در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی نوروز ۹۸ در فرودگاه ارومیه

  رایزنی‎های لازم برای افزایش مسیرهای پروازی در ایام نوروز انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با هدف بررسی راهکارها و تمهیدات برای ارایه خدمات بهتر به مسافران ، جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی نوروز ۹۸ در فرودگاه ارومیه برگزار شد .

  در این جلسه کمال پرهیزکار ، مدیرکل فرودگاه های استان گفت : اولویت ما تلاش برای خدمت‎رسانی مطلوب ، ایمن ، امن و ارتقای خدمات و تسهیلات برای رفاه مسافران در ایام نوروز ۹۸ است . طبق  دستورالعمل های نوروزی ابلاغی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال آماده‎سازی شرایط برای میزبانی مسافران در پروازهای نوروزی هستیم .

  پرهیزکار در بخشی دیگر از سخنان خود بر پاسخگویی و پیگیری حقوق مسافران تاکید ویژه و خاطرنشان کرد : احترام  به حقوق مسافر ، خوش رفتاری و  برخورد با سعه صدر باید سرلوحه تمام مسئولان و کارکنان باشد و از تمام دست اندرکاران عملیات نوروزی فرودگاه ارومیه انتظار می رود که با هماهنگی و تعامل سازنده و با انسجام کامل ، به دنبال ارائه تسهیلات و خدمات مناسب و در خورشان به مردم و شهروندان باشند .

  وی با اشاره به افزایش پروازهای نوروزی فرودگاه ارومیه گفت : رایزنی‎های لازم برای افزایش مسیرهای پروازی در ایام نوروز انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از روند خدمت رسانی در فرودگاه بندرعباس

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از روند خدمت رسانی در فرودگاه بندرعباس

  امیرمکری هدف خود از این بازدید را بررسی چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی ، دیدار با مدیران و کارکنان فرودگاه بندرعباس و قدردانی از تلاش های آنها در فراهم کردن امکانات لازم برای خدمت رسانی به مسافران هوایی عنوان کرد .

  |

  توصیه های پلیس فرودگاه های کشور به مسافران نوروزی

  توصیه های پلیس فرودگاه های کشور به مسافران نوروزی

  پلیس فرودگاه های کشور همچنین به مسافران هوایی توصیه کرده که برای پارک خودرو از پارکینگ های مجاز در فرودگاه استفاده کنند و ضمن دریافت قبض پارکینگ و همراه داشتن آن از قفل درها و بالابودن شیشه ها مطمئن شوند .

  |

  نظرات کاربران