در حال بارگذاری ...
 • آمادگی فرودگاه بوشهر برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی

  از تمام ارگان ها ، نهادها و همکاران خواسته شده است که نهایت تلاش و همکاری خود را برای ارایه خدمات مطلوب به کار گیرند و در این زمینه هماهنگی بالایی در فرودگاه وجود دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر دومین جلسه کمیته تسهیلات نوروزی فرودگاه بوشهر گفت : طبق دستورالعمل های نوروزی ابلاغی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال آماده‎سازی شرایط برای میزبانی مسافران در پروازهای نوروزی هستیم و اولویت ما خدمت‎رسانی مطلوب ، ایمن و ارتقای خدمات و تسهیلات برای رفاه مسافران در نوروز ۹۸ است .

  کمال دهقان منشادی ، در این جلسه که با حضور معاونان ، روسا و مسوولان ادارات و واحدهای فرودگاه بوشهر برگزار شد ، گفت : ارایه خدمات بهتر برای پذیرش مسافران نوروزی ، تعیین کشیک و معرفی افراد پاسخگو در روزهای تعطیل ، نوسازی چرخ دستی ها ، نظرسنجی مستمر از مسافران نوروزی در راستای ارتقای سطح خدمات و رضایت مندی مسافران ، زیباسازی ترمینال‎ها ، استقرار و راه‎اندازی میز خدمت و پاسخگویی به شکایت های مردمی ، کاشت گل‎های فصلی و رنگ آمیزی جداول ، زیباسازی محوطه و فضای سبز ، نوسازی زیرساخت‎های تاسیساتی ، تعویض و به‎روزرسانی روشنایی سطوح پروازی ، نظارت بر تجهیزات و آمادگی هندلینگ‎کننده‎ها و نظارت بر قیمت ها از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه است .

  مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر افزود : از تمام ارگان ها ، نهادها و همکاران خواسته شده است که نهایت تلاش و همکاری خود را برای ارایه خدمات مطلوب به کار گیرند و در این زمینه هماهنگی بالایی در فرودگاه وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  زیرساخت های فرودگاهی کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شرکت های هواپیمایی

  زیرساخت های فرودگاهی کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شرکت های هواپیمایی

  در راستای سند چشم انداز چندین هدف اصلی داریم و برای اینکه در ارایه خدمات ایمن ، امن و تاثیرگذار در توسعه پایدار در منطقه پیشرو باشیم برنامه های مهمی را در چندین فصل پیش بینی کرده ایم .

  |

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  یکی از توفیق های حاصل شده نصب سامانه کمک ناوبری VOR به جای NDB/DME بود که سال ۹۴ تکمیل و نصب شد . نصب این سامانه در افزایش ایمنی پروازهای فرودگاه موثر بوده است .

  |

  نظرات کاربران