در حال بارگذاری ...
 • اصلاح و ترمیم روکش آسفالت برخی از محورهای استان همدان در آستانه تعطیلات نوروز

  شستشو و تعویض علائم ترافیکی ، خط کشی ، تعمیر روشنایی جاده ها و جمع آوری دستفروشان از حاشیه بزرگراه ها به ویژه در نقاط ورودی شهر پیش از آغاز ایام طرح نوروزی از دیگر اقداماتی است که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ساماندهی ارتقاء خدمات سفر در ایام تعطیلات نوروز تأکید کرد .

  مصطفی پناهنده در نشست هماهنگی نوروز ۹۸ با مسئولان و کارشناسان خدمات رسان در ایام نوروز ، اظهار داشت : با توجه به فرا رسیدن ایام عید و آغاز سفرهای نوروزی امسال نیز همچون سالهای گذشته از امکاناتی شامل استقرار اکیپ های سیار و دائم راهداری ، امداد خودرو و هلال احمر در طول مسیرهای بین شهری برخوردار خواهیم بود .

  وی از آماده سازی و بهسازی جاده ها مانند اصلاح و ترمیم روکش آسفالت در برخی از مسیرها خبر داد و افزود : شستشو و تعویض علائم ترافیکی ، خط کشی ، تعمیر روشنایی جاده ها و جمع آوری دستفروشان از حاشیه بزرگراه ها به ویژه در نقاط ورودی شهر پیش از آغاز ایام طرح نوروزی از دیگر اقداماتی است که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است .

  مدیرکل راهداری استان همدان ادامه داد : با نصب و معرفی شماره های تماس و پیامک ، همچنین وب سایت های اینترنتی در معرض دید مسافران و پایانه های عمومی ، مسافران و کاربران می توانند مشکلات خود را در زمینه دریافت خدمات سفر به این اداره کل ارائه و تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری کنند .

  پناهنده در ادامه به مسیر جاده ای راه آهن همدان اشاره و خاطرنشان کرد : به منظور افزایش ایمنی در این مسیر این اداره کل اقدام به نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی کرده و عریض کردن و نصب نیوجرسی در جاده نیز در دستور کار است .
  مطالب مرتبط

  پاسخگویی مدیرکل راهداری استان کرمان به مراجعان در پایانه بار کرمان

  پاسخگویی مدیرکل راهداری استان کرمان به مراجعان در پایانه بار کرمان

  هرگونه تضعییع حقی که شرکت های حمل و نقلی نسبت به رانندگان داشته باشند نیز سریعا در کمیسیون های ماده ۱۲ مطرح و رسیدگی می شود به طوری که در سال گذشته ۳۳۵ جلسه کمیسیون رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقل بار و مسافر برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

  |

  تقدیر رئیس سازمان راهداری از اداره کل راهداری هرمزگان به دلیل کاهش تصادفات جاده‌ای

  تقدیر رئیس سازمان راهداری از اداره کل راهداری هرمزگان به دلیل کاهش تصادفات جاده‌ای

  امید است با تداوم این امر و در همکاری و تعامل باسایر دستگاه های مسئول در این حوزه به ویزه استفاده از ظرفیت های کمیسیون اجرایی ایمنی استان روند کاهشی تلفات حوادث رانندگی در سال‌های آتی نیز استمرار یابد .

  |

  انجام روکش آسفالت محورهای استان همدان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال

  انجام روکش آسفالت محورهای استان همدان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال

  عملیات لکه گیری محورهای ارتباطی استان با ۳ هزار تن آسفالت نیز در دستور کار است که به زودی انجام می شود . تعریض و بهسازی محور سد اکباتان و تعریض راه روستایی عبدالرحیم در قهاوند نیز از جمله اقدامات در دستور کار است .

  |

  بهسازی ۱۷ کیلومتر از محور روستای دامچه به هیرم از توابع شهرستان لارستان

  بهسازی ۱۷ کیلومتر از محور روستای دامچه به هیرم از توابع شهرستان لارستان

  در سال گذشته در بخش بنارویه نیز دو پروژه مهم راهداری انجام شد که یکی شامل ساماندهی تقاطع بختیارویه شامل بیس ، آسفالت و نصب تابلو علائم بود و همچنین در این تقاطع یک برج نوری به ارتفاع ۱۲ متر و ۱۴ پروژکتور نیز نصب شده است .

  |

  نظرات کاربران