در حال بارگذاری ...
 • ضرورت انعکاس هرچه بیشتر فعالیت های مطلوب و رشد کمی و کیفی فرودگاه های کشور

  ناوبری هوایی فرایندی مستمر است و مقطعی نیست. علت تدوین دستورالعمل برای فعالیت های نوروزی ، اهمیت دادن به این موضوع و پیگیری انجام کارهای ویژه در این ایام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سومین جلسه هماهنگی ستاد نوروزی فرودگاه‎ها با حضور حسین اسفندیاری ، عضو هیات مدیره و راهبر معاونت عملیات فرودگاهی ، حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی، نظارت و امور اقتصادی ، سعید اکبری ، معاون عملیات هوانوردی و جمعی از مدیران کل ستادی برگزار شد .

  این نشست صبح امروز سه شنبه ۱۴ اسفند به منظور بررسی شرایط و ایجاد هماهنگی میان بخش‎های مختلف ستاد و فرودگاه‎ها برای ارائه خدمت بهینه و تکریم و رفاه حال مسافران و همچنین به منظور برنامه‎ریزی ، ساماندهی و نظارت بر انجام فعالیت‎های نوروزی در سالن اجتماعات روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد .

  در این نشست ، حسین اسفندیاری ، عضو هیات مدیره و راهبر معاونت عملیات فرودگاهی بر نظارت غیر حضوری بر فرودگاه ها در ایام نوروز تاکید کرد و گفت : ناوبری هوایی فرایندی مستمر است و مقطعی نیست. علت تدوین دستورالعمل برای فعالیت های نوروزی ، اهمیت دادن به این موضوع و پیگیری انجام کارهای ویژه در این ایام است .

  وی همچنین با تاکید بر ضرورت انعکاس هرچه بیشتر فعالیت های مطلوب و رشد کمی و کیفی فرودگاه های کشور افزود : امسال نیز به روال سال های گذشته آمار پروازها و مسافران از ۲۵ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی  به صورت روزانه تجمیع و منتشر می شود .

  همچنین در این جلسه حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی ، نظارت و امور اقتصادی از آمادگی واحدهای زیرمجموعه این معاونت برای انجام وظایف مربوط در ایام نوروز خبر داد .

  سعید اکبری، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز در سخنانی با اشاره به افزایش پروازها در ایام نوروز گفت : دستورالعمل های لازم به واحدهای عملیاتی فرودگاه ها ابلاغ شده و معاونان عملیاتی موظف به حضور در فرودگاه هستند . شیفت های کاری مراقبان پرواز، کارکنان ایمنی زمینی و سایر نیروهای مرتبط با این معاونت تعیین شده و فلایت چک سیستم های کمک ناوبری رو به اتمام است .

  همچنین یداله آقائی صائم ، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از به روزرسانی پورتال و درج اطلاعات و تقویم نوروزی در پورتال روابط عمومی شرکت خبر داد و گفت : اخبار نوروزی در حال تهیه و بارگذاری است و کشیک های نوروزی و شرح وظایف کارکنان روابط عمومی را تعیین کرده ایم و هماهنگی لازم برای ارتباط مستمر با رسانه ها به ویژه واحد مرکزی خبر برای پوشش اخبار مهم نوروزی فرودگاه ها انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  کاهش درآمد فرودگاه‌ها به دلیل اثرات ناشی از شیوع کرونا

  کاهش درآمد فرودگاه‌ها به دلیل اثرات ناشی از شیوع کرونا

  در شرایط فعلی که با گسترش ویروس کرونا مواجه هستیم ، اهمیت دادن به سلامت مسافران و کارکنان فرودگاه ها را در اولویت داریم . همچنین شرکت برای کاهش تاثیرهای مخرب گسترش ویروس به اتخاذ تدابیری پرداخت که از جمله آنها می توان به تجدیدنظر در برنامه های پیش بینی شده سال ۹۹ برای فرودگاه ...

  |

  نظرات کاربران