامانه DVOR/DME فرودگاه ماکو با تایید صحت عملکرد آن و همچنین وارسی مسیر پروازی جدید حد فاصل نقطه ورودی AGINA به سمت TBZ انجام شد و در ادامه آن سامانه VOR/DME فرودگاه خوی نیز با موفقیت وارسی پروازی شد .

  |

  نظرات کاربران