در حال بارگذاری ...
 • افتخارات امروز راه آهن مرهون تلاش نسل های گذشته

  استفاده از تجربیات بازنشستگان و متخصصین در قالب یک انجمن ، می تواند ارزشی به مثابه یک دانشگاه را برای ما ایجاد کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست راه آهن در مراسم تجلیل از بازنشستگان گفت : افتخارات امروز راه آهن ، همگی مرهون تلاش نسل های گذشته است .

  سعید رسولی در این مراسم اظهار داشت : علیرغم وجود راه آهن در ایران بصورت منطقه ای و در سال های قبل از ۱۳۰۰ شمسی ، بهره برداری از راه آهن در سال ۱۳۱۷ آغاز شد و بر همین اساس ، ماحصل تلاش همکاران ارزشمند راه آهن در گذشته ، مسئولیت ما را در اداره امور و پیمودن راه آنان سنگین تر می کند .

  وی در بخشی از سخنان خود ، ضمن پیشنهاد تشکیل انجمن خبرگان راه آهن ، بیان داشت : به نظر من استفاده از تجربیات بازنشستگان و متخصصین در قالب یک انجمن ، می تواند ارزشی به مثابه یک دانشگاه را برای ما ایجاد کند . این انجمن می تواند متشکل از تعداد نامحدود علاقمندان و افراد مرتبط با صنعت ریلی باشد .

  رسولی در فرازی دیگر از مراسم ، به دیدار مهم خود با مرجع عالیقدر ، آیت الله صافی گلپایگانی اشاره کرد و گفت : ایشان بسیار با نشاط ، از شرکت راه آهن و خدمات گوناگون آن یاد کردند و فرمودند : شما کار بسیار ارزشمند و شغل بسیار خوبی دارید و باید قدر آن را بدانید .

  سرپرست راه آهن ادامه داد ، آیت الله صافی به نکته بسیار مهمی نیز اشاره داشتند و در آن دیدار فرمودند : فقدان خیلی از چیزها در یک کشور شاید مهم نباشد ، اما وجود راه آهن از خدمات ضروری و مورد نیاز برای هر کشور است .

  رسولی ضمن اشاره به جایگاه رفیع و بلند راه آهن در اذهان عموم و مسئولان کشوری ، لزوم توجه به سرمایه های درون سازمانی و نیروی انسانی پر تلاش شرکت راه آهن را مورد توجه قرار داد و خطاب به مدیران گفت : راه آهن سازمان ارزشمندی است و نقش آن در توسعه ملی و اجتماعی ، نیاز به توضیح ندارد .

  وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات بازنشستگان و عموم همکاران ، سال پیش رو را برای همه ، سالی پرنشاط و پربرکت آرزو کرد و حصول موفقیت در فعالیت ها را منوط به دعای خیر آنان دانست .
  مطالب مرتبط

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  ضرورت پرهیز از نگاه بخشی و صنفی برای حفظ همدلی و هم افزایی در راه آهن

  برای استفاده از تجربه همکاران بازنشسته و همکاران سابقه دار پیشنهاد ما تشکیل انجمن خبرگان حمل و نقل ریلی است تا بتوانیم با استفاده از نقطه نظرات و تجربیات گرانسنگ علاقمندان در این حوزه شرایط لازم را برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی در کشور فراهم کنیم .

  |

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن از ایستگاه راه آهن تهران و ساختمان شهید کلانتری

  ساختمان شهید کلانتری راه آهن در سال ۱۳۱۸ ساخته شده و پس از ۷۰ سال بازسازی این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته تا پس از اتمام عملیات بازسازی آن، بخشی از ستاد مرکزی راه آهن در این ساختمان مستقر شود .

  |

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  پیام تبریک مدیرعامل راه آهن به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

  روابط عمومی علی رغم انجام ماموریت‌های ذاتی و درون زای خود ، در کنار اقدامات و اقتدار عملیاتی شرکت ، با ارائه گزارش عملکرد و پاسخ و نقطه نظرات هر مجموعه و بیان نقطه نظرات و دیدگاه ذینفعان نسبت به شرکت ، موجب انگیزش و ارتقای روحیه تلاشگران صنعت ریلی به سوی کارآمدی بیشتر خواهد شد ...

  |

  نظرات کاربران