در حال بارگذاری ...
 • خسارت ۳۵۰ میلیارد تومانی به جاده‌های استان خوزستان بر اثر سیلاب اخیر

  نتیجه بررسی‌های نهایی پس از فروکش کردن کامل آب و اعلام نظر کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی اعلام خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ، برآورد اولیه خسارت سیلاب اخیر به جاده‌های استان را ۳۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد .

  رضا رضایی درخصوص میزان خسارت وارده به جاده‌های استان بر اثر سیلاب گفت : براساس برآورد اولیه و بررسی کارشناسان ، سیلاب اخیر ، ۳۵۰ میلیارد تومان به جاده‌های اصلی و روستایی استان خسارت زد .

  مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با بیان اینکه میزان خسارت ، بیش از مبلغ مذکور است اظهار کرد : نتیجه بررسی‌های نهایی پس از فروکش کردن کامل آب و اعلام نظر کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی اعلام خواهد شد .

  وی در خصوص بیشترین خسارت به جاده‌های استان بیان داشت : سیلاب بیشترین خسارت را به جاده‌های روستایی شهرستان دشت آزادگان ، ۲۰ کیلومتر از محور اصلی و ترانزیتی اهواز - اندیمشک - شوش ، محور اهواز - آبادان ، محور شعیبیه شوشتر و بخشی از جاده‌های روستایی شهرستان شوش وارد کرد . میزان خسارت به ساختمان‌های عمومی و روستایی را باید فرمانداران هر شهرستان اعلام کنند .

  مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اذعان داشت : پس از انجام برآورد نهایی ، میزان خسارت به وزارت راه و شهرسازی اعلام خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  برف‌روبی و بازگشایی هزار و ۸۳۴ کیلومتر راه شریانی در استان خراسان جنوبی

  برف‌روبی و بازگشایی هزار و ۸۳۴ کیلومتر راه شریانی در استان خراسان جنوبی

  در هر حال هرگاه با پدیده‌هایی مانند سیل و بارش شدید مواجه هستیم ، اولویت نخست مسیرهای شریانی است و براساس این اولویت‌بندی با همکاری مدیریت بحران به پاکسازی و برف‌روبی محورها اقدام می‌کنیم .

  |

  عرضه قیر به صورت رقابتی و بر اساس ضوابط در بورس

  عرضه قیر به صورت رقابتی و بر اساس ضوابط در بورس

  درصد پیشرفت فیزیکی پروژه‌‌ها از میزان پرداخت‌های مالی بسیار بیشتر است . توسعه راه‌‌های استان بدون همکاری و مساعدت پیمانکاران در شرایط سخت اعتباری میسر نیست چنانچه ما نیز در شرایط مناسب اقتصادی این همکاری‌ها را فراموش نخواهیم کرد .

  |

  نظرات کاربران