در حال بارگذاری ...
 • غلبه بر مشکلات با ارتباط و همفکری میان وزارت راه و شهرسازی و کمیسیون عمران مجلس

  تکمیل طرح جامع حمل‌ونقل ، حضور بخش خصوصی در حمل‌ونقل ریلی ، تعادل بخشی به عرضه و تقاضا در ظرفیت پروازها و نرخ بلیت هواپیما نیز انتظار می‌رود در حوزه حمل‌ونقل در اولویت قرار گیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمادگی برای همراهی و هرگونه کمک در کمیسیون عمران به وجود آمده است تاکید کرد : هر چه وزارت راه و شهرسازی و کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همفکری و ارتباطات بیشتری داشته باشند ، سریع‌تر و راحت‌تر بر مشکلات غلبه خواهیم کرد .

  نشست صمیمانه وزیر راه و شهرسازی با اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ساختمان وزارت راه و شهرسازی با حضور معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه برگزار شد . در ابتدای جلسه محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک پیشاپیش سال نو از تمامی تلاش ها و اقدامات انجام شده از سوی وزارت راه و شهرسازی تقدیر و تشکر کرد .

  رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هر دو حوزه مسکن و حمل‌ونقل را دو مقوله  مهم برای توسعه کشور خواند و گفت : با وجود اینکه حمل‌ونقل مهم‌ترین شاخصه توسعه کشور محسوب می‌شود ، اما باید در نظر داشت یک سوم اقتصاد کشور در گرو توسعه مسکن است و وزارت راه و شهرسازی نقش بسزایی در توسعه کشور دارد .

  رضایی کوچی بر تکمیل تعهدات دولت در بخش مسکن ، تعامل سازنده با سازمان نظام مهندسی ، حضور پررنگ در موضوع سیما و منظر شهری همچنین نوسازی بافت‌های فرسوده با هدف ارتقای تاب‌آوری و مهار آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت : انتظار می‌رود اقدامات جدی در این زمینه‌ها رخ دهد و گره از مشکلات مردم برداشته شود .

  رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه به تشریح انتظارات از بخش حمل‌ونقل پرداخت و بیان کرد : تکمیل طرح جامع حمل‌ونقل ، حضور بخش خصوصی در حمل‌ونقل ریلی ، تعادل بخشی به عرضه و تقاضا در ظرفیت پروازها و نرخ بلیت هواپیما نیز انتظار می‌رود در حوزه حمل‌ونقل در اولویت قرار گیرد .

  وی تصریح کرد : با توجه شرایط بحرانی ناشی از فشار غرب برکشور، هرچه وزارت راه و شهرسازی و  کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همفکری و ارتباطات بیشتری داشته باشند ، سریع‌تر و راحت‌تر بر مشکلات غلبه خواهیم کرد . محمد اسلامی از زمان حضور در مسند وزیر راه و شهرسازی در خط مقدم کار قرار گرفته و حضور پر شور وی در میان مردم باعث دلگرمی و آرامش خاطر نمایندگان و مردم شده است . از این‌رو آمادگی برای همراهی و هرگونه کمک در کمیسیون عمران به وجود آمده است .
  مطالب مرتبط

  بازدید رئیس کمیسیون عمران مجلس از قرارگاه مرکزی حمل و نقل و راهداری زمستانی کشور

  بازدید رئیس کمیسیون عمران مجلس از قرارگاه مرکزی حمل و نقل و راهداری زمستانی کشور

  رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از مرکز مدیریت راه های کشور واقع در سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ، بر نحوه خدمت رسانی این مرکز به کاربران جاده ای ، رانندگان و مسافران جاده ای ، نحوه اطلاع رسانی آخرین وضعیت محورهای مختلف کشور به هموطنان و شرایط تردد در ...

  |

  افتتاح ۵ کیلومتر از بزرگراه شیراز – جهرم به مناسبت هفته دولت

  افتتاح ۵ کیلومتر از بزرگراه شیراز – جهرم به مناسبت هفته دولت

  طول کل بزرگراه شیراز – جهرم ۱۶۰ کیلومتر می باشد که ۱۳۰ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده و ۵ کیلومتر هم که هم اکنون افتتاح شد و مابقی در صورت تامین اعتبار تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید .

  |

  نظرات کاربران