در حال بارگذاری ...
 • سنگ بنای تقویت پلیس در راه آهن و حفظ امنیت ریلی مستحکم تر می شود

  ویژگی محیط تخصصی ، مهندسی و کارگری راه آهن به این شرکت خاصیت فرهنگی و علمی بخشیده و موجب شده است تا رویکردهای سیاسی خود به خود از این گردونه حذف شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرمانده پلیس راه آهن با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات نیروهای ارزشی نادیده گرفته نمی شود گفت : سنگ بنایی که برای تقویت پلیس در راه آهن و حفظ امنیت ریلی گذاشته شده است مستحکم تر می شود .

  سرهنگ حشمت الله ملکی در مراسمی به مناسبت تجلیل از خدمات سعید محمد زاده مدیرعامل سابق راه آهن ، با اشاره به خلق نیکو و روحیه بالای وی افزود : باید از توان کسانی که بی ریا ، گمنام و خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می کنند و ادعایی در این باره ندارند استفاده کرد .

  وی با یادآوری اینکه محمد زاده چهره ای دانشگاهی است و خدمات ماندگاری را در راه آهن از خود به یادگار گذاشته است ، اظهار داشت : ویژگی محیط تخصصی ، مهندسی و کارگری راه آهن به این شرکت خاصیت فرهنگی و علمی بخشیده و موجب شده است تا رویکردهای سیاسی خود به خود از این گردونه حذف شود .

  وی با اشاره به فرازهایی از سخنان حضرت علی (ع) در نهج البلاغه در خصوص بایسته های اخلاقی مدیران و فرماندهان ، خاطرنشان کرد : رفتار قدرشناسانه محمدزاده و کارکنان راه آهن موجب شد تا پرسنل پلیس راه آهن انگیزه بیشتری برای خدمت رسانی در این شرکت داشته باشند .

  ملکی با بیان اینکه خروجی مثبت پلیس راه آهن طی این مدت ، حاصل اقدامات موثر ، تصمیم گیری های درست و توجه به خدمات پلیس از سوی محمد زاده بوده است ، گفت : محمد زاده جایگاه ویژه ای برای پلیس راه آهن قائل بود و این نکته ای بود که بارها در جلسات شورای هماهنگی معاونین بر آن تاکید کرد .

  از سوی دیگر سعید محمد زاده ، مدیر عامل سابق راه آهن نیز در این جلسه ضمن تشکر از خدمات پلیس راه آهن ، تاکید کرد : از چارچوب های مهم حفظ مسئولیت ، احساس تکلیف ، انجام وظیفه درست و منشا اثر بودن است .

  محمد زاده با بیان اینکه همه باید قدردان کسانی که برای حفظ امنیت و آسایش کشور، جان بر کف زحمت می کشند ، باشیم گفت : همراهی موثر پلیس راه آهن شرایط لازم برای خدمت رسانی ریلی را برای راه آهن فراهم کرده است .

  وی با اشاره به اینکه روحیات انسانی موجب می شود تا پذیرش مسئولیت همواره با نواقصی همراه باشد ، افزود : از زمانی که مسئولیت شرکت راه آهن را پذیرفتم ، تمام تلاش خود را انجام دادم تا فعالیت و اقدامات موثری را در راه آهن داشته و به درستی انجام وظیفه کنم .

  محمد زاده با اشاره به روایاتی از ائمه مبنی بر خدمت رسانی به مردم ، اضافه کرد : خدمت رسانی به مردم جایگاه ویژه ای نزد خدا دارد و نیروی انتظامی با دارا بودن این خصیصه ، از بزرگترین نعمت برخوردار است .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

  امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

  تفاهم نامه همکاری مشترک بین دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر راه و شهرسازی با هدف اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد در حوزه حمل و نقل ریلی موضوع تبصره ۱۸ و تامین مالی لازم برای طرح های زیربخش صنعت در قالب بازسازی و خرید واگن مسافری، خرید ریل باس ، لکوموتیو و واگن ...

  |

  تدوین برنامه های جدی برای توسعه و افزایش سهم ریلی بار و مسافر توسط شرکت راه آهن

  تدوین برنامه های جدی برای توسعه و افزایش سهم ریلی بار و مسافر توسط شرکت راه آهن

  راه‌آهن با هدف توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق حاشیه‌ ریلی و روستاها، مبادرت به برقراری قطار گردشگری با همکاری بخش خصوصی کرده است و خوشبختانه تعداد قطارهای گردشگری نیز افزایش پیدا می‌کند .

  |

  نظرات کاربران