در حال بارگذاری ...
 • خدمت رسانی خوب و با کیفیت به مردم بهترین برنامه تبلیغاتی برای شرکت راه آهن

  اکثر مسائلی که از سوی روسای قطار مطرح می شود پیشنهاداتی مبنی بر بهبود خدمت رسانی در راه آهن است و معتقدم آنان که هر روز با مسائل مختلفی روبرو هستند می توانند به عنوان سفیران ریلی ، دانش و تجربه کاربردی بسیار خوبی ارائه کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست راه آهن گفت : بهترین برنامه تبلیغی برای شرکت راه آهن ، خدمت رسانی خوب و با کیفیت به مردم است .

  سعید رسولی در همایش روسای قطار که در سالن غدیر ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد با اعلام این مطلب به نامگذاری ۲۲ اسفند به نام " روز ملی شهید " اشاره کرد و گفت : شهدا با نثار جان شیرین خود، آزادگی و امنیت را به این مملکت هدیه کردند و ولی نعمتان ما محسوب می شوند ، از این رو وظیفه داریم پاسداران خوبی برای حفظ این نعمت باشیم .

  وی خدمت رسانی مطلوب و با کیفیت را بخشی از این وظیفه عنوان کرد و افزود : خدمات بی کیفیت بهترین تبلیغات را بی اثر می کند و اعتماد نظام ، مجلس و مردم به راه آهن، مرهون خدمات خالصانه و دلسوزانه همه کارکنان این شرکت است .

  سرپرست راه آهن با تاکید بر استفاده از نظرات کاربردی همکاران ریلی ، اظهار داشت : آموخته های دانشگاهی به تنهایی نمی تواند موجب ارتقا و پیشرفت خدمات ریلی شود بلکه استفاده از گوهر تجربه و راهکارهای افرادی که سالیان سال در این زمینه زحمت کشیده و با مسائل مختلف آشنا هستند، مکمل این آموخته ها و کارگشای بسیاری از مسائل است .

  رسولی با اشاره به روحیه همکاری و احساس مسئولیت بالای روسای قطار خاطر نشان کرد : اکثر مسائلی که از سوی روسای قطار مطرح می شود پیشنهاداتی مبنی بر بهبود خدمت رسانی در راه آهن است و معتقدم آنان که هر روز با مسائل مختلفی روبرو هستند می توانند به عنوان سفیران ریلی ، دانش و تجربه کاربردی بسیار خوبی ارائه کنند .

  وی به نقش و جایگاه نیروی انسانی در راه آهن تاکید کرد و افزود : اعتقاد دارم که مهمترین رکن هر سازمان منابع انسانی هستند و بدون حضور منابع انسانی فعال ، سرزنده ، علاقمند و با نشاط، حتی بهترین تکنولوژی ها و امکانات ، موجب ارتقای بهره وری نمی شود .

  رسولی با تاکید بر اینکه ارتقا شأن و منزلت همکاران در راه آهن در زمره برنامه های شرکت قرار دارد ، اضافه کرد : توجه به معیشت و مسائل صنفی و استفاده از تجارب ، دانش و پیشنهادات عموم کارکنانی که در صف مقدم خدمات ریلی هستند ، در دستور کار شرکت راه آهن قرار دارد .

  سرپرست راه آهن با اشاره به اینکه بعد از اصل ۴۴ فعالیت های تصدی گری به بخش خصوصی واگذار شد گفت : در نظر داریم تا روابط شرکت راه آهن را با بخش خصوصی باز تعریف کنیم و در این تعریف، مرزی بین بخش دولتی و غیر دولتی درخانواده راه آهن وجود ندارد .

  سرپرست راه آهن با اشاره به دیدار اخیر خود با آیت الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع معظم تقلید و ارائه گزارشی در مورد فعالیت حمل و نقل ریلی گفت : وی در این دیدار اشتغال در راه آهن و خدمت رسانی به مردم را بسیار با ارزش و خدا پسندانه دانست و خاطر نشان کرد که «اگر راه اهن در کشوری نباشد نقصی برای کشور محسوب می شود.»
  مطالب مرتبط

  روش های ارتقا بهره وری در شرکت راه آهن الگوی مناسبی برای سایر دستگاه های اجرایی

  روش های ارتقا بهره وری در شرکت راه آهن الگوی مناسبی برای سایر دستگاه های اجرایی

  رشد سالیانه بهره وری در برنامه ششم توسعه در بخش حمل و نقل ۲.۱ درصد هدفگذاری شده ، اما هم اکنون رشد بهره وری در بخش حمل و نقل به پنج درصد رسیده است و این نشان می‌دهد که ما شاهد اقدامات مناسب در بخش حمل و نقل حمل نقل در کشور هستیم .

  |

  صرفه جویی های حمل و نقل ریلی نمونه بارز ارتقا بهره وری و ارزش افزوده در اقتصاد ملی

  صرفه جویی های حمل و نقل ریلی نمونه بارز ارتقا بهره وری و ارزش افزوده در اقتصاد ملی

  قانون پیش‌بینی کرده است که هرگونه سرمایه گذاری که منجر به صرفه جویی در مصرف سوخت شود اصل منابع سرمایه گذاری به سرمایه گذار مربوطه برگردد و شرکت راه آهن به استناد مبانی قانونی با تشکیل ۱۲ کارگروه تخصصی و با یک اقدام جهادی برای ارتقا بهره وری در بخش های مختلف صنعت حمل و نقل ریلی ...

  |

  نظرات کاربران