در حال بارگذاری ...
 • ورود ۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری به استان خوزستان

  خوزستان حدود ۱۷ هزار کیلومتر جاده اصلی ، فرعی و روستایی دارد که با وجود سیلاب وارد شده به استان ۲۵ محور روستایی مسدود اعلام شد و با تلاش صورت گرفته توسط راهداران و فروکش آب تعدادی از این محورها بازگشایی شدند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ تاکنون تعداد ۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین از هفت استان کشور برای بازگشایی راه ها وارد استان خوزستان شده و طی روزهای آینده این تعداد به ۱۰۰ دستگاه افزایش پیدا می کند .   

  غلامعباس بهرامی نیا مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان با علام این مطلب اظهار داشت : برنامه ریزی و اولویت اعزام ماشین آلات به مناطق سیل زده بر عهده ستاد مدیریت بحران استانداری می باشد و در حال حاضر حدود ۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در حال فعالیت هستند .

  وی افزود : ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های معین خوزستان در حوزه تحکیم سیل بندها و احداث سیل بند های جدید فعالیت دارند و ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در منطقه شعیبیه شوشتر ، روستاهای زاویه دزفول ، منطقه آهو دشت شهرستان شوش ، سوسنگرد ، هویزه ، خرمشهر ، آبادان و اهواز مستقر شده و گروه های راهداری فعال هستند .

  بهرامی نیا در ادامه گفت : خوزستان حدود ۱۷ هزار کیلومتر جاده اصلی ، فرعی و روستایی دارد که با وجود سیلاب وارد شده به استان ۲۵ محور روستایی مسدود اعلام شد و با تلاش صورت گرفته توسط راهداران  و فروکش آب تعدادی از این محورها بازگشایی شدند .

  وی گفت : محور شوش به سمت شوشتر برقرار شده است، همچنین محور شوش به فکه بازگشایی شد و تلاش خواهد شد محور شوشتر به شعیبیه که تعداد قابل توجهی روستا در این محور وجود دارد به زودی باز شود .
  مطالب مرتبط

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است ، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور ۲۷۰ نیروی راهدار برف روبی و پاکسازی محورها ادامه دارد و در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

  |

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مسدود شده بر اثر سیلاب اخیر

  با توجه به استقرار تعدادی از ماشین‌آلات و نیروهای راهداری در استان‌های خسارت دیده در سیل ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در چند روز آینده در محورهای مواصلاتی که درگیر بارش برف و باران می‌شوند ، آمادگی کامل برای خدمت رسانی به هم‌وطنان دارد .

  |

  نظرات کاربران