در حال بارگذاری ...
 • ارسال کمک های مردمی برای مناطق سیل زده از طریق راه آهن

  مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به آسیب حدود ۳۵۰ متر از مسیر بلاک بامدژ _ آهودشت توسط سیل اخیر ابراز امیدواری کرد با تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارگردان زحمتکش این اداره کل ، در چند روز آینده شاهد بازگشایی این محور باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، قائم مقام راه آهن و هیئت همراه از مناطق آسیب دیده از باران های اخیر و سیل در محور اداره کل راه آهن زاگرس از جمله ایستگاه های طول خط و منازل آسیب دیده از سیل اخیر اداره کل راه آهن زاگرس بازدید کردند .

  مهندس حسین عاشوری قائم مقام راه آهن از ارسال کمک های جمع آوری شده برای برای عزیزان سیل زده در ناحیه لرستان ، زاگرس و جنوب خبر داد و در ادامه از همکاران راه آهنی بابت جمع آوری و کمک برای هموطنان سیل زده تقدیر و تشکر کرد .

  در ادامه این بازدید جلسه شورای اداری جنوب با جلسه شورای اداری زاگرس با حضور حسین عاشوری قائم مقام راه آهن ، سرهنگ عباس زاده فرمانده بسیج راه‌آهن ، مهندس باقری مدیرکل امور مالی و اموال ، مهندس رشیدی مدیرکل ایمنی و نظارت بر شبکه ، مهندس موسوی مدیرکل خط و سازه‌های فنی ، قهرمانی دبیر شورای واگذاری منازل سازمانی برگزار شد .

  درویش زاده مدیرکل راه آهن جنوب در این جلسه با اشاره به آسیب حدود ۳۵۰ متر از مسیر بلاک بامدژ _ آهودشت توسط سیل اخیر ابراز امیدواری کرد با تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارگردان زحمتکش این اداره کل ، در چند روز آینده شاهد بازگشایی این محور باشیم .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  در راه آهن ۳ ساز و کار را تدارک دیده ایم تا نظر بازار سرمایه را جلب کنیم که تضمین خرید بلندمدت خدمات ، ضمانت پروژه ها برای کاهش ریسک پذیری آنها و اتخاذ تدابیری برای افزایش بازدهی سرمایه از جمله آن ها بود .

  |

  نظرات کاربران