در حال بارگذاری ...
 • امنیت و احترام محور اصلی اجرای طرح نوروزی در فرودگاه آبادان

  خدمت رسانی یک زنجیره است و در این ایام بر ارتقای هماهنگی و انسجام بیشتر همه حلقه های زنجیره خدمات رسانی اهتمام می کنیم تا در نهایت ، جلب رضایت ارباب رجوع را شاهد باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه آبادان در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی محور اصلی طرح نوروزی این فرودگاه را امنیت و احترام عنوان کرد .

  غلامرضا دهقانی زاده در این جلسه گفت : امروزه فرودگاه ها یکی از مهمترین  زیرساخت های سفر محسوب می شوند و ما به عنوان متولیان و مجریان پرواز ، مسئولیت مضاعفی برعهده داریم . با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی و افزایش جابه جایی مسافر در این ایام ، تکریم ارباب رجوع اصلی ترین محور طرح نوروزی است .

  مدیر فرودگاه آبادان گفت : خدمت رسانی یک زنجیره است و در این ایام بر ارتقای هماهنگی و انسجام بیشتر همه حلقه های زنجیره خدمات رسانی اهتمام می کنیم تا در نهایت ، جلب رضایت ارباب رجوع را شاهد باشیم .

  تزیین هرچه زیباتر ترمینال با سفره هفت سین نوروزی ، اعلام به موقع تاخیرهای پروازی و تاکید بر رعایت حقوق مسافران ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری از جمله موضوع های اساسی مورد بحث در این جلسه بود .
  مطالب مرتبط

  برگزاری جلسه کمیته تسهیلات و خدمات نوروزی در فرودگاه اهواز

  برگزاری جلسه کمیته تسهیلات و خدمات نوروزی در فرودگاه اهواز

  تمام اداره‎ها ، واحدها ، ارگان‎ها ، نهادها و شرکت‎های هواپیمایی مستقر در فرودگاه باید خود را برای هرگونه پیش آمد احتمالی آماده کنند و حضور جدی رؤسا و یا جانشینان اداره‎ها در زمان تمام پروازها برای ارایه بهتر و بیشتر خدمات و جلب رضایت مسافران الزامی است .

  |

  بررسی روزانه ‌پرواز‌ها ، خدمات و تأخیرات پروازی شرکت‌ها در ایام نوروز

  بررسی روزانه ‌پرواز‌ها ، خدمات و تأخیرات پروازی شرکت‌ها در ایام نوروز

  تلاش می‌کنیم در ایام نوروز ‌پرواز‌ها ، خدمات و تأخیرات پروازی شرکت‌ها را روزانه بررسی و رصد کنیم . به شرکت‌های هواپیمایی تأکید شده است‌ آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری خصوصاً آیین‌نامه حقوق مسافر را به دقت رعایت کنند‌ .

  |

  تشریح اقدامات انجام شده در فرودگاه آبادان طی سال ۱۳۹۷

  تشریح اقدامات انجام شده در فرودگاه آبادان طی سال ۱۳۹۷

  با حمایت و راهنمایی‎های مدیران ارشد و ستادی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران و مدیران سازمان منطقه آزاد اروند ، پیشرفت خوبی در انجام موارد مطرح شده در ابلاغ بوجود آمده است که در این خصوص ، بهسازی ترمینال و زیرساخت‎ها باعث ارتقای خدمات ارائه شده به مسافران عزیز شده است . ...

  |

  نظرات کاربران