در حال بارگذاری ...
 • آمادگی بنادر آبادان برای استقبال از کاروان های راهیان نور و مهمانان نوروزی

  امنیت مسافران مهمترین موضوع است و مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان با توجه به اهمیت آن قبل از هر سفر دریایی ، بخش آموزش قبل از سفر دارد که با نیروی مستقر در سالن و اسکله مسافری چه در بندر آبادان و چه در یادمان شهدا ، نکات مهم به هموطنان عزیز آموزش داده می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان گفت : بنادر آبادان با توجه به برنامه گردشگری دریایی امسال آمادگی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی را دارد .

  شهرام بهبهانی درباره گردشگری دریایی ، افزود : مسیرهایی که برای گردشگری دریایی مشخص شده است ، از بندر آبادان شروع می شود و تا جزیره مینو ادامه دارد که مسافران مسیر برگشت به بندر را هم دارند .

  رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان عنوان کرد : در یادمان شهدای والفجر ۸ اروندکنار گشت های دریایی مسافران نوروزی تا روبروی شهر فاو عراق است . در یادمان شهدای والفجر ۸ اروندکنار یک شناور لندی کرافت و برای گشت های دریایی در بندر آبادان یک شناور مسافری ، شناورهایی هستند که تاکنون به کار گرفته شده است .

  رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان گفت : امنیت مسافران مهمترین موضوع است و مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان با توجه به اهمیت آن قبل از هر سفر دریایی ، بخش آموزش قبل از سفر دارد که با نیروی مستقر در سالن و اسکله مسافری چه در بندر آبادان و چه در یادمان شهدا ، نکات مهم به هموطنان عزیز آموزش داده می شود .

  بهبهانی خاطرنشان کرد : امسال قایق هایی با عنوان ناجی در اختیار یگان حفاظت قرار گرفته که مأموریت گشت‌های دریایی با هدف افزایش سطح امنیت و آرامش خاطر مسافران و گردشگران را دارند . اقدام مهم دیگری که انجام شد تهیه ۴۰۰ عدد جلیقه و  ۲۰  حلقه نجات با سایزهای مختلف است تا مسافران و زائران در حین سفر آن را استفاده کنند . آماده سازی ترمینال مسافری یکی دیگر از اقدامات مهم مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان است .
  مطالب مرتبط

  لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی برای تحقق اقتصاد دریامحور

  لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی برای تحقق اقتصاد دریامحور

  در راستای مسئولیت‌های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی و در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی و همچنین تسهیل در سفرهای دریایی هموطنان به جزایر استان هرمزگان ، فعالیت‌های عمرانی و اجرایی متعددی در اسکله‌های گردشگری کندالو ، هنگام ، شیب‌دراز ، سهیلی ، گورزین ، لافت ...

  |

  نصب اسکله های فلزی شناور ساخت داخل در مناطق گردشگری جزیره قشم و سایر سواحل هرمزگان

  نصب اسکله های فلزی شناور ساخت داخل در مناطق گردشگری جزیره قشم و سایر سواحل هرمزگان

  ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم پایدار ، توسعه اجتماعی ، اقتصادی و توریستی مناطق گردشگری ، افزایش ضریب ایمنی سفرها و گشت های تفریحی دریایی و ایجاد بستر رفاهی مناسب برای گردشگران از جمله ره آوردها و تاثیرات اجرای این پروژه است .

  |

  نظرات کاربران