در حال بارگذاری ...
 • ارائه خدمات نوروزی به مسافران در فرودگاه ها بر اساس دستورالعمل واحد

  برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران نوروزی دستورالعمل واحد ۳۰ بندی را تدوین و به فرودگاه ها ارسال کرده ایم که مواردی چون تشکیل ستاد نوروزی ، زیباسازی ویژه ، طراحی برنامه های ابتکاری و غیره را شامل می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاه ها با اشاره به اینکه تمام فعالیت های فرودگاهی و هوانوردی کشور بر اساس دستورالعمل و ضوابط بین المللی انجام می شود از ارایه خدمات نوروزی به مسافران با محوریت دستورالعمل واحد ۳۰ بندی خبر داد .

  حسین اسفندیاری با اعلام این خبر عنوان کرد : ایام نوروز روزهای پرترافیک و اوج سفرهای هوایی هستند و اکنون در حال آماده سازی ترمینال ها ، واحدهای عملیاتی و کارکنان بخش های مختلف برای خدمت رسانی موثر و کارآمد به مسافران هستیم .

  راهبر معاونت عملیات فرودگاهی افزود : تمام کارها و امور شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بر مبنای دستورالعمل و ضوابط بین المللی انجام می شود و در نشریه اطلاعات هوانوردی تمام مشخصات فرودگاه ها و ناوبری کشور از جمله چگونگی پذیرش پرواز ، امکانات هوانوردی و سایر امکانات قانونی فرودگاه ها (گمرک ، گذرنامه ، سوختگیری ، قرنطینه و غیره) منتشر شده است .

  وی گفت : برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران نوروزی دستورالعمل واحد ۳۰ بندی را تدوین و به فرودگاه ها ارسال کرده ایم که مواردی چون تشکیل ستاد نوروزی ، زیباسازی ویژه ، طراحی برنامه های ابتکاری و غیره را شامل می شود . ضمن اینکه آماده سازی ترمینال ها و واحدهای هوانوردی به گونه ای است که کوچک ترین خللی در فعالیت جاری و پروازهای فرودگاه ها ایجاد نمی شود .
  مطالب مرتبط

  زیرساخت های فرودگاهی کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شرکت های هواپیمایی

  زیرساخت های فرودگاهی کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شرکت های هواپیمایی

  در راستای سند چشم انداز چندین هدف اصلی داریم و برای اینکه در ارایه خدمات ایمن ، امن و تاثیرگذار در توسعه پایدار در منطقه پیشرو باشیم برنامه های مهمی را در چندین فصل پیش بینی کرده ایم .

  |

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  معرفی ویژگی های خاص فرودگاه بیرجند

  یکی از توفیق های حاصل شده نصب سامانه کمک ناوبری VOR به جای NDB/DME بود که سال ۹۴ تکمیل و نصب شد . نصب این سامانه در افزایش ایمنی پروازهای فرودگاه موثر بوده است .

  |

  نظرات کاربران