در حال بارگذاری ...
 • ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان گلستان در آستانه ایام تعطیلات نوروزی

  پروژه‌هایی مانند آشکارسازی دماغه‌ها ، پاکسازی حریم‌ها و ایمن‌سازی محدوده‌های کارگاهی و رفع نواقص تابلو و علایم نقاط پرتصادف و نیز کارهای موثری مانند لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی نیز در محورهای استان به انجام رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت : ایمن‌سازی پرتگاه‌ها با نصب گاردریل و حفاظ در محورهای مواصلاتی استان و برگزاری گشت‌های مشترک نظارتی بر ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله تمهیدات نوروزی راهداری استان در ایام پیش رو است .

  مهدی میقانی درباره تمهیدات نوروزی اقدامات اداره کل راهداری استان گفت : ایمن‌سازی محورها با تجدید خط‌کشی‌ها ، رفع نواقص تابلو و علائم ، ایمن‌سازی پرتگاه‌ها با نصب گاردریل و حفاظ و نگهداری سیستم روشنایی از جمله اقداماتی است که تاکنون در دستور کار بوده و به اجرا رسیده است .

  وی درباره دیگر اقدامات ایمنی راه‌ها افزود : پروژه‌هایی مانند آشکارسازی دماغه‌ها ، پاکسازی حریم‌ها و ایمن‌سازی محدوده‌های کارگاهی و رفع نواقص تابلو و علایم نقاط پرتصادف و نیز کارهای موثری مانند لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی نیز در محورهای استان به انجام رسیده است .

  میقانی در ادامه از مانور پاکسازی حریم‌ها در راه‌های مواصلاتی خبر داد و گفت : مانور پاکسازی حریم با همکاری دستگاه‌های مرتبط و سمن ها  به صورت گسترده در ۲۱ اسفند ماه آغاز و صورت گرفته است .

  به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان ، برگزاری گشت‌های مشترک نظارتی بر ناوگان حمل و نقل عمومی و نشست‌های توجیهی آموزشی با تشکل‌های صنفی حمل و نقل مسافری از دیگر اقدامات اداره کل راهداری استان در تعطیلات پیش رو است .




  مطالب مرتبط

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  مسائل و مشکلاتی که در اجرای پروژه تن بر کیلومتر وجود دارد ابتدا باید مدیریت و حل و فصل شود ، سپس به روز رسانی و بازنگری در محتوا صورت گیرد . در مورد صنایعی که میزان کرایه نسبت به ارزش کالا درصد بالایی دارد مانند صنعت گچ و سیمان باید به طور ویژه مورد بررسی قرار گیرد .

  |

  نظارت دقیق سازمان راهداری بر روند بارگیری و حمل جاده‌ای کالاهای اساسی از بندر چابهار

  نظارت دقیق سازمان راهداری بر روند بارگیری و حمل جاده‌ای کالاهای اساسی از بندر چابهار

  از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۶ هزار بارنامه جهت حمل کالاهای اساسی از بندر چابهار صادر شده است و در حال حاضر نیز حمل شکر خام از بندر چابهار به سمت کارخانجات فرآوری شکر در حال انجام است .

  |

  هموار ساختن راه برای امدادگران با تلاش راهداران در مناطق سیل‌زده

  هموار ساختن راه برای امدادگران با تلاش راهداران در مناطق سیل‌زده

  با توجه به کمبود اعتبارات ملی ، باید برنامه‌ریزی مناسب برای اجرای پروژه‌ها برمبنای توجیه اقتصادی پروژه‌ها انجام شود و اعتبارات برای پروژهایی که به حداقل هزینه برای بهره‌برداری نیاز دارند ، تخصیص داده شود ، همچنین مدیران راهداری و فنی می‌توانند برای ساخت و نگهداری ...

  |

  نظرات کاربران