در حال بارگذاری ...
 • بازسازی و تعمیر اساسی لکوموتیو آلستوم با استفاده از توان داخلی

  با تکمیل پروژه راه اندازی لکوموتیوهای متوقف ، ۴۹ دستگاه لکوموتیو آلستوم برابر ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو معادل در گردش خواهد بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ لکوموتیو آلستوم AD۴۳C با استفاده از توان داخلی ، بازسازی و تعمیر اساسی شد .

  محمد انوری مدیر کارخانجات تعمیر لکوموتیو بافق گفت : لکوموتیو آلستوم AD۴۳C شماره ۲۱۶ که مدت ۷ سال به دلیل خرابی موتور ، متوقف و از ناوگان خارج شده بود ، پس از بازسازی و تعمیر اساسی توسط کارشناسان بومی ، به ناوگان بازگشت .

  وی افزود : پس از بازسازی و تعمیر اساسی سطح ۶۰ هزار ساعت موتور دیزل ، ماشین های الکتریکی (شامل ژنراتور اصلی و کمکی ، ترکشن موتورها و ...) ، کمپرسور و سیستم ترمز ، بوژی (چرخ ، محور و ...) ، توسط پیمانکار تعمیر و نگهداری لکوموتیوهای آلستوم و نظارت کارخانجات ، فروردین ماه سال جاری در کارخانجات تعمیر لکوموتیو بافق اداره کل نیروی کشش راه اندازی و در سرویس بهره برداری قرار گرفت . با راه اندازی این لکوموتیو ۰۳/۲ لکوموتیو معادل به ناوگان نیروی کشش راه آهن افزوده شد .

  به گفته انوری با تکمیل پروژه راه اندازی لکوموتیوهای متوقف ، ۴۹ دستگاه لکوموتیو آلستوم برابر ۱۰۰ دستگاه لکوموتیو معادل در گردش خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  لزوم جمع‌ آوری خطوط راه‌آهن از داخل شهرها و انتقال ایستگاه‌ها به بیرون شهر

  در راستای ارتقای بهره‌وری شبکه راه‌آهن و اتصال آن به چشمه‌های بار در سراسر کشور، ۵۱۲ کیلومتر خط ریلی فرعی شناسایی‌شده است تا به شبکه متصل شود . در سال جاری برای احداث ۵۹ کیلومتر از این شبکه با یکی از شرکت‌های داخلی تفاهم‌نامه امضاشده است تا از طریق این خطوط هشت مرکز بار به ...

  |

  نظرات کاربران