در حال بارگذاری ...
 • انجام ۱۰ هزار پرواز نوروزی تا هشتم فروردین ماه

  سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی تاکید کرده است که ملاک ارزیابی عملکرد آنها ضمن رعایت دستورالعمل های ایمنی ، جلب رضایت مسافران و پاسخگویی به موقع به آنها است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از ۹۷۲۶ پروار نوروزی تا ۸ فروردین ماه ۱۳۹۸ خبر داد .

  رضا جعفرزاده اظهار داشت : از ۹۷۲۶ پرواز انجام شده ، ۶۹۰۶ پرواز داخلی و ۲۸۲۰ پرواز خارجی بوده است . فرودگاه حضرت امام با انجام ۱۸۹۱ پرواز بالاترین حجم پروازهای بین المللی و فرودگاه مهرآباد با انجام روزانه ۳۰۰ تا ۳۸۰ پرواز ورودی و خروجی در این ایام بیشترین سرویس دهی در پروازهای داخلی را ارائه کرده است .

  جعفرزاده با بیان اینکه فرودگاه‌های مناطق سیل زده در این ایام فعال بوده و سرویس های لازم را ارائه کرده است گفت : روزانه به طور متوسط ۶۵۰تا ۸۲۴ پرواز در بخش هوایی کشور انجام شده که بیشتر پروازها به لحاظ آغاز موج بازگشت مسافران در روز هفتم فروردین بوده است .

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از آن‌ دسته از افرادی که بخش هوایی را برای مسافرت انتخاب کرده اند توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق مراکز معتبر اعم از دفاتر و ۱۵۰ سایت دارای مجوز که لیست آنها بر روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قابل دسترسی است اقدام کنند .

  وی با اشاره به اینکه مسافران از طریق سامانه اصالت سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت های هواپیمایی از چگونگی اعتبار بلیت خود مطمئن شوند افزود : هرگونه تخلف را ابتدا از طریق شماره تلفن های شرکت های هواپیمایی ارائه شده توسط این سازمان و نهایتا از طریق سایت سازمان گزارش تا برخورد لازم صورت گیرد . سازمان هواپیمایی کشوری به شرکتهای هواپیمایی تاکید کرده است که ملاک ارزیابی عملکرد آنها ضمن رعایت دستورالعمل های ایمنی ، جلب رضایت مسافران و پاسخگویی به موقع به آنها است .
  مطالب مرتبط

  آمار جابجایی مسافر در فرودگاه‎های کشور طی اسفندماه سال ۹۷

  آمار جابجایی مسافر در فرودگاه‎های کشور طی اسفندماه سال ۹۷

  طبق آمار سهم پروازهای بین‎المللی اسفند ۹۷ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۴۶۵۳ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۶۷۹ هزار مسافر اعزام و پذیرش و بیش از ۱۴ میلیون کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  تشکیل کمیسیون بررسی رویدادهای ترافیک هوایی (ATS) در سال جاری

  تشکیل کمیسیون بررسی رویدادهای ترافیک هوایی (ATS) در سال جاری

  سال گذشته با تلاش کارشناسان مدیریت ایمنی برای نخستین بار برنامه عملی اجرای سیستم مدیریت ایمنی را منطبق با ویرایش چهارم سند ۹۸۵۹ ایکائو و مقررات ملی کشورمان و نیز ساختارها و رویه های سازمانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تنظیم کردیم که این برنامه ۱۷۹ فعالیت را در هشت ...

  |

  نصب سامانه جدید پخش خودکار و بی وقفه اطلاعات فرودگاهی در چند فرودگاه کشور

  نصب سامانه جدید پخش خودکار و بی وقفه اطلاعات فرودگاهی در چند فرودگاه کشور

  بهینه سازی سخت افزار این سامانه توسط کارکنان واحد نصب و نگهداری تجهیزات ارتباطی اداره کل ارتباطات و ناوبری انجام گرفته و طراحی نرم‎افزار این سامانه حاصل تلاش چندین ساله سید فرهاد بارشی از کارکنان الکترونیک فرودگاه مهرآباد است .

  |

  توسعه و افزایش کیفیت خدمات فرودگاهی و کمک ناوبری در فرودگاه مهرآباد

  توسعه و افزایش کیفیت خدمات فرودگاهی و کمک ناوبری در فرودگاه مهرآباد

  در حوزه مسافری و خدمات فرودگاهی در حوزه تسهیلات ، ادامه بازسازی ورودی ترمینال ۱ و ۲ ، بهسازی و بازسازی سالن ترمینال ۴ ، لاین‎بندی محوطه مقابل ترمینال ۴ و ۶ و بهسازی سیستم مرکز تلفن را در دستور کار قرارداده‎ایم .

  |

  نظرات کاربران