در حال بارگذاری ...
 • ضرورت اعتماد و به کارگیری نیروهای جوان در بخش های مختلف مدیریتی

  در کشورهای در حال توسعه ، وظایف مشاوران و سیاستگذاران به افراد مسن و با تجربه و وظایف مدیریتی و اجرایی به مدیران جوان و در کشورهای جهان سوم ، وظایف مشورتی و سیاستگذاری به مدیران جوان و مسئولیت های اجرایی به افراد مسن و با تجربه داه می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت : در رقابت فشرده جهانی ، جوان گرایی در حوزه مدیریتی کشور ، یکی از ضروریات است که می تواند تحرک و پویایی لازم را در ابعاد گوناگون ایجاد کند .

  منصور آرامی در همایش سالانه مدیران سازمان بنادر با اشاره به ضرورت اعتماد و به کارگیری نیروهای جوان در بخش های مختلف مدیریتی ، گفت : تقریبا بیش از یک سوم جمعیت ایران جوان بین ۱۵ تا ۲۹ ساله است که در مجموع بر اساس آمارهای جهانی ، ایران از جمله کشورهای جوان جهان محسوب می شود .

  وی با شجاع ، منعطف و پویا خواندن مدیران جوان در مقایسه با مدیران سالمند، افزود: در یک مقایسه بین کشور های توسعه یافته ، درحال توسعه و جهان سوم از حیث به کارگیری " مشاوران و سیاستگذاران" و " مدیران و مسئولان اجرایی" ، در کشور های توسعه یافته وظایف مشاوران و سیاست گذاران به بخش خصوصی و NGO و ماموریت های اجرایی به گروه های کاری ( TEAM WORK ) محول می شود .

  به گفته آرامی ، در کشورهای در حال توسعه ، وظایف مشاوران و سیاستگذاران به افراد مسن و با تجربه و وظایف مدیریتی و اجرایی به مدیران جوان و در کشورهای جهان سوم ، وظایف مشورتی و سیاستگذاری به مدیران جوان و مسئولیت های اجرایی به افراد مسن و با تجربه داه می شود .

  عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی در تشرح الزامات قانونی به کارگیری نیروهای جوان در پست های مدیریتی ، به تاکیدات مقام معظم رهبری در استفاده از جوانان در عرصه های مدیریتی ؛ تصویب نامه شورای عالی اداری ؛ اصلاح قانون ممنوعیت به کار گیری بازنشستگان مصوب ۶ شهریور سال ۹۷ و اجرای برنامه جامع اصلاح نظام ادرای اشاره کرد .

  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان گفت : در رقابت فشرده جهانی ، جوان گرایی در حوزه مدیریتی کشور، یکی از ضروریات است که می تواند تحرک و پویایی لازم را در ابعاد گوناگون ایجاد کند .

   
  مطالب مرتبط

  لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی برای تحقق اقتصاد دریامحور

  لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی برای تحقق اقتصاد دریامحور

  در راستای مسئولیت‌های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی و در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی و همچنین تسهیل در سفرهای دریایی هموطنان به جزایر استان هرمزگان ، فعالیت‌های عمرانی و اجرایی متعددی در اسکله‌های گردشگری کندالو ، هنگام ، شیب‌دراز ، سهیلی ، گورزین ، لافت ...

  |

  نصب اسکله های فلزی شناور ساخت داخل در مناطق گردشگری جزیره قشم و سایر سواحل هرمزگان

  نصب اسکله های فلزی شناور ساخت داخل در مناطق گردشگری جزیره قشم و سایر سواحل هرمزگان

  ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم پایدار ، توسعه اجتماعی ، اقتصادی و توریستی مناطق گردشگری ، افزایش ضریب ایمنی سفرها و گشت های تفریحی دریایی و ایجاد بستر رفاهی مناسب برای گردشگران از جمله ره آوردها و تاثیرات اجرای این پروژه است .

  |

  نظرات کاربران