در حال بارگذاری ...
 • لزوم گزارش هرگونه تخلف در فروش بلیط هواپیما به سازمان هواپیمایی کشوری

  مسافران برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایت‌های دارای مجوز که لیست آنها بر روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قابل دسترسی است ، مراجعه کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از ۸۱۶۵ پرواز نوروزی تا ششم فروردین ماه خبر داد و از مسافران خواست هرگونه تخلف در فروش بلیط را به سازمان هواپیمایی کشوری گزارش کنند .

  رضا جعفرزاده اظهار داشت : از ۸۱۶۵ پرواز انجام شده ، ۵۸۱۵ پرواز داخلی و ۲۳۵۰پرواز خارجی بوده است . فرودگاه حضرت امام پرترافیک‌ترین فرودگاه در پروازهای بین‌المللی و فرودگاه مهرآباد پرترافیک‌ترین فرودگاه در پروازهای داخلی کشور به شمار می‌روند .

  جعفرزاده تعداد پروازهای عبوری در این ایام تا ششم فروردین ماه را ۱۲ هزار و ۲۱۰ پرواز ذکر کرد .

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به مسافران توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایت‌های دارای مجوز که لیست آنها بر روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قابل دسترسی است ، مراجعه کنند .

  وی با بیان اینکه امکان اعتبارسنجی بلیت هواپیما از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی فراهم است و بر لزوم مدیریت بیشتر شرکت‌های هواپیمایی بر توزیع بلیت هواپیما تاکید کرد و از شرکت‌های هواپیمایی خواست هرگونه تخلف و سودجویی در فروش بلیط توسط دفاتر فروش را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری ، به این سازمان گزارش کنند .

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین از مسافران نیز خواست هرگونه تخلف در فروش بلیط توسط دفاتر فروش را به سازمان هواپیمایی کشوری گزارش کنند تا بررسی و برخورد لازم انجام شود .
  مطالب مرتبط

  تقدیر از برترین های صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  تقدیر از برترین های صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  سازمان هواپیمایی کشوری به استناد توان و تجربه های شما قول میزبانی مردم را می دهد و هر کدام از شما را یک قاضی مجرب به شمار می آورد و همواره ایمنی و سطح رعایت مقررات و امتیازاتی را که در مجامع بین المللی کسب می کند را مرهون دست های فشرده شما با متخصصین سازمان می داند .

  |

  تغییر نام فرودگاه بندرعباس یک حرکت اجتماعی و تاریخی

  تغییر نام فرودگاه بندرعباس یک حرکت اجتماعی و تاریخی

  در زمینه توجه به مسائل اجتماعی راه‎ها و منابع مختلفی وجود دارد که یکی از آنها توجه به ایده‎ها و واکنش‎های نخبگان فرهنگی کشور است که با توجه به حساسیت‎هایی که دارند می‎توانند به خوبی به نقد و ارائه ایده بپردازند .

  |

  نظرات کاربران