در حال بارگذاری ...
 • لغو بلیت پروازهای داخلی بدون اخذ جریمه تا پایان هفته جاری

  این موضوع مشمول بلیت هایی است که تاریخ پرواز آنها از اکنون تا پایان هفته جاری خواهد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به شرایط جوی حاکم بر بسیاری از استان‌های کشور ، اعلام کرد : مسافرانی که قصد لغو سفر و کنسلی پرواز را دارند می توانند بدون اخذ جریمه درخواست کنسلی دهند که این شرایط برای سفرهایی است که تا پایان هفته است .

  علی عابدزاده با توجه به شرائط جوی حاکم بر بسیاری از استان های کشور و به منظور همراهی با مسافران که قصد لغو سفر و کنسلی پرواز خود را دارند از شرکت های هواپیمایی خواست تا هرگونه درخواست کنسلی بلیت از طرف مسافران هوایی را  بدون اخذ جریمه انجام دهند .

  معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی با عدم دریافت جریمه کنسلی بلیت پروازهای داخلی موافقت کرده اند گفت : این موضوع مشمول بلیت هایی است که تاریخ پرواز آنها از اکنون تا پایان هفته جاری خواهد .
  مطالب مرتبط

  تقدیر از برترین های صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  تقدیر از برترین های صنعت حمل و نقل هوایی کشور

  سازمان هواپیمایی کشوری به استناد توان و تجربه های شما قول میزبانی مردم را می دهد و هر کدام از شما را یک قاضی مجرب به شمار می آورد و همواره ایمنی و سطح رعایت مقررات و امتیازاتی را که در مجامع بین المللی کسب می کند را مرهون دست های فشرده شما با متخصصین سازمان می داند .

  |

  تغییر نام فرودگاه بندرعباس یک حرکت اجتماعی و تاریخی

  تغییر نام فرودگاه بندرعباس یک حرکت اجتماعی و تاریخی

  در زمینه توجه به مسائل اجتماعی راه‎ها و منابع مختلفی وجود دارد که یکی از آنها توجه به ایده‎ها و واکنش‎های نخبگان فرهنگی کشور است که با توجه به حساسیت‎هایی که دارند می‎توانند به خوبی به نقد و ارائه ایده بپردازند .

  |

  نظرات کاربران