در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی نوروز ۹۸ در فرودگاه ارومیه

  رایزنی‎های لازم برای افزایش مسیرهای پروازی در ایام نوروز انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با هدف بررسی راهکارها و تمهیدات برای ارایه خدمات بهتر به مسافران ، جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی نوروز ۹۸ در فرودگاه ارومیه برگزار شد .

  در این جلسه کمال پرهیزکار ، مدیرکل فرودگاه های استان گفت : اولویت ما تلاش برای خدمت‎رسانی مطلوب ، ایمن ، امن و ارتقای خدمات و تسهیلات برای رفاه مسافران در ایام نوروز ۹۸ است . طبق  دستورالعمل های نوروزی ابلاغی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال آماده‎سازی شرایط برای میزبانی مسافران در پروازهای نوروزی هستیم .

  پرهیزکار در بخشی دیگر از سخنان خود بر پاسخگویی و پیگیری حقوق مسافران تاکید ویژه و خاطرنشان کرد : احترام  به حقوق مسافر ، خوش رفتاری و  برخورد با سعه صدر باید سرلوحه تمام مسئولان و کارکنان باشد و از تمام دست اندرکاران عملیات نوروزی فرودگاه ارومیه انتظار می رود که با هماهنگی و تعامل سازنده و با انسجام کامل ، به دنبال ارائه تسهیلات و خدمات مناسب و در خورشان به مردم و شهروندان باشند .

  وی با اشاره به افزایش پروازهای نوروزی فرودگاه ارومیه گفت : رایزنی‎های لازم برای افزایش مسیرهای پروازی در ایام نوروز انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  زیرساخت های فرودگاهی کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شرکت های هواپیمایی

  زیرساخت های فرودگاهی کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شرکت های هواپیمایی

  در راستای سند چشم انداز چندین هدف اصلی داریم و برای اینکه در ارایه خدمات ایمن ، امن و تاثیرگذار در توسعه پایدار در منطقه پیشرو باشیم برنامه های مهمی را در چندین فصل پیش بینی کرده ایم .

  |

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  یکی از توفیق های حاصل شده نصب سامانه کمک ناوبری VOR به جای NDB/DME بود که سال ۹۴ تکمیل و نصب شد . نصب این سامانه در افزایش ایمنی پروازهای فرودگاه موثر بوده است .

  |

  نظرات کاربران