در حال بارگذاری ...
 • افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه مهرآباد با نزدیک شدن تعطیلات نوروزی و افزایش تعداد پروازها از تعامل با شرکت‎های تاکسیرانی مستقر در این فرودگاه برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد .

  میرسعید صفی‎نیا با بیان اینکه فرودگاه بین المللی مهرآباد برای پوشش حمل و نقل شهری مسافران مهرآباد در روزهای پایانی سال با تاکسیرانی ؛ اتوبوسرانی و مترو مکاتبات لازم را انجام داده است .

  وی گفت : برای اینکه در این روزها با مشکل کمبود تاکسی در سطح فرودگاه روبرو نباشیم و انتقال مسافران با سرعت بیشتری انجام شود مکاتبات لازم برای افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد انجام گرفته است و قرار است طی آن رانندگان به منظور یکنواختی و زیبایی از لباس متحدالشکل استفاده کنند و از تردد خودروهایی که نظافت ظاهر و داخل تاکسی و حتی معاینات فنی برخورداز نیستند جلوگیری کنند .

  صفی‎نیا افزود : نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

  تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

  در نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و مسافران می توانند همه قیمت‎ها را در پرتال فرودگاه مهرآباد مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به ما گزارش دهند .

  |

  ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

  ساماندهی پروازها در سفرهای نوروزی از اولویت های اصلی فرودگاه مهرآباد

  فرودگاه با نظارت بیشتر بر عملکرد هندلینگ‎کننده‎ها تمام موارد استاندارد را در پذیرش و ارسال بار مورد توجه قرار می دهد و باید تکریم ارباب رجوع و حقوق مسافران بر اساس دستورالعمل‎های صادره از سوی سازمان هواپیمایی کشوری در زمان تاخیر پرواز و یا ابطال پروازها به خوبی رعایت شود .

  |

  نظرات کاربران