در حال بارگذاری ...
 • تاکید بر خدمت‎رسانی هرچه بهتر به مسافران در ایام تعطیلات نوروزی

  انتظار دارم در روزهای نوروز با حضور مؤثر در محل خدمت به همراه کلیه همکاران مرتبط با عملیات هوانوردی و فرودگاهی و پشتیبانی در ارائه خدمات شایسته به همه مراجعان و نظارت بر کلیه امور مرتبط نهایت مساعی خویش را به عمل آورید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران خطاب به مدیران فرودگاه‎ها خدمت‎رسانی هرچه بهتر در روزهای نوروز به هم میهنان را مورد تاکید قرار داد .

  سیاوش امیرمکری گفت : با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ و آغاز سفرهای نوروزی ضمن تشکر از تلاش‎های یکسال گذشته همه همکاران و دست‎اندرکاران ارائه خدمات در فرودگاه‎های کشور ، خدا را شاکریم که فرصتی دیگر برای ارائه خدمت‎رسانی به هموطنان عزیزمان فراهم شده است .

  وی اظهار امیدواری کرد : در سایه برنامه‎ریزی صحیح و اقدامات منبعث از تجربیات سال‎های متمادی در نوروز سهمی بسزا و نقشی ماندگار از ارائه خدمات به مسافران و مترددین فرودگاه‎های کشور به خود اختصاص دهیم و در سایه لطف الهی برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران نزد مردم عزیز کشورمان به یادگار گذاریم .

  امیرمکری در پایان تاکید کرد : انتظار دارم در روزهای نوروز با حضور مؤثر در محل خدمت به همراه کلیه همکاران مرتبط با عملیات هوانوردی و فرودگاهی و پشتیبانی در ارائه خدمات شایسته به همه مراجعان و نظارت بر کلیه امور مرتبط نهایت مساعی خویش را به عمل آورید .
  مطالب مرتبط

  تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر لغو بلیت سفرهای نوروزی اتوبوس‌های بین شهری

  تکذیب اخبار منتشر شده مبنی بر لغو بلیت سفرهای نوروزی اتوبوس‌های بین شهری

  درخواست و تاکید ما به مردم لغو سفر‌ها و حتی المقدور اجتناب از انجام سفرهای غیر ضروری است . به همین خاطر شرایطی فراهم شده تا مسافر به محض تصمیم‌گیری بتواند بلیت خود را تحویل و وجه پرداختی را باز پس گیرد .

  |

  تشکیل جلسه هماهنگی سفرهای نوروزی در شرکت فرودگاه ها

  تشکیل جلسه هماهنگی سفرهای نوروزی در شرکت فرودگاه ها

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مدیریت بحران شیوع کرونا به نحو احسن عمل کرده که جای تقدیر دارد . پیش بینی می شود تا پایان فروردین مشکلی در تامین مواد ضدعفونی کننده برای پاکسازی فرودگاه ها نداشته باشیم .

  |

  نظرات کاربران