در حال بارگذاری ...
 • برگزاری موفقیت آمیز مانور کامل طرح اضطراری در فرودگاه بندرعباس

  امسال برای برگزاری تمرین کامل طرح اضطراری فرودگاه بندرعباس سناریوی خاصی طراحی شده بود و تمام سازمان های عملیاتی و امداد خارج از فرودگاه نیز در مانور شرکت داشتند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مانور کامل طرح اضطراری فرودگاه بندرعباس با حضور تمام دستگاه های امدادی ، نجات و امنیتی فرودگاهی و غیر فرودگاهی با موفقیت برگزار شد .

  برگزاری این مانور بر اساس دستورالعمل ها و استانداردهای سازمان جهانی هواپیمایی کشوری (ایکائو) به صورت دو سال یک بار و در راستای سنجش توانمندی های کارکنان واحد های مختلف و دستگاههای پشتیبان برای مقابله با سوانح هواپیمایی احتمالی برگزار می شود .

  ابوذر ضیایی ، معاون عملیات هوانوردی فرودگاه های استان هرمزگان گفت : این مانور بر اساس سناریوی تنظیم شده با اهداف امداد رسانی به هواپیما سانحه دیده فوکر ۵۰ با ۴۰ نفر مسافر همراه با خدمه اجرا شد . امسال برای برگزاری تمرین کامل طرح اضطراری فرودگاه بندرعباس سناریوی خاصی طراحی شده بود و تمام سازمان های عملیاتی و امداد خارج از فرودگاه نیز در مانور شرکت داشتند .

  این مانور در روند انجام پروازهای و برنامه های جاری فرودگاه هیچگونه خللی به وجود نیاورد و در پایان مانور نشست ارزیابی تمرین کامل طرح اضطراری فرودگاه بین المللی بندرعباس با حضور ارگان ها و  سازمان های شرکت کننده برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از روند خدمت رسانی در فرودگاه بندرعباس

  بازدید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از روند خدمت رسانی در فرودگاه بندرعباس

  امیرمکری هدف خود از این بازدید را بررسی چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی ، دیدار با مدیران و کارکنان فرودگاه بندرعباس و قدردانی از تلاش های آنها در فراهم کردن امکانات لازم برای خدمت رسانی به مسافران هوایی عنوان کرد .

  |

  بررسی روزانه ‌پرواز‌ها ، خدمات و تأخیرات پروازی شرکت‌ها در ایام نوروز

  بررسی روزانه ‌پرواز‌ها ، خدمات و تأخیرات پروازی شرکت‌ها در ایام نوروز

  تلاش می‌کنیم در ایام نوروز ‌پرواز‌ها ، خدمات و تأخیرات پروازی شرکت‌ها را روزانه بررسی و رصد کنیم . به شرکت‌های هواپیمایی تأکید شده است‌ آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های سازمان هواپیمایی کشوری خصوصاً آیین‌نامه حقوق مسافر را به دقت رعایت کنند‌ .

  |

  نظرات کاربران