در حال بارگذاری ...
 • بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها از برج مراقبت و اپروج فرودگاه مهرآباد

  امکانات و تجهیزات زیرساخت‎های عملیاتی و برج مراقبت ارتباط مستقیمی با ایمنی پرواز دارد لذا باید تلاش کنیم با سرعت بیشتری زیرساخت‎ها و تامین تجهیزات و سامانه‎های راداری تامین شود و به ویژه پروژه نصب سوئیچنگ و رادار مهرآباد به سرانجام برسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در اولین بازدید فرودگاهی خود در فرودگاه مهرآباد گفت : اطمینان دارم همواره خدماتی سریع و ایمن با تلاش‎های متخصصان بخش‎های مختلف فرودگاهی در مهرآباد ارائه می‎شود .

  سیاوش امیرمکری در این بازدید که در شامگاه ۱۳ اسفند انجام شد ، با حضور در برج و اپروج فرودگاه مهرآباد از نزدیک به بررسی چگونگی هدایت پروازها و تجهیزات و امکانات و روند اجرای پروژه بهسازی و نوسازی برج مراقبت پرداخت و گفت : امکانات و تجهیزات زیرساخت‎های عملیاتی و برج مراقبت ارتباط مستقیمی با ایمنی پرواز دارد لذا باید تلاش کنیم با سرعت بیشتری زیرساخت‎ها و تامین تجهیزات و سامانه‎های راداری تامین شود و به ویژه پروژه نصب سوئیچنگ و رادار مهرآباد به سرانجام برسد .

  وی با تاکید کرد بر اینکه با فرارسیدن روزهای نوروز و آغاز عملیات نوروزی ارائه خدمات مناسب و ایمن به مسافران نیاز به تلاش مضاعف کارکنان فرودگاه دارد ، گفت : اطمینان دارم همواره خدماتی سریع و ایمن با تلاش‎های متخصصان بخش‎های مختلف در فرودگاه مهرآباد ارائه می‎شود و من به همه این عزیزان خدا قوت می‎گویم .

  گفتنی است ، در این بازدید شبانه ابراهیم مرادی ، عضو هیات مدیره و راهبر امور هوانوردی و حمیدرضا سیدی ، معاون برنامه‎ریزی ، نظارت و امور اقتصادی نیز امیرمکری را همراهی کردند .
  مطالب مرتبط

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  انعکاس همه جانبه فعالیت های فرودگاهی در ستاد شرکت فرودگاه ها

  روابط عمومی باید در راستای توسعه و ارتقای سازمانی و همچنین برند سازی خدمات تلاش کند . افزایش جریان سازی فعالیت ها و برنامه های فرودگاهی در رسانه ها و روشن کردن اذهان عمومی در چگونگی ارایه خدمات یکی از مسیرهای روابط عمومی در ارتقای خدمات فرودگاهی است .

  |

  جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

  جابجایی بیش از ۴۷ میلیون مسافر در فرودگاه‎های کشور طی سال ۹۷

  طبق آمار سهم پروازهای بین‎المللی سال ۹۷ ، در فرودگاه‎های بین‎المللی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‎ها نیز ، نشست و برخاست ۶۸۶۲۳ فروند هواپیما است که طی آن بیش از ۱۰ میلیون و ۱۴۴ هزار مسافر اعزام و پذیرش و نزدیک به ۱۹۷ میلیون و ۹۳۴ هزار کیلوگرم بار ارسال و پذیرش شده‎است .

  |

  نظرات کاربران