در حال بارگذاری ...
 • اعزام نخستین قطار مسافری از ایستگاه راه آهن رشت به مقصد مشهد مقدس

  مسافرین مشهد – رشت نیز می توانند روز شنبه ۱۸ اسفند ماه از این مسیر از مشهد راهی شهر رشت شوند.

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نخستین قطار مسافری رشت – مشهد ، روز ۱۵ اسفند ماه ، ایستگاه راه آهن رشت را ترک و راهی مشهد شد .

  علی خدایی مدیر کل راه آهن شمال ۲ با اعلام این خبر گفت : به دنبال افتتاح راه آهن قزوین – رشت از سوی رئیس جمهور ، شبکه ریلی این استان به شبکه سراسری متصل شد و اولین قطار مسافری رشت - مشهد با ظرفیت ۱۶۰ نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، ساعت ۱۶:۰۰ از ایستگاه راه آهن رشت راهی مشهد مقدس شد .

  وی با بیان اینکه این قطار پنجشنبه حدود ساعت ۹ صبح وارد ایستگاه راه آهن مشهد می شود ، افزود : مسافرین مشهد – رشت نیز می توانند روز شنبه ۱۸ اسفند ماه از این مسیر از مشهد راهی شهر رشت شوند .
  مطالب مرتبط

  شکوفایی در حوزه تولیدات داخلی صنایع ریلی طی سال آینده

  شکوفایی در حوزه تولیدات داخلی صنایع ریلی طی سال آینده

  راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اولین شرکتی بود که برای خرید ریل با ذوب‌آهن اصفهان قرارداد منعقد کرد ، ما قراردادی فعال با ذوب‌آهن به ظرفیت ۴۰ هزار تن ریل داریم که ۳ هزار تن ‌را تحویل گرفته‌ایم و در شبکه ریلی در حال استفاده است .

  |

  افتتاح هفت پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان در راه‌آهن لرستان طی دهه فجر سال جاری

  افتتاح هفت پروژه به ارزش ۳۹ میلیارد تومان در راه‌آهن لرستان طی دهه فجر سال جاری

  در راه‌آهن منطقه لرستان و با پایان عملیات بازسازی خط آهن محور جنوب در منطقه لرستان و زاگرس به طول ۲۹۰ کیلومتر شاهد یک تلاش و افتخار بزرگ از سوی همکاران‌مان بوده‌ایم که قابل قدردانی و تشکر است .

  |

  نظرات کاربران