در حال بارگذاری ...
 • جلوگیری از فعالیت مجتمع‌های خدماتی - رفاهی استان چهارمحال و بختیاری در صورت احراز تخلف

  در بازدیدهای انجام شده کاستی‌های این مجتمع‌ها مشاهده و تذکر داده شده است و چنانچه مجتمع‌های بین راهی فاقد خدمات‌رسانی مطلوب به کاربران باشند، مجوز آنها ابطال و فعالیت نیز متوقف می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت : مجوز هر کدام از مجتمع‌های خدماتی - رفاهی بین جاده‌ای استان که تخلف آنها محرز شود ، باطل و از فعالیتشان جلوگیری می‌شود .

  احمد جمشیدی افزود : در حال حاضر ۸ مجتمع خدماتی - رفاهی بین راهی در استان فعالیت دارند . افزون بر این مجتمع‌ها در حال حاضر ۱۰ مجتمع نیز در دست ساخت قرار دارد که بازرسی‌ها از این مراکز با مشارکت دستگاه‌های مربوطه انجام شده است.

  وی از بازدید نمازخانه‌های بین‌راهی در مجتمع‌های خدماتی – رفاهی و جایگاه‌های سوخت‌گیری خبر داد و افزود : این نظارت‌ها با همکاری دیگر دستگاه‌ها انجام شده است و در ایام نوروز نیز به صورت جدی‌تر و بیشتری انجام می‌شود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری توضیح داد : در بازدیدهای انجام شده کاستی‌های این مجتمع‌ها مشاهده و تذکر داده شده است و چنانچه مجتمع‌های بین راهی فاقد خدمات‌رسانی مطلوب به کاربران باشند، مجوز آنها ابطال و فعالیت نیز متوقف می‌شود .

  جمشیدی گفت : همه مسافران می‌توانند در صورت مشاهده هر نوع کوتاهی در ارائه خدمات توسط این مجتمع‌ها موارد را با شماره‌های ۱۰۰۰۳۰۰۸ با ذکر نام مجتمع و مکان آن برای رسیدگی در کمترین زمان ممکن ارسال کنند .
  مطالب مرتبط

  ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان گلستان در آستانه ایام تعطیلات نوروزی

  ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان گلستان در آستانه ایام تعطیلات نوروزی

  پروژه‌هایی مانند آشکارسازی دماغه‌ها ، پاکسازی حریم‌ها و ایمن‌سازی محدوده‌های کارگاهی و رفع نواقص تابلو و علایم نقاط پرتصادف و نیز کارهای موثری مانند لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی نیز در محورهای استان به انجام رسیده است .

  |

  نظرات کاربران