در حال بارگذاری ...
 • خدمت رسانی خوب و با کیفیت به مردم بهترین برنامه تبلیغاتی برای شرکت راه آهن

  اکثر مسائلی که از سوی روسای قطار مطرح می شود پیشنهاداتی مبنی بر بهبود خدمت رسانی در راه آهن است و معتقدم آنان که هر روز با مسائل مختلفی روبرو هستند می توانند به عنوان سفیران ریلی ، دانش و تجربه کاربردی بسیار خوبی ارائه کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست راه آهن گفت : بهترین برنامه تبلیغی برای شرکت راه آهن ، خدمت رسانی خوب و با کیفیت به مردم است .

  سعید رسولی در همایش روسای قطار که در سالن غدیر ساختمان مرکزی راه آهن برگزار شد با اعلام این مطلب به نامگذاری ۲۲ اسفند به نام " روز ملی شهید " اشاره کرد و گفت : شهدا با نثار جان شیرین خود، آزادگی و امنیت را به این مملکت هدیه کردند و ولی نعمتان ما محسوب می شوند ، از این رو وظیفه داریم پاسداران خوبی برای حفظ این نعمت باشیم .

  وی خدمت رسانی مطلوب و با کیفیت را بخشی از این وظیفه عنوان کرد و افزود : خدمات بی کیفیت بهترین تبلیغات را بی اثر می کند و اعتماد نظام ، مجلس و مردم به راه آهن، مرهون خدمات خالصانه و دلسوزانه همه کارکنان این شرکت است .

  سرپرست راه آهن با تاکید بر استفاده از نظرات کاربردی همکاران ریلی ، اظهار داشت : آموخته های دانشگاهی به تنهایی نمی تواند موجب ارتقا و پیشرفت خدمات ریلی شود بلکه استفاده از گوهر تجربه و راهکارهای افرادی که سالیان سال در این زمینه زحمت کشیده و با مسائل مختلف آشنا هستند، مکمل این آموخته ها و کارگشای بسیاری از مسائل است .

  رسولی با اشاره به روحیه همکاری و احساس مسئولیت بالای روسای قطار خاطر نشان کرد : اکثر مسائلی که از سوی روسای قطار مطرح می شود پیشنهاداتی مبنی بر بهبود خدمت رسانی در راه آهن است و معتقدم آنان که هر روز با مسائل مختلفی روبرو هستند می توانند به عنوان سفیران ریلی ، دانش و تجربه کاربردی بسیار خوبی ارائه کنند .

  وی به نقش و جایگاه نیروی انسانی در راه آهن تاکید کرد و افزود : اعتقاد دارم که مهمترین رکن هر سازمان منابع انسانی هستند و بدون حضور منابع انسانی فعال ، سرزنده ، علاقمند و با نشاط، حتی بهترین تکنولوژی ها و امکانات ، موجب ارتقای بهره وری نمی شود .

  رسولی با تاکید بر اینکه ارتقا شأن و منزلت همکاران در راه آهن در زمره برنامه های شرکت قرار دارد ، اضافه کرد : توجه به معیشت و مسائل صنفی و استفاده از تجارب ، دانش و پیشنهادات عموم کارکنانی که در صف مقدم خدمات ریلی هستند ، در دستور کار شرکت راه آهن قرار دارد .

  سرپرست راه آهن با اشاره به اینکه بعد از اصل ۴۴ فعالیت های تصدی گری به بخش خصوصی واگذار شد گفت : در نظر داریم تا روابط شرکت راه آهن را با بخش خصوصی باز تعریف کنیم و در این تعریف، مرزی بین بخش دولتی و غیر دولتی درخانواده راه آهن وجود ندارد .

  سرپرست راه آهن با اشاره به دیدار اخیر خود با آیت الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع معظم تقلید و ارائه گزارشی در مورد فعالیت حمل و نقل ریلی گفت : وی در این دیدار اشتغال در راه آهن و خدمت رسانی به مردم را بسیار با ارزش و خدا پسندانه دانست و خاطر نشان کرد که «اگر راه اهن در کشوری نباشد نقصی برای کشور محسوب می شود.»
  مطالب مرتبط

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  برای استفاده از تجربه همکاران بازنشسته و همکاران سابقه دار پیشنهاد ما تشکیل انجمن خبرگان حمل و نقل ریلی است تا بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات و تجربیات گرانسنگ علاقمندان در این حوزه شرایط لازم را برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی در کشور فراهم کنیم .

  |

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود .

  |

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  روابط عمومی علی رغم انجام ماموریت‌های ذاتی و درون زای خود ، در کنار اقدامات و اقتدار عملیاتی شرکت ، با ارائه گزارش عملکرد و پاسخ و نقطه نظرات هر مجموعه و بیان نقطه نظرات و دیدگاه ذینفعان نسبت به شرکت ، موجب انگیزش و ارتقای روحیه تلاشگران صنعت ریلی به سوی کارآمدی بیشتر خواهد شد ...

  |

  نظرات کاربران