در حال بارگذاری ...
  • برگزاری جلسه کمیته تسهیلات و خدمات نوروزی در فرودگاه اهواز

    تمام اداره‎ها ، واحدها ، ارگان‎ها ، نهادها و شرکت‎های هواپیمایی مستقر در فرودگاه باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و حضور جدی رؤسا و یا جانشینان اداره‎ها در زمان تمام پروازها برای ارایه بهتر و بیشتر خدمات و جلب رضایت مسافران الزامی است .

    به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان در جلسه کمیته تسهیلات نوروزی فرودگاه اهواز گفت : خوشبختانه هدف همه نهادها ارائه خدمت خوب به مردم است و برای این کار تمام تلاش خود را خواهیم کرد .

    محمدرضا رضائی در این جلسه که با حضور معاونان ، رؤسا و مسئولان اداره ها، ارگان ها ، نهادها و نمایندگان شرکت‎های هواپیمایی مستقر در فرودگاه اهواز برگزار شد ، با ابلاغ دستورالعمل نوروزی بر اجرای کامل آن و پاسخگویی مناسب به مسافران در نوروز تاکید کرد . دغدغه و اولویت ما ارائه بهترین تسهیلات و خدمات فرودگاهی به مسافران نوروزی است و بخش‎های مختلف فرودگاه و ارگان‎ها و نهادهای مستقر در فرودگاه و همچنین شرکت‎های هواپیمایی باید برای اجرای هرچه بهتر وظایف در پروازهای نوروزی دقت کنند .

    رضائی با اشاره به آمادگی کامل این اداره کل و تامین زیرساخت‎های لازم برای ارتقای سطح کیفیت خدمات‎رسانی به مسافران و همچنین کاهش تأخیرهای احتمالی در پروازها افزود : تمام اداره‎ها ، واحدها ، ارگان‎ها ، نهادها و شرکت‎های هواپیمایی مستقر در فرودگاه باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و حضور جدی رؤسا و یا جانشینان اداره‎ها در زمان تمام پروازها برای ارائه بهتر و بیشتر خدمات و جلب رضایت مسافران الزامی است .

    مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان خدمات‎رسانی شایسته و مطلوب به مسافران در تعطیلات نوروز را مهمترین وظیفه دانست و ادامه داد : اطلاع‌رسانی به موقع مسافران ، معرفی نماینده از سوی ایرلاین‌ها جهت پاسخ‌گویی به مسافران در ایام تعطیل ، چیدن سفره هفت سین در ترمینال‎ها و محوطه بیرونی ، معرفی اقوام ، راهنمایی جهت دیدار از مناطق گردشگری ، ایجاد فضای بازی برای کودکان ، ساماندهی پارکینگ‎ها و تاکسیرانی ، زیباسازی ترمینال‎ها و معابر ، زیباسازی محوطه و فضای سبز ، بررسی دوره ای دستگاه‎های ارتباطی، نظارتی و کمک ناوبری، هماهنگی با واحدهای ذی‎ربط فرودگاهی پلیس ، سپاه ، هواشناسی ، سوختگیری وغیره برای خدمت‎رسانی بهتر و ایمن‎تر از جمله اقداماتی است که در راستای ارتقای سطح خدمات و رضایمتندی مسافران در نوروز در فرودگاه اهواز انجام شده است .

    رضایی به ایجاد هماهنگی میان واحدهای مختلف نیز اشاره کرد و افزود : خوشبختانه هدف همه نهادها ارائه خدمت خوب به مردم است و برای این کار تمام تلاش خود را خواهیم کرد . وظیفه اداره کل فرودگاه‎های استان خوزستان آمادگی کامل برای مدیریت هرچه بهتر سفرهای نوروزی با آمادگی واحدها عملیاتی ، وارسی دستگاه‎های ناوبری ، کمک ناوبری ، بازرسی ، کمک بازرسی ، سیستم‎های روشنایی و دیگر واحدها و سیستم‎های عملیاتی است .
    مطالب مرتبط

    ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

    ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

    فرودگاه با نظارت بیشتر بر عملکرد هندلینگ‎کننده‎ها تمام موارد استاندارد را در پذیرش و ارسال بار مورد توجه قرار می دهد و باید تکریم ارباب رجوع و حقوق مسافران بر اساس دستورالعمل‎های صادره از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در زمان تاخیر پرواز و یا ابطال پروازها به خوبی رعایت شود .

    |

    نظرات کاربران