در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه ستاد سفرهای نوروزی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  مسافران باید کل اطلاعات مورد نیاز را درباره فرودگاه از وبسایت شهر فرودگاهی دریافت کنند و کلیه اطلاعات مورد نیاز مسافر باید روی سایت شهر فرودگاهی بارگزاری شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلسه ستاد عملیات سفرهای نوروزی با حضور رییس هیات مدیره و سرپرست ، معاونین ، مدیران کل و فرماندهان نظامی و انتظامی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و نمایندگان شرکت های هواپیمایی و هندلینگ ها برگزار شد .

  علی رستمی رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این جلسه با اشاره به بازه زمانی سفرهای نوروزی که از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین تعیین شده از کلیه شرکت ها و واحدهای فعال در شهر فرودگاهی خواست تا گروه های ویژه برای سفرهای نوروزی تشکیل دهند .

  رستمی با اعلام تشدید نظارت ها بر کلیه بخش های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در ایام سفرهای نوروزی با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر به مراجعین و مسافرین سفرهای نوروزی ، از فعالیت شبانه روزی دادسرای شهر فرودگاهی برای پاسخگویی به شکایات در این ایام خبر داد .

  وی با اشاره به کسب رتبه برتر وبسایت شهر فرودگاهی در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران افزود : مسافران باید کل اطلاعات مورد نیاز را درباره فرودگاه از وبسایت شهر فرودگاهی دریافت کنند و کلیه اطلاعات مورد نیاز مسافر باید روی سایت شهر فرودگاهی بارگزاری شود .

  در ادامه جلسه مهدی علی عسگری ، عضو هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از نمایندگان شرکت های هواپیمایی خواست تا در هنگام بروز تاخیرهای احتمالی در پروازها پاسخگوی مسافران باشند . در ایام نوروز کلیه بخش های ترمینال و غرفه ها به صورت ۲۴ ساعته بازرسی خواهند شد تا هیچگونه مشکلی در خصوص فعالیت آن ها وجود نداشته باشد .

  همچنین محمدرضا فردی ، مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اعلام بازسازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی داخل ترمینال مسافری شماره یک گفت : ورودی باراندازهای ترمینال نیز برای تردد روان تر خودروهای حمل بار اصلاح شده است .

  فردی با اشاره به افزایش مسافران ترانزیتی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) افزود : هتل های ترانزیتی نیز در ترمینال آماده شده و شرکت های هواپیمایی می توانند مسافران ترانزیتی را در این محل ها استقرار دهند .

  در ادامه جلسه فرماندهان نظامی ، نمایندگان شرکت های هواپیمایی و هندلینگ ها به بیان نقطه نظرات و برنامه های خود در خصوص سفرهای نوروزی پرداختند .
  مطالب مرتبط

  پیام مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای پایان عملیات پروازهای حج

  پیام مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای پایان عملیات پروازهای حج

  این توفیق بزرگ بار دیگر با تلاش‌های یکایک شما همکاران خوبم در مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نصیب‌مان شد و توانستیم در ترمینال گالری سلام به‌عنوان مدرن‌ترین پایانه هوایی کشور میزبان ۲۳ هزار نفر از ضیوف‌الرحمان باشیم . 

  |

  انجام ۴۰۰۰ پرواز در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی مردادماه سال جاری

  انجام ۴۰۰۰ پرواز در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی مردادماه سال جاری

  بر اساس آمارهای دریافتی از اداره برنامه‌ریزی و هماهنگی پرواز شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ٧٤٠ هزار و ٧١٩ مسافر با این پروازها اعزام و پذیرش شدند و ١٤ میلیون و ٤١١ هزار و ٣٣٧ کیلوگرم بار همراه مسافران نیز توسط این پروازها منتقل شده است .

  |

  انجام پروازهای ۶ ایرلاین از ترمینال سلام طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته

  انجام پروازهای ۶ ایرلاین از ترمینال سلام طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته

  بعد از اتمام پروازهای حج ، طبق دستور وزیرراه و شهرسازی ، در یک پروسه زمانبندی مشخص تعداد پروازهای خروجی و ورودی ترمینال سلام را به ۱۰ پرواز خواهیم رساند . امیدواریم با افزایش پروازها ، بتوانیم از این ظرفیت این ترمینال به طور کامل استفاده کنیم .

  |

  نظرات کاربران