در حال بارگذاری ...
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از راه های آسیب دیده ناشی از سیل در استان سیستان و بلوچستان

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در زمان حضور در شهر سراوان با خانواده مرحوم محمد صالح باران زهی رئیس سابق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سراوان ، که سال گذشته در حین نظارت بر عملیات راهداری دچار سانحه شد و به دیار باقی شتافت دیدار ، و از رشادت های راهداران تجلیل کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در آستانه طرح تردد نوروزی عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از وضعیت راه های آسیب دیده ناشی از سیل در استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد .

  عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیرراه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به استان سیستان و بلوچستان در بازدید از وضعیت جاده های استان در راستای حفظ راه ها ، افزایش ایمنی ، شناسایی و رفع نقاط پر تصادف و همچنین اصلاح پیچ های خطرناک در این محورها ، دستوراتی صادر کرد .

  معاون وزیرراه و شهرسازی در بازدید میدانی از مرز کهک سراوان ، به پتانسیل های فراوان این منطقه جهت گسترش تبادلات تجاری با کشور پاکستان اشاره کرد و بهسازی و ارتقا کمی و کیفی این راه ارتباطی را با توجه به حجم بالای تردد در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان قرار داد .

  حسن نیا در بازدید از راهدارخانه ها در مسیر شهر زاهدان به سمت خاش و سراوان و مهرستان ضمن گفتگوی صمیمانه با راهداران اظهار داشت : با توجه به خسارت های ناشی از بارندگی و سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان ، انجام عملیات بازسازی و ترمیم جاده ها ، ضروری و دارای اهمیت می باشد و برضرورت تجهیز راهدارخانه ها در محورهای استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد .

  شایان ذکر است رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در زمان حضور در شهر سراوان با خانواده مرحوم محمد صالح باران زهی رئیس سابق اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سراوان ، که سال گذشته در حین نظارت بر عملیات راهداری دچار سانحه شد و به دیار باقی شتافت دیدار ، و از رشادت های راهداران تجلیل کرد .

   لازم به ذکر است در این بازدید رضا اکبری مدیر کل دفتر نگهداری راه ها ، ناصر رزاق منش مشاور ریاست سازمان در امور استان ها و علی خانقائی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان ، معاون وزیر راه و شهرسازی را همراهی کردند .
  مطالب مرتبط

  پلیس به رانندگان متخلف اجازه رانندگی ندهد

  پلیس به رانندگان متخلف اجازه رانندگی ندهد

  تعمیر و راه‌اندازی مجدد برخی دوربین‌های کنترل سرعت در سطح جاده‌ها ، ایجاد روشنایی در نقاط حادثه خیز و تاریک جاده‌ای و خط کشی سطح جاده‌ها از دیگر اقداماتی است که در کاهش تصادفات نقش بسزایی خواهد داشت .

  |

  برنامه‌ها و تمهیدات حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای در طرح نوروزی ۹۸

  برنامه‌ها و تمهیدات حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای در طرح نوروزی ۹۸

  هموطنان از طریق دو روش پیش فروش اینترنتی بلیت از طریق سایت های اختصاصی شرکتهای حمل و نقل مسافر و پیش فروش حضوری بلیت در محل پایانه های عمومی مسافر و همچنین دفاتر مرکزی و دفاتر فروش بلیت سطح شهر شرکت‌های مسافربری برای سرویس‌های هر شرکت نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران