در حال بارگذاری ...
 • تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

  در نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و مسافران می توانند همه قیمت‎ها را در پرتال فرودگاه مهرآباد مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به ما گزارش دهند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت : طرح نظارتی پایش اماکن تجاری مهرآباد با تشکیل کمیته نظارت در روزهای نوروز تشدید می‎شود .

  میرسعید صفی‎نیا گفت : در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی با افزایش تقاضاهای عمومی برای کالا و خدمات و لزوم کنترل و نظارت بیشتر بر وضعیت غرف و اماکن تجاری طرح نظارتی پایش اماکن تجاری از ۱۵ اسفند ۹۷ ، با هدف افزایش تامین و توزیع و جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری و دقیق به شکایات و گزارش‎های مردمی و نظارتی آغاز شده است .

  وی ابراز امیدواری کرد : با توجه به نظارت سازمان تعزیرات و مجوز تردد شبانه‎روزی کارشناسان تعزیرات در فرودگاه مهرآباد ، شاهد اتفاقات خوب و رضایت مسافران و مراجعان فرودگاه مهرآباد باشیم ، گفت : با نظارت‎های شبانه‎روزی کارشناسان فرودگاه مهرآباد با چند غرفه گران فروش در آستانه عملیات نوروزی برخورد و حتی غرفه‎های آنها تا تعیین وضعیت نهایی تعطیل شده است .

  مدیرکل فرودگاه مهرآباد با تاکید بر اینکه با نظارت مستمر از هرگونه تخلف و سوءاستفاده در ترمینال‎های فرودگاه جلوگیری خواهد شد ، گفت : در نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و مسافران می توانند همه قیمت‎ها را در پرتال فرودگاه مهرآباد مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به ما گزارش دهند .
  مطالب مرتبط

  افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .

  |

  ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

  ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

  فرودگاه با نظارت بیشتر بر عملکرد هندلینگ‎کننده‎ها تمام موارد استاندارد را در پذیرش و ارسال بار مورد توجه قرار می دهد و باید تکریم ارباب رجوع و حقوق مسافران بر اساس دستورالعمل‎های صادره از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در زمان تاخیر پرواز و یا ابطال پروازها به خوبی رعایت شود .

  |

  نظرات کاربران