در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات رویه حفاظتی فوگ سیل در محورهای لارستان

  این اداره کل اقدام به اجرای عملیات فوگ سیل به طول ۷۲کیلومتر در محورهای اوز - کوره ، خنج - محمله و سه راه ارد و اهل - پسبند نموده است که پس از اتمام عملیات فوگ سیل در این محورها خط کشی آن نیز انجام خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ با هدف حفاظت بهتر جاده ها عملیات رویه حفاظتی فوگ سیل (روکش مقاوم) در محورهای لارستان آغاز شد .

  مدیر راهداری اداره کل راهداری لارستان اظهار داشت : با توجه به ضرورت نگهداری و مدیریت راه ها و جاده ها که از بنیادی ترین اصول زیربنایی در راستای کاهش هزینه ها و اقدامات کاهش دهنده زمان ترمیم راهها که بوسیله اجرای آسفالت حفاظتی تحقق می یابد که اجرای فوگ سیل یکی از راهکار های آن است .

  راستیار افزود : جهت حفظ و نگهداری سطح رویه آسفالت فوگ سیل یکی از شیوه های ارزان قیمت و سریعی بوده که فرسایش کارایی و کیفیت ناشی از مرور زمان براثر آفتاب و گرما و عبور ترافیک با اجرای این روش حداقل بین ۳ تا ۵ سال را به تاخیر می اندازد و استفاده از فن آوری های نوین در اجرای آسفالت می تواند هزینه های زیادی که سالانه در اثر خرابی و مرمت و بازسازی سطح رویه آسفالت ها به کشور تحمیل می کند جلو گیری کند .

  علیرضا راستیار ادامه داد : این اداره کل اقدام به اجرای عملیات فوگ سیل به طول ۷۲کیلومتر در محورهای اوز - کوره ، خنج - محمله و سه راه ارد و اهل - پسبند نموده است که پس از اتمام عملیات فوگ سیل  در این محورها خط کشی آن نیز انجام خواهد شد .

  وی همچنین از رانندگانی که قصد تردد از این محور ها را دارند خواست تا با رعایت کلیه نکات ایمنی و توجه به علائم  اطلاعاتی  نصب شده از این مسیر تردد کنند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران