در حال بارگذاری ...
 • ارسال شش دستگاه کامیون کمک‌های مردمی اردبیل به مناطق سیل‌زده کشور

  در صورت نیاز و اعلام سازمان مرکزی ، راهداران آماده حضور در مناطق سیل زده و امدادرسانی به مردم حادثه دیده این مناطق هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از ارسال شش دستگاه کامیون کمک های مردمی این استان در قالب ناوگان راهداری اردبیل به مناطق سیل زده کشور خبر داد .

  علی رحمتی صبح یکشنبه با اعلام این خبر تصریح کرد : کمک های مردمی که در روزهای اخیر جمع آوری شده بود با کمک ناوگان راهداری به استان های کهکیلویه و بویر احد و خوزستان ارسال شده است . با وجود اینکه سازمان راهداری برخی استان ها را معین در امدادرسانی به مناطق سیل زده معرفی کرده و اردبیل جزو استان های معین نیست ، در حد توان نسبت به امدادرسانی با ارسال محموله کمک های مردمی هموطنان خود را حمایت کردیم .

  رحمتی تصریح کرد : در صورت نیاز و اعلام سازمان مرکزی ، راهداران آماده حضور در مناطق سیل زده و امدادرسانی به مردم حادثه دیده این مناطق هستند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان متذکر شد : حمایت و امدادرسانی در شرایط ویژه و اقدامات انسان دوستانه بخشی از وظیفه دستگاه های اجرایی است و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز نسبت به ایفای نقش و ادای مسئولیت اقدام می کند .
  مطالب مرتبط

  بازدید عضو هیات عامل سازمان راهداری از پایانه مرزی لطف آباد

  بازدید عضو هیات عامل سازمان راهداری از پایانه مرزی لطف آباد

  فعالیت های عمرانی صورت گرفته فازهای ۲ ، ۳ و ۴ طرح جامع شامل ساخت سردرب ، افزایش و بهسازی لاین ورودی و خروجی ، محوطه سازی ، ساخت پارکینگ ، ساخت سرویس بهداشتی ، برج های نوری و سایر اقدامات انجام شده مورد بازدید قرار گرفت .

  |

  نظرات کاربران