در حال بارگذاری ...
 • روی پا نگه داشتن صنعت هوانوردی با فداکاری مسئولان این حوزه

  ما به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری همراهی و همدلی خوبی با تولیدکنندگان و تامین‎کنندگان داریم و واحد استاندارد سازمان با شرکت‎های داخلی هماهنگی خوبی برای تولید محصولات استاندارد دارد و این فشارها فرصت خوب و سکوی پروازی برای آینده صنعت است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در نشست هم‎اندیشی مدیران فرودگاه‎های کشور و مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پیشین و جدید شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت : باید صنعت را روی پا نگه داریم و این کار نیاز به فداکاری دارد که در یک یک مسئولان این صنعت وجود دارد .

  علی عابدزاده در این نشست که روز ۱۲ اسفند ، در فرودگاه مهرآباد برگزار شد ، در جمع مدیران فرودگاه‎ها و مدیران ستادی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت : موقعیت کنونی صنعت هوانوردی که موجب خشم دشمنان شده است ، حاصل تلاش شما عزیزان در فرودگاه‎های کشور است .

  وی با بیان اینکه افرادی که از هواپیما استفاده می‎کنند قشر خاصی از مردم هستند و توقع دارند که خدمت مناسبی به آنها داده شود ، گفت : اما آنها از مشکلات ما اطلاعی ندارند و این به همراه دشمنی‎هایی که با کشور ما می‎شود کار را سخت‎ و پیچیده می‎کند و بار بزرگی بر دوش همه ما قرار می‎دهد .

  عابدزاده با اشاره به اینکه قصد دشمن ایجاد فشار به منظور شکستن مقاومت مردم و مسئولان است ، گفت : ما باید برای یک سال آتی تمام تلاش خود را انجام دهیم تا با همدلی و همکاری بتوانیم این دوران سخت را پشت سر بگذاریم ، در این صورت دشمن در برابر ما سر تعظیم فرود خواهد آورد .

  وی با تاکید بر اینکه باید صنعت را روی پا نگه داشت و این کار نیاز به فداکاری دارد که در یک یک مسئولان این صنعت وجود دارد ، گفت : ما به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری همراهی و همدلی خوبی با تولیدکنندگان و تامین‎کنندگان داریم و واحد استاندارد سازمان با شرکت‎های داخلی هماهنگی خوبی برای تولید محصولات استاندارد دارد و این فشارها فرصت خوب و سکوی پروازی برای آینده صنعت است .

  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به تغییر مدیریت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت : امروز با تغییر و تحولاتی روبرو هستیم که برادری با رزومه بسیار خوب می‎رود و برادری با رزومه قوی جایگزین وی می‎شود و این نعمت الهی است که خداوند به برخی افراد می‎دهد که بتوانند در طول زندگی خود اثرات مثبتی از خود به جای بگذارند . آقای مه‎آبادی یکی از افرادی است که اثرات زیادی بر صنعت حمل و نقل هوایی گذاشته است چرا که با پیگیری‎های خود توانست قوانین مورد نیاز صنعت را در برنامه پنجم توسعه و احکام دائمی مصوب کند که برای سال‎های آینده کمک بسیار زیادی به رشد صنعت خواهد کرد . ما در سازمان هواپیمایی کشوری مدیون ایشان هستیم چرا که کاری را کردند که ۳۵ سال بر زمین مانده بود .

  علی عابدزاده در پایان به سیاوش امیرمکری خیر مقدم گفت و افزود : ایشان همانطور که گفته‎اند قصد دارند راه گذشته را ادامه ‎دهند و از آن دفاع کنند و این بهترین کار برای رشد صنعت است و ما هم در سازمان هواپیمایی کشوری تلاش خود را برای کمک به ایشان انجام خواهیم داد .
  مطالب مرتبط

  ارائه پیش نویس سند راهبردی - عملیاتی گردشگری تعالی بخش کشور به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

  ارائه پیش نویس سند راهبردی - عملیاتی گردشگری تعالی بخش کشور به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

  با توجه به نقش حمل و نقل هوایی در حوزه گردشگری ، سند مذکور توسط هیات اندیشه ورز گردشگری و زیارت معاونت فرهنگی سپاه تدوین شده که در آن راهبردهایی نیز برای حوزه حمل و نقل هوایی کشور پیشنهاد و مقرر شد سازمان هواپیمایی کشوری نیز نظرات خود در این زمینه را ارائه کند .

  |

  آمادگی کامل شرکت فرودگاه ها برای انجام عملیات اعزام و پذیرش حجاج

  آمادگی کامل شرکت فرودگاه ها برای انجام عملیات اعزام و پذیرش حجاج

  عملیات حج از نیمه دوم تیرماه آغاز می‎شود و با تشکیل ستاد تسهیلات حج در فرودگاه‎های مجری این عملیات ، اقدامات آنها آغاز شده است و در ستاد نیز با معرفی نماینده خود به سازمان حج و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هماهنگی لازم در حال انجام است .

  |

  الزام شرکت های هواپیمایی به مدیریت نحوه فروش بلیت هواپیما

  الزام شرکت های هواپیمایی به مدیریت نحوه فروش بلیت هواپیما

  با هر گونه تخلف از طرف مراکز فروشی که از طریق مکاتبه شرکت های هواپیمایی با سازمان هواپیمایی کشوری ، بازرسی بازرسان دفتر نظارت و یا گزارش مردمی که موجب بی نظمی و اخلال در نظام بازار و تضییع حقوق شهروندان شود برخورد خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران