در حال بارگذاری ...
 • تداوم سیر قطارها در استان هرمزگان با توجه به شدت بارندگی‌ها

  راه‌‌آهن هرمزگان در آماده‌باش کامل قرار دارد و کارکنان این ناحیه از اولین ساعات شروع بارش در نقاط مختلف مستقر هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه‌آهن هرمزگان از برقرار بودن سیر قطارهای هرمزگان با توجه به شدت بارندگی‌ها در استان خبر داد و گفت : در حال حاضر خط دوار دچار آب‌گرفتگی شده است .

  حسن ماسوری با اشاره به وضعیت را‌ه‌آهن و سیر قطار به‌رغم بارندگی شدید در استان هرمزگان اظهار داشت : با در نظر گرفتن هشدارهای هواشناسی ستاد مدیریت بحران راه‌آهن هرمزگان تشکیل و تمهیدات اولیه برای حفظ آمادگی در برابر بحران اندیشیده شد.

  وی با بیان اینکه « فقط در برخی نقاط برای حفظ ایمنی سرعت سیر قطار‌ها کاهش می‌یابد» افزود : هیچگونه انسدادی در راه‌‌آهن این ناحیه وجود ندارد و سیر قطار‌ها از مبدا هرمزگان برقرار است .

  مدیرکل راه‌‌آهن هرمزگان یادآور شد : در حال حاضر فقط خط دوار به دلیل قرار داشتن در سطح پایین تر دچار آب‌گرفتگی شده و تا یک متر زیر‌آب قرار دارد . اما طبق پیش‌بینی هواشناسی با قطع شدن بارش‌ها ، عملیات جمع‌آوری آب روی خط دوار آغاز و اقدامات ثانویه بر روی خطوط انجام می‌شود .  

  ماسوری خاطرنشان کرد : راه‌‌آهن هرمزگان در آماده‌باش کامل قرار دارد و کارکنان این ناحیه از اولین ساعات شروع بارش در نقاط مختلف مستقر هستند .
  مطالب مرتبط

  ادامه جستجو برای نجات ۴ خدمه لنج حادثه دیده توسط امداد و نجات بندر بوشهر

  ادامه جستجو برای نجات ۴ خدمه لنج حادثه دیده توسط امداد و نجات بندر بوشهر

  روز گذشته شدت باد ۴۰ گره دریایی بود که امکان اعزام بالگرد برای جستجو هوایی به موقعیت یادشده و نجات افراد مفقودی میسر نشد . کماکان جستجو توسط شناور ناجی ۱۸ جهت یافتن چهار خدمه موتور لنج باری ادامه دارد .

  |

  آمادگی کامل فرودگاه‎های استان کرمان برای وقوع سیلاب

  آمادگی کامل فرودگاه‎های استان کرمان برای وقوع سیلاب

  احتمال آبگرفتکی فرودگاه‎ها کم است و در فرودگاه کرمان نیز که با توجه به تجربه چند سال قبل در ابتدای باند ۱۶ ، محدوده چراغ‎های اپروچ و دستگاه لکولایزر آبگرفتگی رخ داده بود تمهیدات لازم را دیده ایم که در صورت وقوع سیل در کرمان این بخش‎ها دچار آبگرفتگی نشوند .

  |

  تشکیل جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران در بندر چابهار

  تشکیل جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران در بندر چابهار

  تدابیر و الزامات ایمنی در خصوص کشتی های وارده به لنگرگاه اندیشیده شده است تا عملیات پهلودهی و تخلیه ایمن پنج فروند کشتی حامل کالای اساسی و نفتی در بندر شهید بهشتی که اخیراً وارد بندر شده اند بدون اختلال و در کوتاه‎ترین زمان ممکن و در شرایط ایمن صورت پذیرد .

  |

  نظرات کاربران