در حال بارگذاری ...
 • ارسال شش دستگاه کامیون کمک‌های مردمی اردبیل به مناطق سیل‌زده کشور

  در صورت نیاز و اعلام سازمان مرکزی ، راهداران آماده حضور در مناطق سیل زده و امدادرسانی به مردم حادثه دیده این مناطق هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از ارسال شش دستگاه کامیون کمک های مردمی این استان در قالب ناوگان راهداری اردبیل به مناطق سیل زده کشور خبر داد .

  علی رحمتی صبح یکشنبه با اعلام این خبر تصریح کرد : کمک های مردمی که در روزهای اخیر جمع آوری شده بود با کمک ناوگان راهداری به استان های کهکیلویه و بویر احد و خوزستان ارسال شده است . با وجود اینکه سازمان راهداری برخی استان ها را معین در امدادرسانی به مناطق سیل زده معرفی کرده و اردبیل جزو استان های معین نیست ، در حد توان نسبت به امدادرسانی با ارسال محموله کمک های مردمی هموطنان خود را حمایت کردیم .

  رحمتی تصریح کرد : در صورت نیاز و اعلام سازمان مرکزی ، راهداران آماده حضور در مناطق سیل زده و امدادرسانی به مردم حادثه دیده این مناطق هستند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان متذکر شد : حمایت و امدادرسانی در شرایط ویژه و اقدامات انسان دوستانه بخشی از وظیفه دستگاه های اجرایی است و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز نسبت به ایفای نقش و ادای مسئولیت اقدام می کند .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است ، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور ۲۷۰ نیروی راهدار برف روبی و پاکسازی محورها ادامه دارد و در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

  |

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  بر اساس آمارهای رسمی ۱۰ درصد از کل تردد جاده ای در کشور مربوط به مازندران است و این آمار اهمیت امنیت جاده های استان را مضاعف می کند . به طور قطع بودجه استانی برای تثبیت و ارتقای امنیت جاده های مازندران کفایت نمی کند و تامین اعتبارات ملی برای این منظور ضروری است .

  |

  ایمن سازی محور ایلام به مهران برای ورود زائران اربعین حسینی

  ایمن سازی محور ایلام به مهران برای ورود زائران اربعین حسینی

  با توجه به پیش بینی ها روزانه به طور متوسط ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تردد ورودی و خروجی در پایانه برکت خواهیم داشت که ساماندهی راههای دسترسی را در دستور کار خود قرار داده ایم و پیش بینی میکنیم تا قبل از شروع اربعین حسینی نسبت به سال گذشته ساماندهی کاملی را داشته باشیم .

  |

  نظرات کاربران