در حال بارگذاری ...
 • واردات ۱۰ هزار رأس دام زنده از طریق فرودگاه پیام طی هفته آینده

  دام هایی که قرار است هفته آینده از رومانی وارد فرودگاه پیام شوند ، با استفاده از هواپیمای باری قطرایرویز حمل خواهند شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر عملیات فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام البرز از آغاز واردات ۱۰ هزار رأس دام زنده از رومانی ، قرقیزستان و بلغارستان از هفته آینده از طریق این فرودگاه خبر داد .

  تقوی اظهار داشت : طی روزهای گذشته هیچ دام زنده ای از طریق فرودگاه پیام وارد کشور نشده و قرار است از هفته آینده واردات دام زنده را از فرودگاه پیام داشته باشیم .

  وی ادامه داد : دام هایی که قرار است هفته آینده از رومانی وارد فرودگاه پیام شوند ، با استفاده از هواپیمای باری قطرایرویز حمل خواهند شد . تعداد آنها ۱۰ هزار رأس است .

  این مقام مسئول در فرودگاه پیام البرز افزود : پروازهای واردات دام زنده از طریق این فرودگاه از هفته آینده آغاز می شود که بخشی از آنها از رومانی و بخشی هم از قرقیزستان و بلغارستان خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  بهره‎برداری از ترمینال داخلی فرودگاه ارومیه تا پایان سال جاری

  بهره‎برداری از ترمینال داخلی فرودگاه ارومیه تا پایان سال جاری

  این ترمینال اکنون در مرحله نصب سه دستگاه پله برقی و سه دستگاه آسانسور قراردارد و یک دستگاه ایربریج نیز به آن نصب خواهد شد که اکنون بخش ثابت آن نصب شده و تا ۱۰ روز دیگر بخش متحرک آن به فرودگاه خواهد رسید و تا پایان سال نصب خواهد شد .

  |

  شناسایی نیروهای کلیدی در شرکت فرودگاه ها با اجرای طرح اینگام

  شناسایی نیروهای کلیدی در شرکت فرودگاه ها با اجرای طرح اینگام

  باید به سمت ارزیابی عملکرد سازمانی باشیم و به جای سنجش فردی به سمت سنجش واحدی برویم . برای همین برای ارزیابی افراد ضمن اینکه از شیوه ارزیابی ۳۶۰ درجه از طریق گفتگو با مدیران و همکاران می‎پردازیم باید حتی بالاتر از آن ارزیابی از طریق خانواده‎ها هم انجام شود تا یک ارزیابی ...

  |

  کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد در سطح وزارت راه و شهرسازی توسط شرکت فرودگاه‎ها

  کسب رتبه نخست ارزیابی عملکرد در سطح وزارت راه و شهرسازی توسط شرکت فرودگاه‎ها

  اکنون در بحث امور بین‎الملل در بیشتر مواقع علاوه بر برگزاری مدیریت پروژه مربوطه نیز به ما سپرده می شود و با توجه به فعالیت‎هایی که داشتیم اکنون با ACI ارتباط خوبی داریم و برای اولین بار در تاریخ شرکت یک ایرانی به عنوان عضو هیئت مدیره دفتر منطقه آسیا-پاسیفیک انتخاب شده است و با ...

  |

  نظرات کاربران