در حال بارگذاری ...
 • سال ۹۸ ، سال ایجاد رونق در پروژه های زیرساختی بندر نوشهر

  برای حرکت رو به جلو همه باید تلاش کنیم ، لذا پیشگامی ایثارگران عزیز در رونق فعالیت های دریایی و بندری می تواند زمینه رشد و شکوفایی اقتصاد ملی و منطقه ای را فراهم نماید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌‌ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر ، سال ۹۸ را سال ایجاد رونق در پروژه های زیرساختی بندر نوشهر برشمرد .

  محمدتقی انزان پور با تبریک اعیاد فرخنده شعبانیه و بزرگداشت مقام جانباز اظهار داشت : این مراسم برای یادآوری و قدرشناسی از زحمات و رشادت های شما جانبازان عزیز برگزار شده است و اگر پایمردی و فداکاری شما نبود امروز شاهد اقتدار کشور عزیزمان در عرصه های بین‌الملل نبودیم .

  وی با قدردانی از زحمات ایثارگران عزیز در بخش های مختلف بندر خاطرنشان کرد : برای حرکت رو به جلو همه باید تلاش کنیم ، لذا پیشگامی ایثارگران عزیز در رونق فعالیت های دریایی و بندری می تواند زمینه رشد و شکوفایی اقتصاد ملی و منطقه ای را فراهم نماید .

  مهمترین پروژه های عمرانی سال ۹۸ بندر نوشهر

  انزان پور با تشریح برخی از برنامه های سال جاری بندر نوشهر افزود : ریل گذاری اسکله جنوبی ، احداث سایت کانتینر یخچالی ، ساخت نیروگاه برق ، احداث فاز دوم مخازن روغن خوراکی ، توسعه گردشگری دریایی و احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی از مهمترین پروژه های عمرانی سال جاری است که امیدواریم با اجرایی شدن این پروژه ها علاوه بر رونق فعالیت های بندری شاهد ایجاد اشتغال پایدار در منطقه باشیم .

  در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، از مقام ۴۹ جانباز و ۵ فرزند شهید شاغل در اداره کل قدردانی به عمل آمد .
  مطالب مرتبط

  راه اندازی خط کشتیرانی میان بندر چابهار و بندر صُحار عمان با همکاری بخش خصوصی

  راه اندازی خط کشتیرانی میان بندر چابهار و بندر صُحار عمان با همکاری بخش خصوصی

  برنامه‌ریزی شده است که خط کشتیرانی بار و مسافر بین بندر چابهار و بندر صُحار عمان راه اندازی شود . این کشتی که توسط بخش خصوصی خریداری و راه‌اندازی شده است ، قابلیت اینکه هم ‌حامل خودرو باشد و هم مسافر را جابه‌جا کند دارد و به اصطلاح ‌کشتی رو رو نام دارد .

  |

  لزوم تجهیز تمام شناورهای دور برد به سیستم ردیاب AIS

  لزوم تجهیز تمام شناورهای دور برد به سیستم ردیاب AIS

  طبق بررسی های صورت گرفته در کارگروه ویژه ، مصوب شده است که تمام شناورهای دور برد به سیستم ردیاب AIS مجهز شوند و تمام قابق های صیادی کوچک و ساحلی نیز از سیستم ردیاب سجاد دریابانی استفاده کنند . سازمان شیلات نیز می تواند در صورت لزوم از سیستم ردیاب VMS برای کنترل شناورهای صیادی بهره ...

  |

  ارسال تجهیزات از بندر خرمشهر برای احداث سیل بند در مناطق مختلف شهر

  ارسال تجهیزات از بندر خرمشهر برای احداث سیل بند در مناطق مختلف شهر

  اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر تمام امکانات و تجهیزات خود را برای مقابله با سیلاب و امداد رسانی به سیل زدگان به کار بسته است و آماده هرگونه همکاری و امداد رسانی به هموطنان تا کنترل کامل سیلاب است .

  |

  بندر چابهار یکی از موثرترین راه های مواجه با محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه

  بندر چابهار یکی از موثرترین راه های مواجه با محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه

  فرصت اکنون برای سرمایه گذاری بیش از فرداست و سرمایه‌گذاری امروز در بندر چابهار پاسخگو و تامین کننده منافع کوتاه مدت و بلندمدت سرمایه گذاران و تجار خواهد بود و رشد و توسعه استان و کشور از این طریق میسر می گردد .

  |

  نظرات کاربران