در حال بارگذاری ...
 • اختصاص ۷ رام قطار فوق العاده برای روزهای پایانی فروردین ماه

  مجموع ظرفیت قطارهای فوق العاده پیش بینی شده ۵۷۶۰ نفر است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل راه آهن گفت : به مناسبت فرا رسیدن ایام ولادت حضرت مهدی (عج) ، هفت رام قطار فوق العاده برای روزهای پایانی فروردین ماه جاری در نظر گرفته شده است .

  سعید رسولی مدیرعامل راه آهن با اعلام این خبر افزود : به منظور رفاه حال مسافران و جابه جایی آنها ، ۷ رام قطار فوق العاده در مسیرهای مختلف ریلی اختصاص یافته است .

  وی ادامه داد : این قطارهای فوق العاده برای مسیرهای تهران - شیراز ، تهران - مشهد و مشهد - یزد پیش بینی شده است که در روزهای پایانی فروردین ماه جاری اقدام به جابجایی مسافران می کند .

  رسولی گفت : مجموع ظرفیت قطارهای فوق العاده پیش بینی شده ۵۷۶۰ نفر است .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  در راه آهن ۳ ساز و کار را تدارک دیده ایم تا نظر بازار سرمایه را جلب کنیم که تضمین خرید بلندمدت خدمات ، ضمانت پروژه ها برای کاهش ریسک پذیری آنها و اتخاذ تدابیری برای افزایش بازدهی سرمایه از جمله آن ها بود .

  |

  رشد و بالندگی در صنعت حمل ونقل ریلی کشور با استفاده از جوانان متخصص

  رشد و بالندگی در صنعت حمل ونقل ریلی کشور با استفاده از جوانان متخصص

  در حال حاضر بدنه کارشناسی خوبی از جوانان متعهد و منضبط در راه آهن جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که باید طبق یک برنامه و استراتژی بلند مدت و یا کوتاه‌ مدت از این جوانان در کنار افراد با تجربه استفاده شود تا با کسب تجربه مفید ، از این نیروی انسانی متخصص و کارشناس در جایگاه‌های ...

  |

  نظرات کاربران