در حال بارگذاری ...
 • تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

  در نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و مسافران می توانند همه قیمت‎ها را در پرتال فرودگاه مهرآباد مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به ما گزارش دهند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت : طرح نظارتی پایش اماکن تجاری مهرآباد با تشکیل کمیته نظارت در روزهای نوروز تشدید می‎شود .

  میرسعید صفی‎نیا گفت : در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی با افزایش تقاضاهای عمومی برای کالا و خدمات و لزوم کنترل و نظارت بیشتر بر وضعیت غرف و اماکن تجاری طرح نظارتی پایش اماکن تجاری از ۱۵ اسفند ۹۷ ، با هدف افزایش تامین و توزیع و جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری و دقیق به شکایات و گزارش‎های مردمی و نظارتی آغاز شده است .

  وی ابراز امیدواری کرد : با توجه به نظارت سازمان تعزیرات و مجوز تردد شبانه‎روزی کارشناسان تعزیرات در فرودگاه مهرآباد ، شاهد اتفاقات خوب و رضایت مسافران و مراجعان فرودگاه مهرآباد باشیم ، گفت : با نظارت‎های شبانه‎روزی کارشناسان فرودگاه مهرآباد با چند غرفه گران فروش در آستانه عملیات نوروزی برخورد و حتی غرفه‎های آنها تا تعیین وضعیت نهایی تعطیل شده است .

  مدیرکل فرودگاه مهرآباد با تاکید بر اینکه با نظارت مستمر از هرگونه تخلف و سوءاستفاده در ترمینال‎های فرودگاه جلوگیری خواهد شد ، گفت : در نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و مسافران می توانند همه قیمت‎ها را در پرتال فرودگاه مهرآباد مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به ما گزارش دهند .
  مطالب مرتبط

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  روابط عمومی باید در راستای توسعه و ارتقای سازمانی و همچنین برند سازی خدمات تلاش کند . افزایش جریان سازی فعالیت ها و برنامه های فرودگاهی در رسانه ها و روشن کردن اذهان عمومی در چگونگی ارایه خدمات یکی از مسیرهای روابط عمومی در ارتقای خدمات فرودگاهی است .

  |

  جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

  جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

  طبق آمار سهم پروازهای بین‎المللی سال ۹۷ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۶۸۶۲۳ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۱۰ میلیون و ۱۴۴ هزار مسافر اعزام و پذیرش و نزدیک به ۱۹۷ میلیون و ۹۳۴ هزار کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  نظرات کاربران