در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۳۰ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای استان همدان

  خوشبختانه استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل ، رتبه نخست کشور را کسب کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از توزیع ۳۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل استان خبر داد .

  رسول توحیدی در گفتگویی آغاز اجرای این طرح را از تیرماه سال ۹۷ عنوان کرد و اظهار داشت : این تعداد لاستیک در قالب ۱۵ هزار حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است .

  وی با اشاره به اینکه این توزیع در چند مرحله و به شکل تقریبی به ازاء هر نفر ۲ تا ۵ جفت لاستیک بوده، یادآور شد : توزیع لاستیک برای خودرو‌های سنگین در حوزه حمل و نقل بار و مسافر بوده است. این لاستیک ها بین رانندگانی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آن‌ها فعال است .

  مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ابراز امیدواری کرد : خوشبختانه استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل ، رتبه نخست کشور را کسب کرده است .

  توحیدی با بیان اینکه عرضه لاستیک به شکل حواله‌ای و با نرخ دولتی عرضه شده ، ابراز داشت : این لاستیک‌ها شامل انواع ، سایزها و برند‌های مختلف بوده که قیمت هرکدام از آن‌ها متفاوت است .

  وی با بیان اینکه توزیع لاستیک با همکاری انجمن‌های صنفی رانندگان استان انجام شده است ، بیان کرد : این توزیع با در نظر گرفتن کارکرد ناوگان (میزان پیمایش) و همچنین اضافه تناژ انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  بازدید عضو هیات عامل سازمان راهداری از پایانه مرزی لطف آباد

  بازدید عضو هیات عامل سازمان راهداری از پایانه مرزی لطف آباد

  فعالیت های عمرانی صورت گرفته فازهای ۲ ، ۳ و ۴ طرح جامع شامل ساخت سردرب ، افزایش و بهسازی لاین ورودی و خروجی ، محوطه سازی ، ساخت پارکینگ ، ساخت سرویس بهداشتی ، برج های نوری و سایر اقدامات انجام شده مورد بازدید قرار گرفت .

  |

  نظرات کاربران