در حال بارگذاری ...
 • افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد با نزدیک شدن تعطیلات نوروزی و افزایش تعداد پروازها از تعامل با شرکت‎های تاکسیرانی مستقر در این فرودگاه برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد .

  میرسعید صفی‎نیا با بیان اینکه فرودگاه بین المللی مهرآباد برای پوشش حمل و نقل شهری مسافران مهرآباد در روزهای پایانی سال با تاکسیرانی ؛ اتوبوسرانی و مترو مکاتبات لازم را انجام داده است .

  وی گفت : برای اینکه در این روزها با مشکل کمبود تاکسی در سطح فرودگاه روبرو نباشیم و انتقال مسافران با سرعت بیشتری انجام شود مکاتبات لازم برای افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد انجام گرفته است و قرار است طی آن رانندگان به منظور یکنواختی و زیبایی از لباس متحدالشکل استفاده کنند و از تردد خودروهایی که نظافت ظاهر و داخل تاکسی و حتی معاینات فنی برخورداز نیستند جلوگیری کنند .

  صفی‎نیا افزود : نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  روابط عمومی باید در راستای توسعه و ارتقای سازمانی و همچنین برند سازی خدمات تلاش کند . افزایش جریان سازی فعالیت ها و برنامه های فرودگاهی در رسانه ها و روشن کردن اذهان عمومی در چگونگی ارایه خدمات یکی از مسیرهای روابط عمومی در ارتقای خدمات فرودگاهی است .

  |

  جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

  جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

  طبق آمار سهم پروازهای بین‎المللی سال ۹۷ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۶۸۶۲۳ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۱۰ میلیون و ۱۴۴ هزار مسافر اعزام و پذیرش و نزدیک به ۱۹۷ میلیون و ۹۳۴ هزار کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  نظرات کاربران