در حال بارگذاری ...

تسریع در اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی فرودگاه مهرآباد در آستانه نوروز

انجام و عملیاتی شدن پروژه ها در زمان مقرر برای ارائه خدمات بهتر فرودگاهی در اولویت این اداره کل است .

به گزارش پرتال حمل و نقل ، در آستانه نوروز ، پروژه ها و طرح های عمرانی در دست اجرای این فرودگاه در راستای تسهیل گردش کار و ارتقای خدمات فرودگاهی به سرعت اجرایی می شوند .

مدیرسعید صفی نیا ، مدیرکل فرودگاه با اعلام این خبر گفت : در فرودگاه پرترافیکی چون مهرآباد اولویت در اجرای پروژه ها باید طرح هایی باشد که مستقیم با مسافر در ارتباط است که این پروژه ها باید با استاندارد روز در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون وقفه ای در خدمت رسانی انجام شوند . برای همین تلاش شده است تا قبل از پروازهای نوروزی ، پروژه ها را به سرانجام برسانیم و خوشبختانه در این زمینه به نتایج خوبی رسیده ایم و می توانیم با ارایه خدمات بهتر با آمادگی کامل به استقبال مسافران نوروزی برویم .

صفی نیا تاکید کرد : انجام و عملیاتی شدن پروژه ها در زمان مقرر برای ارائه خدمات بهتر فرودگاهی در اولویت این اداره کل است .

وی اولویت پروژه های مهرآباد را تکمیل پروژه زیبا سازی ترمینال های یک و دو ، رنگ آمیزی جداول و محاوط ، کاشت گل های فصلی ، پروژه روشنایی محاوط ترمینال های یک و دو ، بهسازی و نوسازی برج مراقبت و ساختمان تسهیلاتی برج و همچنین تکمیل پروژه کفسازی و زیباسازی و ساماندهی اماکن تجاری ترمینال ۶ و ساماندهی دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی در ترمینال یک اعلام کرد و گفت : این پروژه ها تا قبل از سال ۹۸ به بهره برداری می رسند .
مطالب مرتبط

تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

در نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و مسافران می توانند همه قیمت‎ها را در پرتال فرودگاه مهرآباد مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به ما گزارش دهند .

|

افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .

|

ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

فرودگاه با نظارت بیشتر بر عملکرد هندلینگ‎کننده‎ها تمام موارد استاندارد را در پذیرش و ارسال بار مورد توجه قرار می دهد و باید تکریم ارباب رجوع و حقوق مسافران بر اساس دستورالعمل‎های صادره از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در زمان تاخیر پرواز و یا ابطال پروازها به خوبی رعایت شود .

|

نظرات کاربران