در حال بارگذاری ...
 • ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان گلستان در آستانه ایام تعطیلات نوروزی

  پروژه‌هایی مانند آشکارسازی دماغه‌ها ، پاکسازی حریم‌ها و ایمن‌سازی محدوده‌های کارگاهی و رفع نواقص تابلو و علایم نقاط پرتصادف و نیز کارهای موثری مانند لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی نیز در محورهای استان به انجام رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت : ایمن‌سازی پرتگاه‌ها با نصب گاردریل و حفاظ در محورهای مواصلاتی استان و برگزاری گشت‌های مشترک نظارتی بر ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله تمهیدات نوروزی راهداری استان در ایام پیش رو است .

  مهدی میقانی درباره تمهیدات نوروزی اقدامات اداره کل راهداری استان گفت : ایمن‌سازی محورها با تجدید خط‌کشی‌ها ، رفع نواقص تابلو و علائم ، ایمن‌سازی پرتگاه‌ها با نصب گاردریل و حفاظ و نگهداری سیستم روشنایی از جمله اقداماتی است که تاکنون در دستور کار بوده و به اجرا رسیده است .

  وی درباره دیگر اقدامات ایمنی راه‌ها افزود : پروژه‌هایی مانند آشکارسازی دماغه‌ها ، پاکسازی حریم‌ها و ایمن‌سازی محدوده‌های کارگاهی و رفع نواقص تابلو و علایم نقاط پرتصادف و نیز کارهای موثری مانند لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی نیز در محورهای استان به انجام رسیده است .

  میقانی در ادامه از مانور پاکسازی حریم‌ها در راه‌های مواصلاتی خبر داد و گفت : مانور پاکسازی حریم با همکاری دستگاه‌های مرتبط و سمن ها  به صورت گسترده در ۲۱ اسفند ماه آغاز و صورت گرفته است .

  به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان ، برگزاری گشت‌های مشترک نظارتی بر ناوگان حمل و نقل عمومی و نشست‌های توجیهی آموزشی با تشکل‌های صنفی حمل و نقل مسافری از دیگر اقدامات اداره کل راهداری استان در تعطیلات پیش رو است .
  مطالب مرتبط

  جلوگیری از فعالیت مجتمع‌های خدماتی - رفاهی استان چهارمحال و بختیاری در صورت احراز تخلف

  جلوگیری از فعالیت مجتمع‌های خدماتی - رفاهی استان چهارمحال و بختیاری در صورت احراز تخلف

  در بازدیدهای انجام شده کاستی‌های این مجتمع‌ها مشاهده و تذکر داده شده است و چنانچه مجتمع‌های بین راهی فاقد خدمات‌رسانی مطلوب به کاربران باشند، مجوز آنها ابطال و فعالیت نیز متوقف می‌شود .

  |

  نظرات کاربران