در حال بارگذاری ...
 • ورود ۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری به استان خوزستان

  خوزستان حدود ۱۷ هزار کیلومتر جاده اصلی ، فرعی و روستایی دارد که با وجود سیلاب وارد شده به استان ۲۵ محور روستایی مسدود اعلام شد و با تلاش صورت گرفته توسط راهداران و فروکش آب تعدادی از این محورها بازگشایی شدند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ تاکنون تعداد ۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین از هفت استان کشور برای بازگشایی راه ها وارد استان خوزستان شده و طی روزهای آینده این تعداد به ۱۰۰ دستگاه افزایش پیدا می کند .   

  غلامعباس بهرامی نیا مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان با علام این مطلب اظهار داشت : برنامه ریزی و اولویت اعزام ماشین آلات به مناطق سیل زده بر عهده ستاد مدیریت بحران استانداری می باشد و در حال حاضر حدود ۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در حال فعالیت هستند .

  وی افزود : ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های معین خوزستان در حوزه تحکیم سیل بندها و احداث سیل بند های جدید فعالیت دارند و ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در منطقه شعیبیه شوشتر ، روستاهای زاویه دزفول ، منطقه آهو دشت شهرستان شوش ، سوسنگرد ، هویزه ، خرمشهر ، آبادان و اهواز مستقر شده و گروه های راهداری فعال هستند .

  بهرامی نیا در ادامه گفت : خوزستان حدود ۱۷ هزار کیلومتر جاده اصلی ، فرعی و روستایی دارد که با وجود سیلاب وارد شده به استان ۲۵ محور روستایی مسدود اعلام شد و با تلاش صورت گرفته توسط راهداران  و فروکش آب تعدادی از این محورها بازگشایی شدند .

  وی گفت : محور شوش به سمت شوشتر برقرار شده است، همچنین محور شوش به فکه بازگشایی شد و تلاش خواهد شد محور شوشتر به شعیبیه که تعداد قابل توجهی روستا در این محور وجود دارد به زودی باز شود .
  مطالب مرتبط

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  تسهیل در انجام فرآیندها ، انجام کار تیمی ، انجام مستمر و دقیق فرآیندهای جاری و لزوم حضور کارشناسان و مسولان این حوزه در استانها و بررسی میدانی وضعیت ایمنی راهها اعم از روشنایی ، علایم ایمنی و نظایر آن با توجه به اهمیت بحث ایمنی در تامین سلامت سفرهای هموطنان ، بسیار حایز اهمیت ...

  |

  ایجاد رونق و اشتغال با بهبود زیرساخت ها در مرز چذابه

  ایجاد رونق و اشتغال با بهبود زیرساخت ها در مرز چذابه

  اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باید اقدامات لازم را برای ساماندهی مسیرهای منتهی به مرز چذابه انجام دهند و بر اساس چهارچوب زمانی و برنامه ریزی مشخص پروژه ها را به سرانجام برسانند .

  |

  نظرات کاربران