در حال بارگذاری ...
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از طرح های ایمن سازی در محورهای استان سمنان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مهندس عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به استان سمنان ضمن بازدید از انجام عملیات راهداری و اجرای طرح های ایمن سازی در مسیر شریانی مورد تردد زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) بازدید کرد .

  وی در سفر به استان سمنان همچنین از محورهای شرق این استان و طرح های حمل و نقل جاده ای بازدید کرد و با راهدارانی که در راه های مواصلاتی در حال انجام ماموریت و خدمت  بودند ، دیدار کرد .

  حسن نیا در ادامه سفر خود در جلسه شورای اداری اداره کل راه و شهرسازی که اخیرا با تغییرات تشکیلاتی و ساختاری مصوب دولت و وزارت راه و شهرسازی شکل گرفته است ، شرکت کرد و بازدیدی از تلاش های انجام یافته و تکمیل  پروژه های عمرانی منطقه  ، از آمادگی کامل راهداران  در ادامه طرح زمستانی و آغاز طرح نوروزی و سفرهای تعطیلات سال نو به همراه فعالان در بخش حمل و نقل جاده ای در این استان و سراسر کشور خبر داد .
  مطالب مرتبط

  جابجایی بیش‌ از سه میلیون​ مسافر در سفرهای نوروزی با ناوگان عمومی جاده ای

  جابجایی بیش‌ از سه میلیون​ مسافر در سفرهای نوروزی با ناوگان عمومی جاده ای

  از ابتدای طرح نوروزی یاد شده تاکنون در مدت هشت روز ، مجموع تردد از مرزها ۴۵۰ هزار نفر بوده که از این تعداد در حدود ۱۶۲هزار و ۷۰۰ نفر معادل ۳۸ درصد مسافران ورودی به کشورو تعداد ۲۶۵ هزار نفر بیش از ۶۲ درصد سهم مسافران خروجی بوده است که پر ترددترین مرزها به ترتیب مهران ، بازرگان ، ...

  |

  رشد ۳۹۰ درصدی تماس کاربران جاده ای با سامانه های ۱۴۱ در ایام نوروز

  رشد ۳۹۰ درصدی تماس کاربران جاده ای با سامانه های ۱۴۱ در ایام نوروز

  بالغ بر ۲۰۰ هزار و ۴۸۳ بازدید کاربران از سایت www.۱۴۱.ir که نسبت به مدت مشابه در طرح نوروزی سال گذشته ۲۶.۹ درصد افزایش و تعداد ۱۶۲ هزار و ۸۱۸ درخواست کاربران در اپلیکیشن همراه ۱۴۱ نیز در مقایسه با مدت مشابه در طرح نوروزی سال گذشته با ۲۶ درصد افزایش ثبت گردیده است .

  |

  خسارت ۱۰۰۰ میلیارد ریالی به جاده‌های استان گلستان در اثر رانش زمین و سیل

  خسارت ۱۰۰۰ میلیارد ریالی به جاده‌های استان گلستان در اثر رانش زمین و سیل

  بررسی های میدانی ، حاکی از آن است ، به ۵۰ کیلومتر از محورهای در گیر در سیل و رانش زمین با برآورد اولیه حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال خسارت وارد شده و با ورود سامانه بارشی جدید در ۷۲ ساعت آینده ، احتمال تشدید در این محورها وجود دارد .

  |

  نظرات کاربران