در حال بارگذاری ...
 • ضرورت انعکاس هرچه بیشتر فعالیت های مطلوب و رشد کمی و کیفی فرودگاه های کشور

  ناوبری هوایی فرایندی مستمر است و مقطعی نیست. علت تدوین دستورالعمل برای فعالیت های نوروزی ، اهمیت دادن به این موضوع و پیگیری انجام کارهای ویژه در این ایام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سومین جلسه هماهنگی ستاد نوروزی فرودگاه‎ها با حضور حسین اسفندیاری ، عضو هیات مدیره و راهبر معاونت عملیات فرودگاهی ، حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی، نظارت و امور اقتصادی ، سعید اکبری ، معاون عملیات هوانوردی و جمعی از مدیران کل ستادی برگزار شد .

  این نشست صبح امروز سه شنبه ۱۴ اسفند به منظور بررسی شرایط و ایجاد هماهنگی میان بخش‎های مختلف ستاد و فرودگاه‎ها برای ارائه خدمت بهینه و تکریم و رفاه حال مسافران و همچنین به منظور برنامه‎ریزی ، ساماندهی و نظارت بر انجام فعالیت‎های نوروزی در سالن اجتماعات روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد .

  در این نشست ، حسین اسفندیاری ، عضو هیات مدیره و راهبر معاونت عملیات فرودگاهی بر نظارت غیر حضوری بر فرودگاه ها در ایام نوروز تاکید کرد و گفت : ناوبری هوایی فرایندی مستمر است و مقطعی نیست. علت تدوین دستورالعمل برای فعالیت های نوروزی ، اهمیت دادن به این موضوع و پیگیری انجام کارهای ویژه در این ایام است .

  وی همچنین با تاکید بر ضرورت انعکاس هرچه بیشتر فعالیت های مطلوب و رشد کمی و کیفی فرودگاه های کشور افزود : امسال نیز به روال سال های گذشته آمار پروازها و مسافران از ۲۵ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی  به صورت روزانه تجمیع و منتشر می شود .

  همچنین در این جلسه حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی ، نظارت و امور اقتصادی از آمادگی واحدهای زیرمجموعه این معاونت برای انجام وظایف مربوط در ایام نوروز خبر داد .

  سعید اکبری، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز در سخنانی با اشاره به افزایش پروازها در ایام نوروز گفت : دستورالعمل های لازم به واحدهای عملیاتی فرودگاه ها ابلاغ شده و معاونان عملیاتی موظف به حضور در فرودگاه هستند . شیفت های کاری مراقبان پرواز، کارکنان ایمنی زمینی و سایر نیروهای مرتبط با این معاونت تعیین شده و فلایت چک سیستم های کمک ناوبری رو به اتمام است .

  همچنین یداله آقائی صائم ، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از به روزرسانی پورتال و درج اطلاعات و تقویم نوروزی در پورتال روابط عمومی شرکت خبر داد و گفت : اخبار نوروزی در حال تهیه و بارگذاری است و کشیک های نوروزی و شرح وظایف کارکنان روابط عمومی را تعیین کرده ایم و هماهنگی لازم برای ارتباط مستمر با رسانه ها به ویژه واحد مرکزی خبر برای پوشش اخبار مهم نوروزی فرودگاه ها انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  ضرورت خوداتکایی در شرکت فرودگاه‌ها و بی‌نیازی به بودجه دولتی

  ضرورت خوداتکایی در شرکت فرودگاه‌ها و بی‌نیازی به بودجه دولتی

  رقابت بزرگی میان کشورها برای اخذ سهم بیشتر در هوانوردی ، امور ناوبری و عملیات فرودگاهی در جریان است و این صنعت در نوع خود فرهنگ ساز و تمدن ساز است . کسانی که با دانش و با عشق در این محیط خدمت می کنند ، باید بدانند که می توانند با نقش ارزنده‌ای که ایفا می‌کنند ، در تاریخ ماندگار ...

  |

  بهره برداری از پنج پروژه فرودگاهی در همدان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  بهره برداری از پنج پروژه فرودگاهی در همدان با حضور وزیر راه و شهرسازی

  طرح ساخت تکنیکال بلاک و برج مراقبت فرودگاه در مساحتی به متراژ ۲۰۵۰ مترمربع و ارتفاع ۵۲ متر با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال اجرایی شد . عملیات اجرایی این طرح از سال ۱۳۹۱ آغاز شد که پس از ۲ سال وقفه در سال‌های ۹۴ و ۹۵، امسال پایان یافت .

  |

  نظرات کاربران