در حال بارگذاری ...
 • روی پا نگه داشتن صنعت هوانوردی با فداکاری مسئولان این حوزه

  ما به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری همراهی و همدلی خوبی با تولیدکنندگان و تامین‎کنندگان داریم و واحد استاندارد سازمان با شرکت‎های داخلی هماهنگی خوبی برای تولید محصولات استاندارد دارد و این فشارها فرصت خوب و سکوی پروازی برای آینده صنعت است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در نشست هم‎اندیشی مدیران فرودگاه‎های کشور و مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پیشین و جدید شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت : باید صنعت را روی پا نگه داریم و این کار نیاز به فداکاری دارد که در یک یک مسئولان این صنعت وجود دارد .

  علی عابدزاده در این نشست که روز ۱۲ اسفند ، در فرودگاه مهرآباد برگزار شد ، در جمع مدیران فرودگاه‎ها و مدیران ستادی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت : موقعیت کنونی صنعت هوانوردی که موجب خشم دشمنان شده است ، حاصل تلاش شما عزیزان در فرودگاه‎های کشور است .

  وی با بیان اینکه افرادی که از هواپیما استفاده می‎کنند قشر خاصی از مردم هستند و توقع دارند که خدمت مناسبی به آنها داده شود ، گفت : اما آنها از مشکلات ما اطلاعی ندارند و این به همراه دشمنی‎هایی که با کشور ما می‎شود کار را سخت‎ و پیچیده می‎کند و بار بزرگی بر دوش همه ما قرار می‎دهد .

  عابدزاده با اشاره به اینکه قصد دشمن ایجاد فشار به منظور شکستن مقاومت مردم و مسئولان است ، گفت : ما باید برای یک سال آتی تمام تلاش خود را انجام دهیم تا با همدلی و همکاری بتوانیم این دوران سخت را پشت سر بگذاریم ، در این صورت دشمن در برابر ما سر تعظیم فرود خواهد آورد .

  وی با تاکید بر اینکه باید صنعت را روی پا نگه داشت و این کار نیاز به فداکاری دارد که در یک یک مسئولان این صنعت وجود دارد ، گفت : ما به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری همراهی و همدلی خوبی با تولیدکنندگان و تامین‎کنندگان داریم و واحد استاندارد سازمان با شرکت‎های داخلی هماهنگی خوبی برای تولید محصولات استاندارد دارد و این فشارها فرصت خوب و سکوی پروازی برای آینده صنعت است .

  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به تغییر مدیریت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت : امروز با تغییر و تحولاتی روبرو هستیم که برادری با رزومه بسیار خوب می‎رود و برادری با رزومه قوی جایگزین وی می‎شود و این نعمت الهی است که خداوند به برخی افراد می‎دهد که بتوانند در طول زندگی خود اثرات مثبتی از خود به جای بگذارند . آقای مه‎آبادی یکی از افرادی است که اثرات زیادی بر صنعت حمل و نقل هوایی گذاشته است چرا که با پیگیری‎های خود توانست قوانین مورد نیاز صنعت را در برنامه پنجم توسعه و احکام دائمی مصوب کند که برای سال‎های آینده کمک بسیار زیادی به رشد صنعت خواهد کرد . ما در سازمان هواپیمایی کشوری مدیون ایشان هستیم چرا که کاری را کردند که ۳۵ سال بر زمین مانده بود .

  علی عابدزاده در پایان به سیاوش امیرمکری خیر مقدم گفت و افزود : ایشان همانطور که گفته‎اند قصد دارند راه گذشته را ادامه ‎دهند و از آن دفاع کنند و این بهترین کار برای رشد صنعت است و ما هم در سازمان هواپیمایی کشوری تلاش خود را برای کمک به ایشان انجام خواهیم داد .
  مطالب مرتبط

  پایان عملیات بازگشت زائران حج تمتع سال ۹۸

  پایان عملیات بازگشت زائران حج تمتع سال ۹۸

  با وجود رشد ۴ درصدی زائران و ۱۴/۵ درصدی پروازها نسبت به سال گذشته ، با هماهنگی و همدلی دستگاه‌های مختلف اجرایی و انتظامی و امنیتی مستقر در فرودگاه‌ها ، تاخیرها کاهش چشمگیری نسبت به سال قبل داشت و بسیاری از پروازها هم با تعجیل به فرودگاه‌های مقصد رسید . 

  |

  تشریح اقدامات وزارت راه و شهرسازی برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی

  تشریح اقدامات وزارت راه و شهرسازی برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی

  در سال گذشته ناوگان عمومی حمل‌ونقل جاده‌ای سهم ۴۵ درصدی در جابه‌جایی زائران داشتند که طی برگزاری جلسات با شرکت‌های حمل‌ونقل مسافری و شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، پیش بینی شده تا با توجه به طولانی بودن مسیرهای زائران از سمت شرقی کشور ، با استفاده از ظرفیت حمل‌ونقل ...

  |

  نظرات کاربران