در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی رسمی رادیو سفر در آستانه سفرهای نوروزی

  در طرح نوروزی ۱۳۹۸ ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای علاوه بر رادیو سفر ، از طریق رادیو ایران برنامه صدای راهبران ، رادیو آوا و رادیو پیام با شعار رفتار ایمنی در رانندگی ، میراث آینده فرزندان با هموطنان و مخاطبان در ارتباط خواهد بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در آستانه سفرهای نوروزی طی آئینی با حضور نمایندگان و مسئولان دستگاه های ذی‌ربط ، رادیو سفر راه اندازی شد‌ .

  شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری و سفر در ایران اظهار داشت : در آستانه نوروز ۱۳۹۸ ، رادیو سفر راه اندازی شد و طی مدت یک ماه از ۲۰ اسفند جاری تا ۲۰ فروردین ۹۸ به صورت شبانه روزی همراه مسافران نوروزی خواهد بود و تلاش خواهد شد این رادیو روایتگر اخبار ، رخدادها و حال و هوای فضای حاکم بر مناسبات مردمی در ایام نوروز باشد .

  وی ابراز امیدواری کرد راه اندازی این رادیو ، نقش موثری در ارتقای گردشگری و سفر و موضوعات مرتبط با سفر داشته باشد‌ .

  بر اساس این گزارش مهندس مهران قربانی عضو هیات عامل و معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز در آئین افتتاح رادیو سفر طی سخنانی با اشاره به اهمیت بازنگری در برخی رفتارهای پرخطر رانندگی گفت : با مجموعه اقداماتی که توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در آستانه سفرهای نوروزی هموطنان برنامه ریزی و پیش بینی شده است ، امیدواریم مردم عزیزمان امسال در ایام طرح سفرهای نوروزی ، سفرهایی ایمن ، راحت ، اقتصادی و همراه با رعایت سرعت مطمئنه و حفظ محیط زیست تجربه کنند .

  عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به این که برخی از رانندگان ، مسیرهای برون شهری را به حد کفایت نمی شناسند ، افزود : ظرفیت فراهم شده در رادیو سفر ، فرصت مغتنمی است که با ارائه اطلاعات تخصصی مورد نیاز به مسافران نوروزی کمک شایان توجهی شود .

  وی با اشاره به تجهیزات و سامانه های موجود در مرکز مدیریت راه ها و سامانه های مستقر در جاده ها و بهره گیری از تکنولوژی ها و دوربین های نظارت تصویری در مجموعه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، از آمادگی این سازمان برای همراهی با مسافران نوروزی ۱۳۹۸ خبر داد .

  شایان ذکر است رادیو سفر که از ۲۰ اسفند راه اندازی شده تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۸ روی موج FM ردیف ۹۵ / ۵ مگاهرتز با شعار "با شما همسفریم" ، در دسترس مخاطبان خواهد بود .

  گفتنی است در طرح نوروزی ۱۳۹۸ ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای علاوه بر رادیو سفر ، از طریق رادیو ایران برنامه صدای راهبران ، رادیو آوا و رادیو پیام با شعار رفتار ایمنی در رانندگی ، میراث آینده فرزندان با هموطنان و مخاطبان در ارتباط خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  صدور مجوز برگزاری مناقصه برای بهسازی محور دهدز - ایذه - سد کارون ٤

  با از سرگیری عملیات اجرایی پروژه بهسازی محور ایذه به سمت دهدز ، این اداره کل درصدد اضافه کردن اکیپ اجرایی دوم در قالب این پروژه است که با تدابیر اتخاذ شده این مهم نیز محقق خواهد شد تا فرآیند اجرای پروژه شتاب بیشتری به خود گیرد .

  |

  بیش از ۹۶۰ میلیون دلار مصرف سوخت مازاد یکی از خسارت‌‌های ناوگان فرسوده کامیونی

  بیش از ۹۶۰ میلیون دلار مصرف سوخت مازاد یکی از خسارت‌‌های ناوگان فرسوده کامیونی

  وقتی ناوگان استانداردهای لازم را داشته باشد و وارد مرحله فرسودگی نشده باشد ، در ارتقاء افزایش ایمنی جاده‌ای ، کاهش مصرف سوخت ، بهبود شاخص‌های محیط زیست و افزایش توان عملکردی ناوگان حمل و نقل داخلی و بین‌المللی مؤثر است ، ضمن آنکه افزایش بهره‌وری را به دنبال دارد .

  |

  نظرات کاربران