در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی رسمی رادیو سفر در آستانه سفرهای نوروزی

  در طرح نوروزی ۱۳۹۸ ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای علاوه بر رادیو سفر ، از طریق رادیو ایران برنامه صدای راهبران ، رادیو آوا و رادیو پیام با شعار رفتار ایمنی در رانندگی ، میراث آینده فرزندان با هموطنان و مخاطبان در ارتباط خواهد بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در آستانه سفرهای نوروزی طی آئینی با حضور نمایندگان و مسئولان دستگاه های ذی‌ربط ، رادیو سفر راه اندازی شد‌ .

  شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری و سفر در ایران اظهار داشت : در آستانه نوروز ۱۳۹۸ ، رادیو سفر راه اندازی شد و طی مدت یک ماه از ۲۰ اسفند جاری تا ۲۰ فروردین ۹۸ به صورت شبانه روزی همراه مسافران نوروزی خواهد بود و تلاش خواهد شد این رادیو روایتگر اخبار ، رخدادها و حال و هوای فضای حاکم بر مناسبات مردمی در ایام نوروز باشد .

  وی ابراز امیدواری کرد راه اندازی این رادیو ، نقش موثری در ارتقای گردشگری و سفر و موضوعات مرتبط با سفر داشته باشد‌ .

  بر اساس این گزارش مهندس مهران قربانی عضو هیات عامل و معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز در آئین افتتاح رادیو سفر طی سخنانی با اشاره به اهمیت بازنگری در برخی رفتارهای پرخطر رانندگی گفت : با مجموعه اقداماتی که توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در آستانه سفرهای نوروزی هموطنان برنامه ریزی و پیش بینی شده است ، امیدواریم مردم عزیزمان امسال در ایام طرح سفرهای نوروزی ، سفرهایی ایمن ، راحت ، اقتصادی و همراه با رعایت سرعت مطمئنه و حفظ محیط زیست تجربه کنند .

  عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به این که برخی از رانندگان ، مسیرهای برون شهری را به حد کفایت نمی شناسند ، افزود : ظرفیت فراهم شده در رادیو سفر ، فرصت مغتنمی است که با ارائه اطلاعات تخصصی مورد نیاز به مسافران نوروزی کمک شایان توجهی شود .

  وی با اشاره به تجهیزات و سامانه های موجود در مرکز مدیریت راه ها و سامانه های مستقر در جاده ها و بهره گیری از تکنولوژی ها و دوربین های نظارت تصویری در مجموعه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، از آمادگی این سازمان برای همراهی با مسافران نوروزی ۱۳۹۸ خبر داد .

  شایان ذکر است رادیو سفر که از ۲۰ اسفند راه اندازی شده تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۸ روی موج FM ردیف ۹۵ / ۵ مگاهرتز با شعار "با شما همسفریم" ، در دسترس مخاطبان خواهد بود .

  گفتنی است در طرح نوروزی ۱۳۹۸ ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای علاوه بر رادیو سفر ، از طریق رادیو ایران برنامه صدای راهبران ، رادیو آوا و رادیو پیام با شعار رفتار ایمنی در رانندگی ، میراث آینده فرزندان با هموطنان و مخاطبان در ارتباط خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  بارگیری کالاهای اساسی موجود در بندر امام خمینی (ره) تا پایان خردادماه

  بارگیری کالاهای اساسی موجود در بندر امام خمینی (ره) تا پایان خردادماه

  روزانه به صورت میانگین ۳ هزار کامیون کار خروج کالا از بندر امام خمینی (ره) را انجام می دهند که از این تعداد حدود یک هزار و ۸۰۰ کامیون کار حمل کالاهای اساسی را بر عهده دارند و مابقی ، جابجایی دیگر کالاها را انجام می دهند .

  |

  واگذاری طرح توسعه و تکمیل راه های روستایی به سازمان راهداری

  واگذاری طرح توسعه و تکمیل راه های روستایی به سازمان راهداری

  به موجب این ابلاغیه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای موظف شده است در سال ۹۸ با مشخصات فنی متناسب ضمن تعیین تکلیف کارهای نیمه تمام نسبت به تکمیل راه های روستایی به شرح برنامه اجرایی اعلام شده اقدام کند .

  |

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  بررسی و رفع موانع اجرای صحیح پروژه تعیین نرخ حمل جاده ای کالا بر اساس تن - کیلومتر

  مسائل و مشکلاتی که در اجرای پروژه تن بر کیلومتر وجود دارد ابتدا باید مدیریت و حل و فصل شود ، سپس به روز رسانی و بازنگری در محتوا صورت گیرد . در مورد صنایعی که میزان کرایه نسبت به ارزش کالا درصد بالایی دارد مانند صنعت گچ و سیمان باید به طور ویژه مورد بررسی قرار گیرد .

  |

  پاسخگویی مدیرکل راهداری استان کرمان به مراجعان در پایانه بار کرمان

  پاسخگویی مدیرکل راهداری استان کرمان به مراجعان در پایانه بار کرمان

  هرگونه تضعییع حقی که شرکت های حمل و نقلی نسبت به رانندگان داشته باشند نیز سریعا در کمیسیون های ماده ۱۲ مطرح و رسیدگی می شود به طوری که در سال گذشته ۳۳۵ جلسه کمیسیون رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقل بار و مسافر برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

  |

  نظرات کاربران