در حال بارگذاری ...
 • ارائه خدمات نوروزی به مسافران در فرودگاه ها بر اساس دستورالعمل واحد

  برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران نوروزی دستورالعمل واحد ۳۰ بندی را تدوین و به فرودگاه ها ارسال کرده ایم که مواردی چون تشکیل ستاد نوروزی ، زیباسازی ویژه ، طراحی برنامه های ابتکاری و غیره را شامل می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاه ها با اشاره به اینکه تمام فعالیت های فرودگاهی و هوانوردی کشور بر اساس دستورالعمل و ضوابط بین المللی انجام می شود از ارایه خدمات نوروزی به مسافران با محوریت دستورالعمل واحد ۳۰ بندی خبر داد .

  حسین اسفندیاری با اعلام این خبر عنوان کرد : ایام نوروز روزهای پرترافیک و اوج سفرهای هوایی هستند و اکنون در حال آماده سازی ترمینال ها ، واحدهای عملیاتی و کارکنان بخش های مختلف برای خدمت رسانی موثر و کارآمد به مسافران هستیم .

  راهبر معاونت عملیات فرودگاهی افزود : تمام کارها و امور شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بر مبنای دستورالعمل و ضوابط بین المللی انجام می شود و در نشریه اطلاعات هوانوردی تمام مشخصات فرودگاه ها و ناوبری کشور از جمله چگونگی پذیرش پرواز ، امکانات هوانوردی و سایر امکانات قانونی فرودگاه ها (گمرک ، گذرنامه ، سوختگیری ، قرنطینه و غیره) منتشر شده است .

  وی گفت : برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران نوروزی دستورالعمل واحد ۳۰ بندی را تدوین و به فرودگاه ها ارسال کرده ایم که مواردی چون تشکیل ستاد نوروزی ، زیباسازی ویژه ، طراحی برنامه های ابتکاری و غیره را شامل می شود . ضمن اینکه آماده سازی ترمینال ها و واحدهای هوانوردی به گونه ای است که کوچک ترین خللی در فعالیت جاری و پروازهای فرودگاه ها ایجاد نمی شود .
  مطالب مرتبط

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از روند خدمت رسانی در فرودگاه بندرعباس

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از روند خدمت رسانی در فرودگاه بندرعباس

  امیرمکری هدف خود از این بازدید را بررسی چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی ، دیدار با مدیران و کارکنان فرودگاه بندرعباس و قدردانی از تلاش های آنها در فراهم کردن امکانات لازم برای خدمت رسانی به مسافران هوایی عنوان کرد .

  |

  توصیه های پلیس فرودگاه های کشور به مسافران نوروزی

  توصیه های پلیس فرودگاه های کشور به مسافران نوروزی

  پلیس فرودگاه های کشور همچنین به مسافران هوایی توصیه کرده که برای پارک خودرو از پارکینگ های مجاز در فرودگاه استفاده کنند و ضمن دریافت قبض پارکینگ و همراه داشتن آن از قفل درها و بالابودن شیشه ها مطمئن شوند .

  |

  نظرات کاربران