در حال بارگذاری ...
 • اختصاص ۷ رام قطار فوق العاده برای روزهای پایانی فروردین ماه

  مجموع ظرفیت قطارهای فوق العاده پیش بینی شده ۵۷۶۰ نفر است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل راه آهن گفت : به مناسبت فرا رسیدن ایام ولادت حضرت مهدی (عج) ، هفت رام قطار فوق العاده برای روزهای پایانی فروردین ماه جاری در نظر گرفته شده است .

  سعید رسولی مدیرعامل راه آهن با اعلام این خبر افزود : به منظور رفاه حال مسافران و جابه جایی آنها ، ۷ رام قطار فوق العاده در مسیرهای مختلف ریلی اختصاص یافته است .

  وی ادامه داد : این قطارهای فوق العاده برای مسیرهای تهران - شیراز ، تهران - مشهد و مشهد - یزد پیش بینی شده است که در روزهای پایانی فروردین ماه جاری اقدام به جابجایی مسافران می کند .

  رسولی گفت : مجموع ظرفیت قطارهای فوق العاده پیش بینی شده ۵۷۶۰ نفر است .
  مطالب مرتبط

  همکاری راه آهن و سازمان میراث فرهنگی برای تسریع در روند ثبت جهانی خط آهن سراسری

  همکاری راه آهن و سازمان میراث فرهنگی برای تسریع در روند ثبت جهانی خط آهن سراسری

  روند ثبت خط آهن سراسری ایران از سال ۹۴ آغاز شد و این میراث فرهنگی در سال ۱۳۹۶ در فهرست آثار ملی قرار گرفت و پس از آن تلاش ها تا امروز برای ثبت جهانی آن ادامه دارد . تاکنون ۳ خط آهن در دنیا به ثبت جهانی رسیده که طولانی ترین آن ها ۱۲۰ کیلومتر بوده است .

  |

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  در راستای ارتقای بهره‌وری شبکه راه‌آهن و اتصال آن به چشمه‌های بار در سراسر کشور، ۵۱۲ کیلومتر خط ریلی فرعی شناسایی‌شده است تا به شبکه متصل شود . در سال جاری برای احداث ۵۹ کیلومتر از این شبکه با یکی از شرکت‌های داخلی تفاهم‌نامه امضاشده است تا از طریق این خطوط هشت مرکز بار به ...

  |

  نظرات کاربران