در حال بارگذاری ...
 • بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  به راه های روستایی بخش شعیبیه آسیب جدی وارد شده است که بخشی از جاده با لوله گذاری تعبیه شده در حال حاضر بازگشایی شده است و تردد در مسیر در حال انجام می باشد و ترمیم های اساسی هم بعد از فروکش کردن کامل آب قابل اجرا خواهد بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با فروکش کردن آب در بخش شعیبیه شوشتر ، با تلاش عوامل راهداری ارتباط ۱۸۰ راه روستایی برقرار شد .

  غلامعباس بهرامی نیا مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار داشت : با وجود آبگرفتگی در محور اهواز به آبادان با حضور نیروهای راهداری و عوامل پلیس راه تردد در باند رفت برقرار می باشد . ورودی کمربندی غربی اهواز دچار آبگرفتگی شده و مسدود می باشد و کاربران جاده می توانند از مسیر جایگزین سه راهی خرمشهر (اهواز) به سمت سوسنگرد استفاده کنند .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان از انسداد محور اهواز - اندیمشک خبر داد و گفت : این محور که از چند روز گذشته به دلیل آبگرفتگی مسدود اعلام شده بود ، از امروز برای کامیون ها قابل  تردد است ، محور شوشتر - دزفول - اندیمشک نیز  به عنوان مسیر جایگزین تعیین شده است .

  بهرامی نیا در مورد آسیب های وارده به راه های روستایی بخش شعیبیه بیان کرد : به راه های روستایی بخش شعیبیه آسیب جدی وارد شده است که بخشی از جاده با لوله گذاری تعبیه شده در حال حاضر بازگشایی شده است و تردد در مسیر در حال انجام می باشد و ترمیم های اساسی هم بعد از فروکش کردن کامل آب قابل اجرا خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  معرفی سرپرست جدید دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری

  تسهیل در انجام فرآیندها ، انجام کار تیمی ، انجام مستمر و دقیق فرآیندهای جاری و لزوم حضور کارشناسان و مسولان این حوزه در استانها و بررسی میدانی وضعیت ایمنی راهها اعم از روشنایی ، علایم ایمنی و نظایر آن با توجه به اهمیت بحث ایمنی در تامین سلامت سفرهای هموطنان ، بسیار حایز اهمیت ...

  |

  ایجاد رونق و اشتغال با بهبود زیرساخت ها در مرز چذابه

  ایجاد رونق و اشتغال با بهبود زیرساخت ها در مرز چذابه

  اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باید اقدامات لازم را برای ساماندهی مسیرهای منتهی به مرز چذابه انجام دهند و بر اساس چهارچوب زمانی و برنامه ریزی مشخص پروژه ها را به سرانجام برسانند .

  |

  نظرات کاربران