در حال بارگذاری ...
 • ارسال کمک های مردمی برای مناطق سیل زده از طریق راه آهن

  مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به آسیب حدود ۳۵۰ متر از مسیر بلاک بامدژ _ آهودشت توسط سیل اخیر ابراز امیدواری کرد با تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارگردان زحمتکش این اداره کل ، در چند روز آینده شاهد بازگشایی این محور باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، قائم مقام راه آهن و هیئت همراه از مناطق آسیب دیده از باران های اخیر و سیل در محور اداره کل راه آهن زاگرس از جمله ایستگاه های طول خط و منازل آسیب دیده از سیل اخیر اداره کل راه آهن زاگرس بازدید کردند .

  مهندس حسین عاشوری قائم مقام راه آهن از ارسال کمک های جمع آوری شده برای برای عزیزان سیل زده در ناحیه لرستان ، زاگرس و جنوب خبر داد و در ادامه از همکاران راه آهنی بابت جمع آوری و کمک برای هموطنان سیل زده تقدیر و تشکر کرد .

  در ادامه این بازدید جلسه شورای اداری جنوب با جلسه شورای اداری زاگرس با حضور حسین عاشوری قائم مقام راه آهن ، سرهنگ عباس زاده فرمانده بسیج راه‌آهن ، مهندس باقری مدیرکل امور مالی و اموال ، مهندس رشیدی مدیرکل ایمنی و نظارت بر شبکه ، مهندس موسوی مدیرکل خط و سازه‌های فنی ، قهرمانی دبیر شورای واگذاری منازل سازمانی برگزار شد .

  درویش زاده مدیرکل راه آهن جنوب در این جلسه با اشاره به آسیب حدود ۳۵۰ متر از مسیر بلاک بامدژ _ آهودشت توسط سیل اخیر ابراز امیدواری کرد با تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارگردان زحمتکش این اداره کل ، در چند روز آینده شاهد بازگشایی این محور باشیم .
  مطالب مرتبط

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  در راستای ارتقای بهره‌وری شبکه راه‌آهن و اتصال آن به چشمه‌های بار در سراسر کشور، ۵۱۲ کیلومتر خط ریلی فرعی شناسایی‌شده است تا به شبکه متصل شود . در سال جاری برای احداث ۵۹ کیلومتر از این شبکه با یکی از شرکت‌های داخلی تفاهم‌نامه امضاشده است تا از طریق این خطوط هشت مرکز بار به ...

  |

  نظرات کاربران