در حال بارگذاری ...
 • بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها از برج مراقبت و اپروج فرودگاه مهرآباد

  امکانات و تجهیزات زیرساخت‎های عملیاتی و برج مراقبت ارتباط مستقیمی با ایمنی پرواز دارد لذا باید تلاش کنیم با سرعت بیشتری زیرساخت‎ها و تامین تجهیزات و سامانه‎های راداری تامین شود و به ویژه پروژه نصب سوئیچنگ و رادار مهرآباد به سرانجام برسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در اولین بازدید فرودگاهی خود در فرودگاه مهرآباد گفت : اطمینان دارم همواره خدماتی سریع و ایمن با تلاش‎های متخصصان بخش‎های مختلف فرودگاهی در مهرآباد ارائه می‎شود .

  سیاوش امیرمکری در این بازدید که در شامگاه ۱۳ اسفند انجام شد ، با حضور در برج و اپروج فرودگاه مهرآباد از نزدیک به بررسی چگونگی هدایت پروازها و تجهیزات و امکانات و روند اجرای پروژه بهسازی و نوسازی برج مراقبت پرداخت و گفت : امکانات و تجهیزات زیرساخت‎های عملیاتی و برج مراقبت ارتباط مستقیمی با ایمنی پرواز دارد لذا باید تلاش کنیم با سرعت بیشتری زیرساخت‎ها و تامین تجهیزات و سامانه‎های راداری تامین شود و به ویژه پروژه نصب سوئیچنگ و رادار مهرآباد به سرانجام برسد .

  وی با تاکید کرد بر اینکه با فرارسیدن روزهای نوروز و آغاز عملیات نوروزی ارائه خدمات مناسب و ایمن به مسافران نیاز به تلاش مضاعف کارکنان فرودگاه دارد ، گفت : اطمینان دارم همواره خدماتی سریع و ایمن با تلاش‎های متخصصان بخش‎های مختلف در فرودگاه مهرآباد ارائه می‎شود و من به همه این عزیزان خدا قوت می‎گویم .

  گفتنی است ، در این بازدید شبانه ابراهیم مرادی ، عضو هیات مدیره و راهبر امور هوانوردی و حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی ، نظارت و امور اقتصادی نیز امیرمکری را همراهی کردند .
  مطالب مرتبط

  تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

  تشدید طرح نظارتی پایش اماکن تجاری فرودگاه مهرآباد در ایام نوروز

  در نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و مسافران می توانند همه قیمت‎ها را در پرتال فرودگاه مهرآباد مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به ما گزارش دهند .

  |

  افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  افزایش ناوگان تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافران نوروزی

  نظارت مستمر بر عملکرد تاکسیرانی در زمینه رعایت نرخ مصوب رعایت تکریم ارباب رجوع ، خودداری از فروش قبض بدون توجه به تعداد تاکسی‎های موجود ، رعایت رفتار و شئونات حرفه ای توسط رانندگان و خودداری از سوار کردن چند مسافر هم مسیر انجام خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران