در حال بارگذاری ...

تسریع در اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی فرودگاه مهرآباد در آستانه نوروز

انجام و عملیاتی شدن پروژه ها در زمان مقرر برای ارائه خدمات بهتر فرودگاهی در اولویت این اداره کل است .

به گزارش پرتال حمل و نقل ، در آستانه نوروز ، پروژه ها و طرح های عمرانی در دست اجرای این فرودگاه در راستای تسهیل گردش کار و ارتقای خدمات فرودگاهی به سرعت اجرایی می شوند .

مدیرسعید صفی نیا ، مدیرکل فرودگاه با اعلام این خبر گفت : در فرودگاه پرترافیکی چون مهرآباد اولویت در اجرای پروژه ها باید طرح هایی باشد که مستقیم با مسافر در ارتباط است که این پروژه ها باید با استاندارد روز در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون وقفه ای در خدمت رسانی انجام شوند . برای همین تلاش شده است تا قبل از پروازهای نوروزی ، پروژه ها را به سرانجام برسانیم و خوشبختانه در این زمینه به نتایج خوبی رسیده ایم و می توانیم با ارایه خدمات بهتر با آمادگی کامل به استقبال مسافران نوروزی برویم .

صفی نیا تاکید کرد : انجام و عملیاتی شدن پروژه ها در زمان مقرر برای ارائه خدمات بهتر فرودگاهی در اولویت این اداره کل است .

وی اولویت پروژه های مهرآباد را تکمیل پروژه زیبا سازی ترمینال های یک و دو ، رنگ آمیزی جداول و محاوط ، کاشت گل های فصلی ، پروژه روشنایی محاوط ترمینال های یک و دو ، بهسازی و نوسازی برج مراقبت و ساختمان تسهیلاتی برج و همچنین تکمیل پروژه کفسازی و زیباسازی و ساماندهی اماکن تجاری ترمینال ۶ و ساماندهی دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی در ترمینال یک اعلام کرد و گفت : این پروژه ها تا قبل از سال ۹۸ به بهره برداری می رسند .
مطالب مرتبط

انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

روابط عمومی باید در راستای توسعه و ارتقای سازمانی و همچنین برند سازی خدمات تلاش کند . افزایش جریان سازی فعالیت ها و برنامه های فرودگاهی در رسانه ها و روشن کردن اذهان عمومی در چگونگی ارایه خدمات یکی از مسیرهای روابط عمومی در ارتقای خدمات فرودگاهی است .

|

جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

طبق آمار سهم پروازهای بین‎المللی سال ۹۷ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۶۸۶۲۳ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۱۰ میلیون و ۱۴۴ هزار مسافر اعزام و پذیرش و نزدیک به ۱۹۷ میلیون و ۹۳۴ هزار کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

|

نظرات کاربران