در حال بارگذاری ...
 • توزیع ۳۰ هزار حلقه لاستیک میان رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده ای استان همدان

  خوشبختانه استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل ، رتبه نخست کشور را کسب کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از توزیع ۳۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل استان خبر داد .

  رسول توحیدی در گفتگویی آغاز اجرای این طرح را از تیرماه سال ۹۷ عنوان کرد و اظهار داشت : این تعداد لاستیک در قالب ۱۵ هزار حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است .

  وی با اشاره به اینکه این توزیع در چند مرحله و به شکل تقریبی به ازاء هر نفر ۲ تا ۵ جفت لاستیک بوده، یادآور شد : توزیع لاستیک برای خودرو‌های سنگین در حوزه حمل و نقل بار و مسافر بوده است. این لاستیک ها بین رانندگانی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آن‌ها فعال است .

  مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ابراز امیدواری کرد : خوشبختانه استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل ، رتبه نخست کشور را کسب کرده است .

  توحیدی با بیان اینکه عرضه لاستیک به شکل حواله‌ای و با نرخ دولتی عرضه شده ، ابراز داشت : این لاستیک‌ها شامل انواع ، سایزها و برند‌های مختلف بوده که قیمت هرکدام از آن‌ها متفاوت است .

  وی با بیان اینکه توزیع لاستیک با همکاری انجمن‌های صنفی رانندگان استان انجام شده است ، بیان کرد : این توزیع با در نظر گرفتن کارکرد ناوگان (میزان پیمایش) و همچنین اضافه تناژ انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است ، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور ۲۷۰ نیروی راهدار برف روبی و پاکسازی محورها ادامه دارد و در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

  |

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  انتصاب مدیرکل جدید راهداری و حمل‌ونقل جاده ای استان مازندران

  بر اساس آمارهای رسمی ۱۰ درصد از کل تردد جاده ای در کشور مربوط به مازندران است و این آمار اهمیت امنیت جاده های استان را مضاعف می کند . به طور قطع بودجه استانی برای تثبیت و ارتقای امنیت جاده های مازندران کفایت نمی کند و تامین اعتبارات ملی برای این منظور ضروری است .

  |

  نظرات کاربران