در حال بارگذاری ...
 • جلوگیری از فعالیت مجتمع‌های خدماتی - رفاهی استان چهارمحال و بختیاری در صورت احراز تخلف

  در بازدیدهای انجام شده کاستی‌های این مجتمع‌ها مشاهده و تذکر داده شده است و چنانچه مجتمع‌های بین راهی فاقد خدمات‌رسانی مطلوب به کاربران باشند، مجوز آنها ابطال و فعالیت نیز متوقف می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت : مجوز هر کدام از مجتمع‌های خدماتی - رفاهی بین جاده‌ای استان که تخلف آنها محرز شود ، باطل و از فعالیتشان جلوگیری می‌شود .

  احمد جمشیدی افزود : در حال حاضر ۸ مجتمع خدماتی - رفاهی بین راهی در استان فعالیت دارند . افزون بر این مجتمع‌ها در حال حاضر ۱۰ مجتمع نیز در دست ساخت قرار دارد که بازرسی‌ها از این مراکز با مشارکت دستگاه‌های مربوطه انجام شده است.

  وی از بازدید نمازخانه‌های بین‌راهی در مجتمع‌های خدماتی – رفاهی و جایگاه‌های سوخت‌گیری خبر داد و افزود : این نظارت‌ها با همکاری دیگر دستگاه‌ها انجام شده است و در ایام نوروز نیز به صورت جدی‌تر و بیشتری انجام می‌شود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری توضیح داد : در بازدیدهای انجام شده کاستی‌های این مجتمع‌ها مشاهده و تذکر داده شده است و چنانچه مجتمع‌های بین راهی فاقد خدمات‌رسانی مطلوب به کاربران باشند، مجوز آنها ابطال و فعالیت نیز متوقف می‌شود .

  جمشیدی گفت : همه مسافران می‌توانند در صورت مشاهده هر نوع کوتاهی در ارائه خدمات توسط این مجتمع‌ها موارد را با شماره‌های ۱۰۰۰۳۰۰۸ با ذکر نام مجتمع و مکان آن برای رسیدگی در کمترین زمان ممکن ارسال کنند .
  مطالب مرتبط

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  مسائل و مشکلاتی که در اجرای پروژه تن بر کیلومتر وجود دارد ابتدا باید مدیریت و حل و فصل شود ، سپس به روز رسانی و بازنگری در محتوا صورت گیرد . در مورد صنایعی که میزان کرایه نسبت به ارزش کالا درصد بالایی دارد مانند صنعت گچ و سیمان باید به طور ویژه مورد بررسی قرار گیرد .

  |

  نظارت دقیق سازمان راهداری بر روند بارگیری و حمل جاده‌ای کالاهای اساسی از بندر چابهار

  نظارت دقیق سازمان راهداری بر روند بارگیری و حمل جاده‌ای کالاهای اساسی از بندر چابهار

  از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۶ هزار بارنامه جهت حمل کالاهای اساسی از بندر چابهار صادر شده است و در حال حاضر نیز حمل شکر خام از بندر چابهار به سمت کارخانجات فرآوری شکر در حال انجام است .

  |

  هموار ساختن راه برای امدادگران با تلاش راهداران در مناطق سیل‌زده

  هموار ساختن راه برای امدادگران با تلاش راهداران در مناطق سیل‌زده

  با توجه به کمبود اعتبارات ملی ، باید برنامه‌ریزی مناسب برای اجرای پروژه‌ها برمبنای توجیه اقتصادی پروژه‌ها انجام شود و اعتبارات برای پروژهایی که به حداقل هزینه برای بهره‌برداری نیاز دارند ، تخصیص داده شود ، همچنین مدیران راهداری و فنی می‌توانند برای ساخت و نگهداری ...

  |

  نظرات کاربران