در حال بارگذاری ...
 • ارائه خدمات نوروزی به مسافران در فرودگاه ها بر اساس دستورالعمل واحد

  برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران نوروزی دستورالعمل واحد ۳۰ بندی را تدوین و به فرودگاه ها ارسال کرده ایم که مواردی چون تشکیل ستاد نوروزی ، زیباسازی ویژه ، طراحی برنامه های ابتکاری و غیره را شامل می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاه ها با اشاره به اینکه تمام فعالیت های فرودگاهی و هوانوردی کشور بر اساس دستورالعمل و ضوابط بین المللی انجام می شود از ارایه خدمات نوروزی به مسافران با محوریت دستورالعمل واحد ۳۰ بندی خبر داد .

  حسین اسفندیاری با اعلام این خبر عنوان کرد : ایام نوروز روزهای پرترافیک و اوج سفرهای هوایی هستند و اکنون در حال آماده سازی ترمینال ها ، واحدهای عملیاتی و کارکنان بخش های مختلف برای خدمت رسانی موثر و کارآمد به مسافران هستیم .

  راهبر معاونت عملیات فرودگاهی افزود : تمام کارها و امور شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بر مبنای دستورالعمل و ضوابط بین المللی انجام می شود و در نشریه اطلاعات هوانوردی تمام مشخصات فرودگاه ها و ناوبری کشور از جمله چگونگی پذیرش پرواز ، امکانات هوانوردی و سایر امکانات قانونی فرودگاه ها (گمرک ، گذرنامه ، سوختگیری ، قرنطینه و غیره) منتشر شده است .

  وی گفت : برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران نوروزی دستورالعمل واحد ۳۰ بندی را تدوین و به فرودگاه ها ارسال کرده ایم که مواردی چون تشکیل ستاد نوروزی ، زیباسازی ویژه ، طراحی برنامه های ابتکاری و غیره را شامل می شود . ضمن اینکه آماده سازی ترمینال ها و واحدهای هوانوردی به گونه ای است که کوچک ترین خللی در فعالیت جاری و پروازهای فرودگاه ها ایجاد نمی شود .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر نقش رسانه ها در شناساندن صنعت حمل و نقل هوایی

  تاکید بر نقش رسانه ها در شناساندن صنعت حمل و نقل هوایی

  شرکت فرودگاه ها نسبت به سازمان هواپیمایی کشوری و بعضی از ایرلاین ها جوان تر است و با توجه به اینکه مقوله ای کاملا تخصصی است ، به مراتب کمتر به آن پرداخته شده است که می بایست هم از بعد تخصصی و هم از بعد عمومی بیشتر معرفی شود تا خدمات آن برای مردم ملموس باشد .

  |

  نظرات کاربران