در حال بارگذاری ...
 • اصلاح و ترمیم روکش آسفالت برخی از محورهای استان همدان در آستانه تعطیلات نوروز

  شستشو و تعویض علائم ترافیکی ، خط کشی ، تعمیر روشنایی جاده ها و جمع آوری دستفروشان از حاشیه بزرگراه ها به ویژه در نقاط ورودی شهر پیش از آغاز ایام طرح نوروزی از دیگر اقداماتی است که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ساماندهی ارتقاء خدمات سفر در ایام تعطیلات نوروز تأکید کرد .

  مصطفی پناهنده در نشست هماهنگی نوروز ۹۸ با مسئولان و کارشناسان خدمات رسان در ایام نوروز ، اظهار داشت : با توجه به فرا رسیدن ایام عید و آغاز سفرهای نوروزی امسال نیز همچون سالهای گذشته از امکاناتی شامل استقرار اکیپ های سیار و دائم راهداری ، امداد خودرو و هلال احمر در طول مسیرهای بین شهری برخوردار خواهیم بود .

  وی از آماده سازی و بهسازی جاده ها مانند اصلاح و ترمیم روکش آسفالت در برخی از مسیرها خبر داد و افزود : شستشو و تعویض علائم ترافیکی ، خط کشی ، تعمیر روشنایی جاده ها و جمع آوری دستفروشان از حاشیه بزرگراه ها به ویژه در نقاط ورودی شهر پیش از آغاز ایام طرح نوروزی از دیگر اقداماتی است که در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است .

  مدیرکل راهداری استان همدان ادامه داد : با نصب و معرفی شماره های تماس و پیامک ، همچنین وب سایت های اینترنتی در معرض دید مسافران و پایانه های عمومی ، مسافران و کاربران می توانند مشکلات خود را در زمینه دریافت خدمات سفر به این اداره کل ارائه و تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری کنند .

  پناهنده در ادامه به مسیر جاده ای راه آهن همدان اشاره و خاطرنشان کرد : به منظور افزایش ایمنی در این مسیر این اداره کل اقدام به نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی کرده و عریض کردن و نصب نیوجرسی در جاده نیز در دستور کار است .
  مطالب مرتبط

  بازگشایی راه‌های خاکی بشاگرد از دغدغه های مهم راهداری هرمزگان

  بازگشایی راه‌های خاکی بشاگرد از دغدغه های مهم راهداری هرمزگان

  با گذشت حدود یک ماه از تجهیز کارگاه امانی در شهرستان بشاکرد ، همکاران این اداره کل توانسته اند حدود هفت کیلومتر ابتدای پروژه از سردشت به محمودآباد (سگن) عملیات خاکبرداری و تسطیح انجام که با توجه به سختی کار و کمبود امکانات پیشرفت فیزیکی کار قابل قبول است .

  |

  تخصیص اعتبار ۲۶ میلیارد تومانی برای توسعه طرح‌های راهداری شهرستان مشکین شهر

  تخصیص اعتبار ۲۶ میلیارد تومانی برای توسعه طرح‌های راهداری شهرستان مشکین شهر

  با توجه به بازدیدهای متعدد انجام شده از مسیرهای ارتباطی شهرستان مشگین شهر ، راههای ارتباطی این شهرستان در مقایسه با سایر مناطق از وضعیت قابل قبولی برخوردار است و برای بهبود هرچه بیشتر وضعیت راه های ارتباطی شهرستان مشگین شهر از تمام امکانات استفاده خواهیم کرد .

  |

  نظرات کاربران