در حال بارگذاری ...
 • سنگ بنای تقویت پلیس در راه آهن و حفظ امنیت ریلی مستحکم تر می شود

  ویژگی محیط تخصصی ، مهندسی و کارگری راه آهن به این شرکت خاصیت فرهنگی و علمی بخشیده و موجب شده است تا رویکردهای سیاسی خود به خود از این گردونه حذف شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، فرمانده پلیس راه آهن با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات نیروهای ارزشی نادیده گرفته نمی شود گفت : سنگ بنایی که برای تقویت پلیس در راه آهن و حفظ امنیت ریلی گذاشته شده است مستحکم تر می شود .

  سرهنگ حشمت الله ملکی در مراسمی به مناسبت تجلیل از خدمات سعید محمد زاده مدیرعامل سابق راه آهن ، با اشاره به خلق نیکو و روحیه بالای وی افزود : باید از توان کسانی که بی ریا ، گمنام و خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می کنند و ادعایی در این باره ندارند استفاده کرد .

  وی با یادآوری اینکه محمد زاده چهره ای دانشگاهی است و خدمات ماندگاری را در راه آهن از خود به یادگار گذاشته است ، اظهار داشت : ویژگی محیط تخصصی ، مهندسی و کارگری راه آهن به این شرکت خاصیت فرهنگی و علمی بخشیده و موجب شده است تا رویکردهای سیاسی خود به خود از این گردونه حذف شود .

  وی با اشاره به فرازهایی از سخنان حضرت علی (ع) در نهج البلاغه در خصوص بایسته های اخلاقی مدیران و فرماندهان ، خاطرنشان کرد : رفتار قدرشناسانه محمدزاده و کارکنان راه آهن موجب شد تا پرسنل پلیس راه آهن انگیزه بیشتری برای خدمت رسانی در این شرکت داشته باشند .

  ملکی با بیان اینکه خروجی مثبت پلیس راه آهن طی این مدت ، حاصل اقدامات موثر ، تصمیم گیری های درست و توجه به خدمات پلیس از سوی محمد زاده بوده است ، گفت : محمد زاده جایگاه ویژه ای برای پلیس راه آهن قائل بود و این نکته ای بود که بارها در جلسات شورای هماهنگی معاونین بر آن تاکید کرد .

  از سوی دیگر سعید محمد زاده ، مدیر عامل سابق راه آهن نیز در این جلسه ضمن تشکر از خدمات پلیس راه آهن ، تاکید کرد : از چارچوب های مهم حفظ مسئولیت ، احساس تکلیف ، انجام وظیفه درست و منشا اثر بودن است .

  محمد زاده با بیان اینکه همه باید قدردان کسانی که برای حفظ امنیت و آسایش کشور، جان بر کف زحمت می کشند ، باشیم گفت : همراهی موثر پلیس راه آهن شرایط لازم برای خدمت رسانی ریلی را برای راه آهن فراهم کرده است .

  وی با اشاره به اینکه روحیات انسانی موجب می شود تا پذیرش مسئولیت همواره با نواقصی همراه باشد ، افزود : از زمانی که مسئولیت شرکت راه آهن را پذیرفتم ، تمام تلاش خود را انجام دادم تا فعالیت و اقدامات موثری را در راه آهن داشته و به درستی انجام وظیفه کنم .

  محمد زاده با اشاره به روایاتی از ائمه مبنی بر خدمت رسانی به مردم ، اضافه کرد : خدمت رسانی به مردم جایگاه ویژه ای نزد خدا دارد و نیروی انتظامی با دارا بودن این خصیصه ، از بزرگترین نعمت برخوردار است .
  مطالب مرتبط

  صدور مجوز سیر کانتینر در شبکه ریلی توسط سازمان های نظارتی

  صدور مجوز سیر کانتینر در شبکه ریلی توسط سازمان های نظارتی

  کانتینر مذبور متعلق به یک شرکت چینی و حامل قطعات مورد نیاز شرکت پاکشوما بوده که پس از اخذ مجوزهای لازم از مقصد چین به ایران حمل شده است لذا هیچ ارتباط عملیاتی ، مالکیتی و اپراتوری شرکت های یاد شده با تابعیت رژیم اشغالگر قدس شریف وجود نداشته است .

  |

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  برای استفاده از تجربه همکاران بازنشسته و همکاران سابقه دار پیشنهاد ما تشکیل انجمن خبرگان حمل و نقل ریلی است تا بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات و تجربیات گرانسنگ علاقمندان در این حوزه شرایط لازم را برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی در کشور فراهم کنیم .

  |

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود .

  |

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  روابط عمومی علی رغم انجام ماموریت‌های ذاتی و درون زای خود ، در کنار اقدامات و اقتدار عملیاتی شرکت ، با ارائه گزارش عملکرد و پاسخ و نقطه نظرات هر مجموعه و بیان نقطه نظرات و دیدگاه ذینفعان نسبت به شرکت ، موجب انگیزش و ارتقای روحیه تلاشگران صنعت ریلی به سوی کارآمدی بیشتر خواهد شد ...

  |

  نظرات کاربران