در حال بارگذاری ...
 • سال ۹۸ ، سال ایجاد رونق در پروژه های زیرساختی بندر نوشهر

  برای حرکت رو به جلو همه باید تلاش کنیم ، لذا پیشگامی ایثارگران عزیز در رونق فعالیت های دریایی و بندری می تواند زمینه رشد و شکوفایی اقتصاد ملی و منطقه ای را فراهم نماید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌‌ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر ، سال ۹۸ را سال ایجاد رونق در پروژه های زیرساختی بندر نوشهر برشمرد .

  محمدتقی انزان پور با تبریک اعیاد فرخنده شعبانیه و بزرگداشت مقام جانباز اظهار داشت : این مراسم برای یادآوری و قدرشناسی از زحمات و رشادت های شما جانبازان عزیز برگزار شده است و اگر پایمردی و فداکاری شما نبود امروز شاهد اقتدار کشور عزیزمان در عرصه های بین‌الملل نبودیم .

  وی با قدردانی از زحمات ایثارگران عزیز در بخش های مختلف بندر خاطرنشان کرد : برای حرکت رو به جلو همه باید تلاش کنیم ، لذا پیشگامی ایثارگران عزیز در رونق فعالیت های دریایی و بندری می تواند زمینه رشد و شکوفایی اقتصاد ملی و منطقه ای را فراهم نماید .

  مهمترین پروژه های عمرانی سال ۹۸ بندر نوشهر

  انزان پور با تشریح برخی از برنامه های سال جاری بندر نوشهر افزود : ریل گذاری اسکله جنوبی ، احداث سایت کانتینر یخچالی ، ساخت نیروگاه برق ، احداث فاز دوم مخازن روغن خوراکی ، توسعه گردشگری دریایی و احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی از مهمترین پروژه های عمرانی سال جاری است که امیدواریم با اجرایی شدن این پروژه ها علاوه بر رونق فعالیت های بندری شاهد ایجاد اشتغال پایدار در منطقه باشیم .

  در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، از مقام ۴۹ جانباز و ۵ فرزند شهید شاغل در اداره کل قدردانی به عمل آمد .
  مطالب مرتبط

  ارائه تسهیلات مالی به سرمایه گذارن بندر چابهار توسط سازمان بنادر و دریانوردی

  ارائه تسهیلات مالی به سرمایه گذارن بندر چابهار توسط سازمان بنادر و دریانوردی

  سازمان بنادر هیچ تعهد تامین مالی به شرکت های سرمایه گذار بخش خصوصی ندارد ؛ اما به طور ویژه به سرمایه گذاران بخش خصوصی بندر چابهار ، تسهیلات مالی از محل وجوه اداره شده ارائه می کند .

  |

  آمادگی سازمان بنادر و دریانوردی برای ایجاد مسیر دسترسی از پسکرانه‌ها بندر چابهار به جاده

  آمادگی سازمان بنادر و دریانوردی برای ایجاد مسیر دسترسی از پسکرانه‌ها بندر چابهار به جاده

  خوشبختانه اقبال بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در بندر چابهار بسیار خوب بوده و برای پروژه‌های متعددی در این بندر توانستیم شاهد مشارکت بخش خصوصی باشیم . این سرمایه‌گذاری‌ها شامل انبارهای سرپوشیده و مخازن است که یا کار آن‌ها در حال انجام و بخش دیگر مطالعات اجرایی‌شان در دست ...

  |

  نظرات کاربران