در حال بارگذاری ...
 • بازگشایی راه ارتباطی ۱۸۰ روستا در خوزستان با تلاش عوامل راهداری

  به راه های روستایی بخش شعیبیه آسیب جدی وارد شده است که بخشی از جاده با لوله گذاری تعبیه شده در حال حاضر بازگشایی شده است و تردد در مسیر در حال انجام می باشد و ترمیم های اساسی هم بعد از فروکش کردن کامل آب قابل اجرا خواهد بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با فروکش کردن آب در بخش شعیبیه شوشتر ، با تلاش عوامل راهداری ارتباط ۱۸۰ راه روستایی برقرار شد .

  غلامعباس بهرامی نیا مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان با اعلام این خبر اظهار داشت : با وجود آبگرفتگی در محور اهواز به آبادان با حضور نیروهای راهداری و عوامل پلیس راه تردد در باند رفت برقرار می باشد . ورودی کمربندی غربی اهواز دچار آبگرفتگی شده و مسدود می باشد و کاربران جاده می توانند از مسیر جایگزین سه راهی خرمشهر (اهواز) به سمت سوسنگرد استفاده کنند .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان از انسداد محور اهواز - اندیمشک خبر داد و گفت : این محور که از چند روز گذشته به دلیل آبگرفتگی مسدود اعلام شده بود ، از امروز برای کامیون ها قابل  تردد است ، محور شوشتر - دزفول - اندیمشک نیز  به عنوان مسیر جایگزین تعیین شده است .

  بهرامی نیا در مورد آسیب های وارده به راه های روستایی بخش شعیبیه بیان کرد : به راه های روستایی بخش شعیبیه آسیب جدی وارد شده است که بخشی از جاده با لوله گذاری تعبیه شده در حال حاضر بازگشایی شده است و تردد در مسیر در حال انجام می باشد و ترمیم های اساسی هم بعد از فروکش کردن کامل آب قابل اجرا خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  آغاز مجدد عملیات ساخت تونل الله اکبر شهرستان درگز در آینده نزدیک

  آغاز مجدد عملیات ساخت تونل الله اکبر شهرستان درگز در آینده نزدیک

  تونل الله اکبر شهرستان درگز از جمله پروژه های مهم این منطقه است که مطالعات آن در سال ۱۳۸۱ آغاز شد و پس از ۱۳ سال اجرای آن در سال ۱۳۹۴ آغاز گردید اما به دلیل محدودیت های مالی اعتبارات لازم به این پروژه نرسید .

  |

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  امدادرسانی به ۱۲۰ خودرو گرفتار در محورهای کوهستانی استان گیلان

  با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است ، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور ۲۷۰ نیروی راهدار برف روبی و پاکسازی محورها ادامه دارد و در حال خدمت رسانی به مردم هستند .

  |

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  امضا یادداشت تفاهم همکاری های حمل و نقل جاده ای میان ایران و بلغارستان

  موارد مهمی از جمله تحلیل آمار و اطلاعات تبادل تجاری ، ضرورت از سرگیری حمل‌ونقل مسافری ، ضرورت رفع موانع بازرسی‌ها و تخلیه‌های دوباره در مرزها ، الحاق ایران به کنوانسیون تردد ثالث ، ضرورت رفع موانع تاخیرات نظارت بهداشتی ، مشکلات پرداخت عوارض و جرائم توسط رانندگان ایران ، ...

  |

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  بازدید رئیس سازمان راهداری از محور سیل زده راور - دیهوک در استان کرمان

  این محور به دلیل طغیان رودخانه در بارندگی های ۲۵ فروردین ۹۸ دچار تخریب و آبگرفتگی و در نتیجه موجب تخریب پل بزرگ کالیشور گردید ، شکسته شدن این پل در فاصله ۱۰۰ کیلومتری محور راور - دیهوک به انسداد این جاده منجر شد که با تلاش شبانه روزی راهداران استان ، محور بصورت موقت بازگشایی شد ...

  |

  نظرات کاربران