در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه ستاد سفرهای نوروزی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  مسافران باید کل اطلاعات مورد نیاز را درباره فرودگاه از وبسایت شهر فرودگاهی دریافت کنند و کلیه اطلاعات مورد نیاز مسافر باید روی سایت شهر فرودگاهی بارگزاری شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، جلسه ستاد عملیات سفرهای نوروزی با حضور رییس هیات مدیره و سرپرست ، معاونین ، مدیران کل و فرماندهان نظامی و انتظامی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و نمایندگان شرکت های هواپیمایی و هندلینگ ها برگزار شد .

  علی رستمی رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این جلسه با اشاره به بازه زمانی سفرهای نوروزی که از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین تعیین شده از کلیه شرکت ها و واحدهای فعال در شهر فرودگاهی خواست تا گروه های ویژه برای سفرهای نوروزی تشکیل دهند .

  رستمی با اعلام تشدید نظارت ها بر کلیه بخش های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در ایام سفرهای نوروزی با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر به مراجعین و مسافرین سفرهای نوروزی ، از فعالیت شبانه روزی دادسرای شهر فرودگاهی برای پاسخگویی به شکایات در این ایام خبر داد .

  وی با اشاره به کسب رتبه برتر وبسایت شهر فرودگاهی در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران افزود : مسافران باید کل اطلاعات مورد نیاز را درباره فرودگاه از وبسایت شهر فرودگاهی دریافت کنند و کلیه اطلاعات مورد نیاز مسافر باید روی سایت شهر فرودگاهی بارگزاری شود .

  در ادامه جلسه مهدی علی عسگری ، عضو هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از نمایندگان شرکت های هواپیمایی خواست تا در هنگام بروز تاخیرهای احتمالی در پروازها پاسخگوی مسافران باشند . در ایام نوروز کلیه بخش های ترمینال و غرفه ها به صورت ۲۴ ساعته بازرسی خواهند شد تا هیچگونه مشکلی در خصوص فعالیت آن ها وجود نداشته باشد .

  همچنین محمدرضا فردی ، مدیرکل عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اعلام بازسازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی داخل ترمینال مسافری شماره یک گفت : ورودی باراندازهای ترمینال نیز برای تردد روان تر خودروهای حمل بار اصلاح شده است .

  فردی با اشاره به افزایش مسافران ترانزیتی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) افزود : هتل های ترانزیتی نیز در ترمینال آماده شده و شرکت های هواپیمایی می توانند مسافران ترانزیتی را در این محل ها استقرار دهند .

  در ادامه جلسه فرماندهان نظامی ، نمایندگان شرکت های هواپیمایی و هندلینگ ها به بیان نقطه نظرات و برنامه های خود در خصوص سفرهای نوروزی پرداختند .
  مطالب مرتبط

  برنامه‌ریزی برای احداث بزرگترین پایانه هوایی ایران در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  برنامه‌ریزی برای احداث بزرگترین پایانه هوایی ایران در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  این ترمینال به عنوان یک ترمینال مدرن ، یک ترمینال هوشمند با سطح خدمات بالا به شمار خواهد رفت . فاز نهایی این ترمینال که بعد از افتتاح فاز اول پیگیری می شود ، ظرفیت جابجایی ۱۱۰ میلیون مسافر در سال را خواهد داشت .

  |

  تشریح مزیت های هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  تشریح مزیت های هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  فراخوان ها برای شناسایی سرمایه گذاران در پهنه های لجستیک و تولید ، فن آوری های برتر و ساخت دفاتر از سال گذشته در دستور کار این مجموعه قرار داشته و مذاکرات خوبی با سرمایه گذاران برای عقد قرار داد در بخش های یادشده صورت گرفته و امیدواریم پس از بررسی های دقیق بهترین تصمیم را برای ...

  |

  اعلام آمادگی جمهوری غنا برای توسعه همکاری‌ها با ایران در منطقه آزاد شهر فرودگاهی

  اعلام آمادگی جمهوری غنا برای توسعه همکاری‌ها با ایران در منطقه آزاد شهر فرودگاهی

  ظرفیت‌های موجود در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) امکان سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی را در این مجموعه فراهم نموده و آغاز فعالیت منطقه آزاد شهر فرودگاهی بستری مناسب برای رشد همکاری‌های بین‌المللی ایجاد کرده است .

  |

  ضرورت خوداتکایی در شرکت فرودگاه‌ها و بی‌نیازی به بودجه دولتی

  ضرورت خوداتکایی در شرکت فرودگاه‌ها و بی‌نیازی به بودجه دولتی

  رقابت بزرگی میان کشورها برای اخذ سهم بیشتر در هوانوردی ، امور ناوبری و عملیات فرودگاهی در جریان است و این صنعت در نوع خود فرهنگ ساز و تمدن ساز است . کسانی که با دانش و با عشق در این محیط خدمت می کنند ، باید بدانند که می توانند با نقش ارزنده‌ای که ایفا می‌کنند ، در تاریخ ماندگار ...

  |

  نظرات کاربران