در حال بارگذاری ...
 • ارتقا کیفیت خدمات ریلی با مشارکت بخش خصوصی

  این اقدام شرکت مسافری نورالرضا قابل‌تحسین است و باید تلاش شود تا چنین اقداماتی در آینده نیز تکرار شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه این شرکت در تلاش است تا با مشارکت بخش خصوصی کیفیت خدمات ریلی را در کشور ارتقا دهد گفت : باید به سویی حرکت کنیم تا آنچه شایسته مردم است در حوزه ریلی به آن‌ها ارائه شود .

  سعید رسولی دیشب در مراسم افتتاح ناوگان مسافری ۵ ستاره شرکت ریلی نورالرضا با اشاره به بهره‌برداری از این ناوگان تصریح کرد : خوشبختانه با سلیقه‌ای که به خرج داده‌ شده و با هماهنگی‌هایی که از سوی این شرکت با نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها صورت گرفته اولین سیر این قطار ۵ ستاره میزبان زوج‌های جوان دانشجویی است که رهسپار مشهد مقدس هستند . این اقدام شرکت مسافری نورالرضا قابل‌تحسین است و باید تلاش شود تا چنین اقداماتی در آینده نیز تکرار شود .

  لازم به ذکر است قطار‌های ۵ ستاره این شرکت مسافربری ریلی دیروز با حضور سرپرست شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، معاون مسافری این شرکت و رئیس اداره کل راه‌آهن تهران به بهره‌برداری رسید که این مسئله باعث بهبود وضعیت حمل‌ونقل ریلی می‌شود .

  قطارهای مذکور به لحاظ کیفیت ، امکانات و خدمات رفاهی آن معادل هواپیما برای فرست کلاس است و هم‌اکنون ۲ رام قطار ۵ ستاره این شرکت در مسیر‌های کرج - مشهد ، تهران - مشهد ، اصفهان - شیراز و اصفهان – مشهد در حال فعالیت هستند .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای تداوم همکاری ایران و روسیه در انجام پروژه های ریلی

  بررسی راهکارهای تداوم همکاری ایران و روسیه در انجام پروژه های ریلی

  جمهوری اسلامی ایران برای توسعه زیرساخت های مورد نیاز صنعت حمل و نقل ریلی اهمیت زیادی قائل است و این موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است و هم اکنون یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در این بخش ، افزایش سهم جابجایی بار و مسافر در خطوط ریلی ایران است .

  |

  ابلاغ شاخص‌های کلیدی بهره‌وری در راه‌آهن

  ابلاغ شاخص‌های کلیدی بهره‌وری در راه‌آهن

  ضعف در مدیریت و برنامه‌ریزی ، عدم تمایل زیاد به کار و تلاش ، عدم آموزش صحیح ، مراتب تحقق بهره‌وری را با مشکل مواجه می‌کند در حالی که با آموزش صحیح و یادگیری مهارت، سود‌برندگی افزایش می‌یابد .

  |

  عرضه بلیت قطارهای رجا برای عید سعید فطر از روز ۲۸ اردیبهشت ماه

  عرضه بلیت قطارهای رجا برای عید سعید فطر از روز ۲۸ اردیبهشت ماه

  فروش بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به صورت همزمان از کلیه کانال های فروش این شرکت (وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹ ، اپلیکیشن‌ها ، وب سرویس‌ها ، نمایندگی‌های مجاز فروش سراسر کشور) از ساعت ۱۱ صبح همین تاریخ انجام می‌شود .

  |

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  فراهم شدن ضمانت‌های مالی طرف خارجی در راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان

  به دلیل برخورداری طرح راه آهن سریع السیر تهران - قم - اصفهان و قم - اراک از یک طرف خارجی که تضامین لازم برای تامین مالی این طرح را فراهم کرده و اینکه تغییر و جابه‌جایی اسناد آن زمان بر بود ، مصوبه قبلی اصلاح شد .

  |

  نظرات کاربران