در حال بارگذاری ...
 • اعزام نخستین قطار مسافری از ایستگاه راه آهن رشت به مقصد مشهد مقدس

  مسافرین مشهد – رشت نیز می توانند روز شنبه ۱۸ اسفند ماه از این مسیر از مشهد راهی شهر رشت شوند.

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، نخستین قطار مسافری رشت – مشهد ، روز ۱۵ اسفند ماه ، ایستگاه راه آهن رشت را ترک و راهی مشهد شد .

  علی خدایی مدیر کل راه آهن شمال ۲ با اعلام این خبر گفت : به دنبال افتتاح راه آهن قزوین – رشت از سوی رئیس جمهور ، شبکه ریلی این استان به شبکه سراسری متصل شد و اولین قطار مسافری رشت - مشهد با ظرفیت ۱۶۰ نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، ساعت ۱۶:۰۰ از ایستگاه راه آهن رشت راهی مشهد مقدس شد .

  وی با بیان اینکه این قطار پنجشنبه حدود ساعت ۹ صبح وارد ایستگاه راه آهن مشهد می شود ، افزود : مسافرین مشهد – رشت نیز می توانند روز شنبه ۱۸ اسفند ماه از این مسیر از مشهد راهی شهر رشت شوند .
  مطالب مرتبط

  مسائل تامین مالی در صنعت ریلی

  مسائل تامین مالی در صنعت ریلی

  یک متقاضی تامین مالی در بخش ریلی که یک شرکت حمل‌ونقل ریلی است و تامین مالی با نرخ ۲۵ درصد انجام می‌دهد ، باید هر سال میزان تامین مالی این رقم را در هزینه‌های خود شناسایی کند . منطقی است که با این پول سرمایه‌گذاری انجام دهد که وقتی به بهره‌برداری برسد ، بعد از استخراج ...

  |

  انتصاب مدیرعامل راه‌آهن به سمت نایب رئیس اول مجمع منطقه‌ای راه‌آهن های خاورمیانه (RAME)

  انتصاب مدیرعامل راه‌آهن به سمت نایب رئیس اول مجمع منطقه‌ای راه‌آهن های خاورمیانه (RAME)

  مجمع منطقه ای راه آهن های خاورمیانه از سال ۲۰۰۹ رسما کار خود را آغاز کرده و مقر آن در تهران است و راه آهن های ایران ، ترکیه ، قطر ، امارات ، عربستان ، عراق ، سوریه ، حجاز سوریه ، اردن ، عمان و افغانستان و همچنین شرکت‌های معادن اردن ، تاشیماچلیک ترکیه و ریل پرداز سیر ایران عضو آن ...

  |

  نظرات کاربران