در حال بارگذاری ...
 • ایجاد تحول در ارائه خدمات ریلی با جدی گرفتن طرح رتبه بندی قطارهای مسافری

  خوشبختانه رقابت مثبتی بین شرکتهای مسافری به وجود آمده و شرایط آنها روز به روز بهتر می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به منظور بررسی تمهیدات سفرهای نوروزی و خدمت رسانی بیشتر به مردم ، جلسه معاونین و مدیران شرکت راه آهن با حضور سرپرست مدیرعامل در ایستگاه تهران برگزار شد .

  در این جلسه سعید رسولی در جریان اقدامات مختلف در ایستگاه راه آهن تهران از جمله اقدامات تعمیراتی و امنیتی و نقش آنها در ارتقای خدمت رسانی در ایام نوروز ، قرار گرفت .

  وی در این جلسه با تشکر از افزایش خدمات شرکتهای مسافری گفت : علیرغم افزایش هزینه شرکت ها ، کاهش واگن های بالای ۳۰ سال و حذف بیش از ۱۰۰ واگن ، نه تنها قیمت بلیت های مسافری افزایش نیافته است ، بلکه افزایش صندلی های ایجادی ، رشدی ۱۵ درصدی نسبت به سال گذشته داشته که اقدامی ارزشمند است .

  وی با بیان اینکه نرخ بلیت های مسافری نسبت به شهریور ۹۴ با ۱۰ درصد افزایش همراه بود ، خاطر نشان کرد : تا دی ماه امسال افزایش قیمت اعمال بلیت های مسافری با قیمت ها مصوب سال ۹۴ به فروش می رفت که این امر اتفاقی قابل توجه است .

  سرپرست راه آهن با اشاره به اینکه افزایش کیفیت خدمات در قطارها مشهود است ، افزود : خوشبختانه رقابت مثبتی بین شرکتهای مسافری به وجود آمده و شرایط آنها روز به روز بهتر می شود .

  وی با تاکید بر اینکه جدی گرفتن طرح رتبه بندی قطارهای مسافری می تواند موجب ایجاد تحول در ارائه خدمات ریلی شود ، گفت : با اجرای این طرح ، تکلیف مسافران در بلیت روشن است و آنها نسبت به حقوق و مرز مطالبات خود آشنا هستند که این اطلاع رسانی به دنبال خود آرامش روحی نیز به دنبال دارد .

  رسولی با یادآوری اینکه بسیاری از شرکت های تجاری خواستار نصب تبلیغات خود با رنگ آمیزی زیبا بر روی واگن های قطارها هستند ، گفت : اصلاح نمای ظاهری و نظافت واگن ها از سوی شرکت های مسافری ضروری است و نباید این امر موجب دلزدگی و نگرانی مسافران شود .

  وی با تاکید بر اینکه نباید با بی تدبیری و بی نظمی امکانات خوب راه آهن را از بین ببریم ، افزود : نباید شیرینی سفرهای نوروزی به کام مسافران تلخ شود .

  رسولی با اشاره به ضرورت تعامل ایستگاه های راه آهن در همه مناطق با سازمان آتش نشانی ، اضافه کرد : مدیران شرایط لازم برای بازرسی سازمان آتش نشانی از ایستگاه ها فراهم کنند، تا درصورت نیاز برای حفظ ایمنی بیشتر اقدامات لازم صورت گیرد .

  سرپرست راه آهن در ادامه اطلاع رسانی در مورد خدمات ارائه شده ریلی موجب دلگرمی مردم نسبت به بهبود و ارتقا خدمات ریلی دانست .

  هچنین در این جلسه حسین عاشوری قائم مقام راه آهن گزارشی از بازدید صبح امروز خود از قسمت های مختلف ایستگاه راه آهن تهران ارائه و توضیحاتی در مورد هماهنگی های انجام شده در موارد مختلف امنیتی ، زیر ساختی ، رفاهی در ایام نوروز داد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  برای استفاده از تجربه همکاران بازنشسته و همکاران سابقه دار پیشنهاد ما تشکیل انجمن خبرگان حمل و نقل ریلی است تا بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات و تجربیات گرانسنگ علاقمندان در این حوزه شرایط لازم را برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی در کشور فراهم کنیم .

  |

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود .

  |

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  روابط عمومی علی رغم انجام ماموریت‌های ذاتی و درون زای خود ، در کنار اقدامات و اقتدار عملیاتی شرکت ، با ارائه گزارش عملکرد و پاسخ و نقطه نظرات هر مجموعه و بیان نقطه نظرات و دیدگاه ذینفعان نسبت به شرکت ، موجب انگیزش و ارتقای روحیه تلاشگران صنعت ریلی به سوی کارآمدی بیشتر خواهد شد ...

  |

  نظرات کاربران