در حال بارگذاری ...
 • بازسازی و تعمیر اساسی لکوموتیو آلستوم با استفاده از توان داخلی

  با تکمیل پروژه راه اندازی لکوموتیوهای متوقف ، ۴۹ دستگاه لکوموتیو آلستوم برابر ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو معادل در گردش خواهد بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ لکوموتیو آلستوم AD۴۳C با استفاده از توان داخلی ، بازسازی و تعمیر اساسی شد .

  محمد انوری مدیر کارخانجات تعمیر لکوموتیو بافق گفت : لکوموتیو آلستوم AD۴۳C شماره ۲۱۶ که مدت ۷ سال به دلیل خرابی موتور ، متوقف و از ناوگان خارج شده بود ، پس از بازسازی و تعمیر اساسی توسط کارشناسان بومی ، به ناوگان بازگشت .

  وی افزود : پس از بازسازی و تعمیر اساسی سطح ۶۰ هزار ساعت موتور دیزل ، ماشین های الکتریکی (شامل ژنراتور اصلی و کمکی ، ترکشن موتورها و ...) ، کمپرسور و سیستم ترمز ، بوژی (چرخ ، محور و ...) ، توسط پیمانکار تعمیر و نگهداری لکوموتیوهای آلستوم و نظارت کارخانجات ، فروردین ماه سال جاری در کارخانجات تعمیر لکوموتیو بافق اداره کل نیروی کشش راه اندازی و در سرویس بهره برداری قرار گرفت . با راه اندازی این لکوموتیو ۰۳/۲ لکوموتیو معادل به ناوگان نیروی کشش راه آهن افزوده شد .

  به گفته انوری با تکمیل پروژه راه اندازی لکوموتیوهای متوقف ، ۴۹ دستگاه لکوموتیو آلستوم برابر ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو معادل در گردش خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  تاکید بر استفاده شرکت های ریلی از منابع مالی بازار سرمایه برای اجرای پروژه های ریلی

  در راه آهن ۳ ساز و کار را تدارک دیده ایم تا نظر بازار سرمایه را جلب کنیم که تضمین خرید بلندمدت خدمات ، ضمانت پروژه ها برای کاهش ریسک پذیری آنها و اتخاذ تدابیری برای افزایش بازدهی سرمایه از جمله آن ها بود .

  |

  رشد و بالندگی در صنعت حمل ونقل ریلی کشور با استفاده از جوانان متخصص

  رشد و بالندگی در صنعت حمل ونقل ریلی کشور با استفاده از جوانان متخصص

  در حال حاضر بدنه کارشناسی خوبی از جوانان متعهد و منضبط در راه آهن جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که باید طبق یک برنامه و استراتژی بلند مدت و یا کوتاه‌ مدت از این جوانان در کنار افراد با تجربه استفاده شود تا با کسب تجربه مفید ، از این نیروی انسانی متخصص و کارشناس در جایگاه‌های ...

  |

  نظرات کاربران