در حال بارگذاری ...
 • افتخارات امروز راه آهن مرهون تلاش نسل های گذشته

  استفاده از تجربیات بازنشستگان و متخصصین در قالب یک انجمن ، می تواند ارزشی به مثابه یک دانشگاه را برای ما ایجاد کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست راه آهن در مراسم تجلیل از بازنشستگان گفت : افتخارات امروز راه آهن ، همگی مرهون تلاش نسل های گذشته است .

  سعید رسولی در این مراسم اظهار داشت : علیرغم وجود راه آهن در ایران بصورت منطقه ای و در سال های قبل از ۱۳۰۰ شمسی ، بهره برداری از راه آهن در سال ۱۳۱۷ آغاز شد و بر همین اساس ، ماحصل تلاش همکاران ارزشمند راه آهن در گذشته ، مسئولیت ما را در اداره امور و پیمودن راه آنان سنگین تر می کند .

  وی در بخشی از سخنان خود ، ضمن پیشنهاد تشکیل انجمن خبرگان راه آهن ، بیان داشت : به نظر من استفاده از تجربیات بازنشستگان و متخصصین در قالب یک انجمن ، می تواند ارزشی به مثابه یک دانشگاه را برای ما ایجاد کند . این انجمن می تواند متشکل از تعداد نامحدود علاقمندان و افراد مرتبط با صنعت ریلی باشد .

  رسولی در فرازی دیگر از مراسم ، به دیدار مهم خود با مرجع عالیقدر ، آیت الله صافی گلپایگانی اشاره کرد و گفت : ایشان بسیار با نشاط ، از شرکت راه آهن و خدمات گوناگون آن یاد کردند و فرمودند : شما کار بسیار ارزشمند و شغل بسیار خوبی دارید و باید قدر آن را بدانید .

  سرپرست راه آهن ادامه داد ، آیت الله صافی به نکته بسیار مهمی نیز اشاره داشتند و در آن دیدار فرمودند : فقدان خیلی از چیزها در یک کشور شاید مهم نباشد ، اما وجود راه آهن از خدمات ضروری و مورد نیاز برای هر کشور است .

  رسولی ضمن اشاره به جایگاه رفیع و بلند راه آهن در اذهان عموم و مسئولان کشوری ، لزوم توجه به سرمایه های درون سازمانی و نیروی انسانی پر تلاش شرکت راه آهن را مورد توجه قرار داد و خطاب به مدیران گفت : راه آهن سازمان ارزشمندی است و نقش آن در توسعه ملی و اجتماعی ، نیاز به توضیح ندارد .

  وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات بازنشستگان و عموم همکاران ، سال پیش رو را برای همه ، سالی پرنشاط و پربرکت آرزو کرد و حصول موفقیت در فعالیت ها را منوط به دعای خیر آنان دانست .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

  امضا تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی

  تفاهم نامه همکاری مشترک بین دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر راه و شهرسازی با هدف اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد در حوزه حمل و نقل ریلی موضوع تبصره ۱۸ و تامین مالی لازم برای طرح های زیربخش صنعت در قالب بازسازی و خرید واگن مسافری، خرید ریل باس ، لکوموتیو و واگن ...

  |

  تدوین برنامه های جدی برای توسعه و افزایش سهم ریلی بار و مسافر توسط شرکت راه آهن

  تدوین برنامه های جدی برای توسعه و افزایش سهم ریلی بار و مسافر توسط شرکت راه آهن

  راه‌آهن با هدف توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق حاشیه‌ ریلی و روستاها، مبادرت به برقراری قطار گردشگری با همکاری بخش خصوصی کرده است و خوشبختانه تعداد قطارهای گردشگری نیز افزایش پیدا می‌کند .

  |

  نظرات کاربران