در حال بارگذاری ...
 • انجام ۱۰ هزار پرواز نوروزی تا هشتم فروردین ماه

  سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی تاکید کرده است که ملاک ارزیابی عملکرد آنها ضمن رعایت دستورالعمل های ایمنی ، جلب رضایت مسافران و پاسخگویی به موقع به آنها است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از ۹۷۲۶ پروار نوروزی تا ۸ فروردین ماه ۱۳۹۸ خبر داد .

  رضا جعفرزاده اظهار داشت : از ۹۷۲۶ پرواز انجام شده ، ۶۹۰۶ پرواز داخلی و ۲۸۲۰ پرواز خارجی بوده است . فرودگاه حضرت امام با انجام ۱۸۹۱ پرواز بالاترین حجم پروازهای بین المللی و فرودگاه مهرآباد با انجام روزانه ۳۰۰ تا ۳۸۰ پرواز ورودی و خروجی در این ایام بیشترین سرویس دهی در پروازهای داخلی را ارائه کرده است .

  جعفرزاده با بیان اینکه فرودگاه‌های مناطق سیل زده در این ایام فعال بوده و سرویس های لازم را ارائه کرده است گفت : روزانه به طور متوسط ۶۵۰تا ۸۲۴ پرواز در بخش هوایی کشور انجام شده که بیشتر پروازها به لحاظ آغاز موج بازگشت مسافران در روز هفتم فروردین بوده است .

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از آن‌ دسته از افرادی که بخش هوایی را برای مسافرت انتخاب کرده اند توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق مراکز معتبر اعم از دفاتر و ۱۵۰ سایت دارای مجوز که لیست آنها بر روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قابل دسترسی است اقدام کنند .

  وی با اشاره به اینکه مسافران از طریق سامانه اصالت سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی از چگونگی اعتبار بلیت خود مطمئن شوند افزود : هرگونه تخلف را ابتدا از طریق شماره تلفن های شرکت های هواپیمایی ارائه شده توسط این سازمان و نهایتا از طریق سایت سازمان گزارش تا برخورد لازم صورت گیرد . سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی تاکید کرده است که ملاک ارزیابی عملکرد آنها ضمن رعایت دستورالعمل های ایمنی ، جلب رضایت مسافران و پاسخگویی به موقع به آنها است .
  مطالب مرتبط

  تقدیر از برترین های صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  تقدیر از برترین های صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  سازمان هواپیمایی کشوری به استناد توان و تجربه های شما قول میزبانی مردم را می دهد و هر کدام از شما را یک قاضی مجرب به شمار می آورد و همواره ایمنی و سطح رعایت مقررات و امتیازاتی را که در مجامع بین المللی کسب می کند را مرهون دست های فشرده شما با متخصصین سازمان می داند .

  |

  جابجایی بیش از سه میلیون و ۸۲۵ هزار مسافر در فرودگاه‎ها طی خرداد ماه

  جابجایی بیش از سه میلیون و ۸۲۵ هزار مسافر در فرودگاه‎ها طی خرداد ماه

  طبق آمار سهم پروازهای بین‎المللی خرداد ۹۸ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۵۱۸۴ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۷۷۱ هزار مسافر اعزام و پذیرش و نزدیک به ۱۵ میلیون کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  نظرات کاربران